Inspirace, podpora, sdílení

ženy

v byznysu

Každá z nás má zkušenosti, které může sdílet. Cílem skupiny Ženy v byznysu je povzbuzovat ženy k tomu, aby proměnily myšlenky v realitu a vybudovaly si úspěšnou firmu nebo kariéru. Někdy totiž tato cesta může být náročná.

Kdo jsou ženy z byznysu?

Jsme komunita žen, která mezi sebou sdílí know-how a zkušenosti s cílem pomoci si v byznysu či kariéře. Podporujeme se, inspirujeme se a snažíme si pomoci.

Potkáváme se nad praktickými workshopy

Přibližně jednou za měsíc až dva máme se setkáváme v podobě snídaně či na večerní akci. Základem je praktický workshop a následuje networking v příjemné nenucené atmosféře.  Setkání probíhá zatím pouze v Praze.

Máme spolu skupinu na Facebooku

Uzavřená skupina na Facebooku slouží k tomu, abychom se mohly propojit ze všech koutů světa. Přidej se mezi nás, už nás pár stovek je.

Propojujeme se bynysově a mnohdy spolu i kamarádíme

Členky komunity Ženy v byznysu si pomáhají s klienty, investory či se spojují v rámci projektů. Často zde ale vznikají milé kamarádské vazby. 

Další ročník ŘÍJEN 2020

Konference

ženy v byzynsu

První roční se povedl skvěle, bylo vyprodáno. Zpětná vazba ukázala, že se vám nejvíce líbilo to, jak byla konference praktická, že jste mohli potkat stejně naladěné lidi z byznysu a taky jste si cenili dobře vybraný obsah konference.

Práce a podnikání s malými dětmi

Práce a podnikání s malými dětmi

Narození dítěte je zásadní životní událost, při které to vypadá, že se svět začal točit na druhou stranu. Najednou se objeví tvor, který je nejdůležitější na světě, a vyžaduje plné nasazení a veškerou pozornost. Ženám se často změní hodnoty, vnitřně dozrají a posunou...

Příběhy úspěšných e-shopařek

Příběhy úspěšných e-shopařek

Ženy dokáží v byznysu spoustu věcí a to i v rámci online prodeje. V Shoptetu to vidí každodenně na klientkách. Ženská energie totiž patří do světa e-commerce stejně tak jako mužská. Zajímá vás, jakými cestami se některé z našich e-shopařek vydaly, co je jejich...

Žena je jako pytlík čaje. Člověk nikdy nepozná, jak je silná, dokud se neocitne v horké vodě.

Eleanor Rooseveltová

PŘIJĎ NÁS TAKY POZNAT

Setkání probíhají ve fajn atmosféře a snaží se vám předat kus zkušeností nebo se vás snaží něco naučit. Zaměřujeme se jak na soft skills, tak se někdy naučíte i třeba čísla. Téma každého setkání je dopředu vyhlášeno. 

Proč jsem skupinu založila?

Sama jsem si vyzkoušela jaké to je založit vlastní firmu a zažila mnoho situací, které jsem nevěděla jak řešit. Často i spojených právě s genderem v byznysu. Přihlásila jsem se do mentoringového programu a získala od své mentorky, Lenky Mrázové, mnoho užitečných rad čerpaných z její vlastní zkušenosti. Když jsem si uvědomila, že by si ženy mohly více takto předávat zkušenosti, založila jsem na Facebooku skupinu Ženy v byznysu. Poté začala pořádat setkání a propojovat ženy. Dává mi to tolik radosti a energie, že chci ŽvB posunout dál. A tak postupně vznikají i další aktivity. Budu ráda, když budete u toho.

Katerina Tygl

Zajímá tě něco?

Napiš mi!