Jana Neuwerthová Šmýdová

Jana Neuwerthová Šmýdová

Jana Neuwerthová Šmýdová

Mentorka, terapeutka

Nabízím profesionální mentorování, terapii a koučink pro firmy, týmy i jednotlivce s cílem zefektivnit procesy, zvládnout a zúročit období změn, zvýšit motivaci a dosáhnout životní spokojenosti.

Typ spolupráce:

Placená spolupráce

Barter (výměna služeb / produktů)

Působnost:

Celá ČR

Sídlo:

Hlavní město Praha

IČ: 71650458

Plátce DPH

Co nabízím a jak pracuji

Podnikatelský mentoring – poradenství pro začínající i zavedené firmy a podnikatele se zaměřením na správné nasměrování byznysu, cenotvorbu, nastavení portfolia služeb či budování značky.

Týmová terapie a facilitace – systematické zkvalitňování vztahů a komunikace v týmech, strategická příprava na náročné změny, vyladění nefungujících procesů skrze workshopy, teambuilding, leadership programy apod.

Osobní terapie a koučink – individuální konzultace, které učí, jak zvládat životní krize a změny, zvýšit sebevědomí nebo jak dosáhnout cílů v kariéře, vztazích a osobním rozvoji.

Jazyky

Čeština

Slovenština

Angličtina

Ceník

hodinová sazba: 700 Kč/hod.

Barter

Konzultace můžu vyměnit za pomoc v oblasti PR a online marketingu.

Klíčová slova

mentoring, poradenství, podnikání, terapie, osobní rozvoj, sebevědomí, facilitace, mentorka, terapeutka, koučka,

Zkušenosti v oboru

Své know-how čerpám z 20+ let praxe v top managementu v oblastech HR, vedení a motivace týmů/jednotlivců, rozvoje firemní kultury, jakož i z vlastních zkušeností s terapií a podnikáním.
Mám 5letý terapeutický a koučovací systemický výcvik zaměřený na rychlé hledání řešení a narativní terapii a koučink.

Jsem autorka knihy Užijte si život o hledání osobní vize a zakladatelka společnosti Simple Link, která poskytuje kompletní mentoring a koučink pro firmy v problematice týmových vztahů dle metody Solution-Focus Brief Methodology.

Reference

Reference jsou uvedené na webu.

Spojme se na sítích

Co mě baví

 • Vaření a pečení je pro mě největší relax!
 • Ráda trávím čas s rodinou a na výletech.

Lucie Schambergerová

Lucie Schambergerová

Lucie Schambergerová

Personal Branding & Coaching – seberozvoj, komunikace, meditace

Myslím si, že dokonalost je ošklivá.

Co mě na lidech baví je jejich nedokonalost a šarm vykreslený starými jizvami, prohrami, poruchami a zkreslením.

Možnost vidět lidi v jejich nejkrásnější formě, kterou mi moje práce ukazuje, je skutečná radost.

Nechat ožívat to nejlepší v sobě ale i v ostatních a ladění se na své autentické já, se mi stalo každodenní mantrou a také povoláním.

Jako koučka se snažím ve svých klientech objevovat půvab jedinečnosti a ještě jej podtrhovat.

Naplňuje mě vydávat se na společná dobrodružství do světa, kde je povoleno snít, pátrat po znameních dharmy a zákrutech touhy ve jménu vzájemného naplňování vlastních potenciálů, například v podobě vytvoření osobní meditace na míru.

Všechno, co potřebujeme, máme v sobě, jen jsme to možná už někde pohřbili. Za cíl si proto kladu v soukromé koučovací praxi zasazené do kontextu čakra jógy „oživovat“ a navracet svým klientům víru v život a vlastní definice dobře prožitého života.

Propojováním těla, mysli a duše směřující k jednotě.

Typ spolupráce:

Placená spolupráce

Barter (výměna služeb / produktů)

Dobrovolnictví

Působnost:

Celá ČR

Sídlo:

Hlavní město Praha

IČ: 4643132

Plátce DPH

Co nabízím a jak pracuji

Jsem certifikovaná facilitátorka Čakra jógy® a Mindset Coach® v profesním i osobním životě, Vystudovala jsem Estetiku a Sémiotiku na UK a přes 7 let působila v oblasti marketingové komunikace, médií a (ne)udržitelné módy.

Byla to právě kombinace mentálního koučování vyrůstající z KBT a čakra jógy s kořeny v ideovém rámci energetiky a filozofie tantrické jógy, jógové terapie s přesahy do hlubinné a transpersonální psychologie a buddhistického myšlení, která mi do života vnesla tolik chybějící jasnost, svobodu a radost.

V duchu této netradiční seberozvojová kombinace jsem začala získané učení a osvojené principy a pojaté zkušenosti předávat dál, až jsem pochopila, že si mě v životě vybrala. Postupně se tak mým životním záměrem stalo pomáhat objevovat (a realizovat) životní záměry ostatním.

Jazyky

Čeština

Angličtina

Ceník

hodinová sazba: 1000 Kč/hod.

Barter

Jsem otevřená smysluplné spolupráci v rámci které mohu nabídnout své služby.

Klíčová slova

koučink, coaching, kouč, koučka, koučování, jóga, tantra, meditace, self branding, personal branding, conscious goal setting, koncentrace, zvládání stresu, dechové techniky, seberozvoj, čakra jóga, jógová energetika, KBT, jógová terapie, buddhismus, hlubinná psychoterapie, transpersonální psychoterapie, bodymindsoul, work-life balanc, emoční inteligence, intuice, kreativita, komunikace, sebeprezentace, spiritualita

Zkušenosti v oboru

V oblasti digitálního marketingu a PR jsem se pohybovala přes sedm let. Díky svým zkušenostem z ARTSPEAK PR, Elite Solutions, české mutace magazínu Forbes, e-magu SLOU, Pointy z dílny Creative Dock či H1.cz, jsem si prošla řadou přístupů, temp a prostředí a získala cenné zkušenosti s práci s rozličnými klienty. Dlouhodobě se také věnuji teorii (ne)udržitelné módy, praxi tantry a jógy. Tyto 3 okruhy životního směřování jsem spojila a od roku 2019 se jim věnuji v formou koučování. kde se primárně soustřeďuji na komunikaci, sebeprezentaci, rozvoj emoční inteligence, intuice a objevování vnitřní spirituality.

Reference

„Koučink u Lucie mi pomáhá hledat vlastní cestu v podnikání, stanovovat si reálné cíle, motivuje mne k rozvoji i v jiných oborech. Díky jejím profesionálním zkušenostem v oblasti marketingu a sociálních sítí jsou její rady i cenným přínosem pro personal branding a různé formy „sebe/prezentace“. Vážím si u ní empatie a schopnosti umět analyzovat podstatu tématu/problému komplexně s nadhledem a překvapivými souvislostmi. Některé konzultace proběhly i flexibilně na dálku po skypu, osobní setkávání ve vkusně zařízených prostorech u náměstí Jiřího z Poděbrad preferuji nejčastěji.“

– Tereza Komárková

„Ahoj Lucie, chtěla bych ti fakt moc poděkovat za včerejší sesi přes Andrejku. Musím říct, že mi přinesla neskutečnou úlevu a jsem v úplný euforii, když mi došlo, že půlka mých přání, ze kterých jsem si udělala to do list a denně se jimi stresovala, nejsou moje a že je zas tak moc nechci. Takže pravdu opravdu hrozně moc děkuju. Přijde mi, že mám o 10 kilo lehčí hlavu. Hezký den a těším se na pátek!“

– Tereza Spěváková

Spojme se na sítích

Co mě baví

Dělá mi radost izolovat se ve své kreativitě, být nesociální a ponořit se do světa kolem. Zkoumat kuriozitu života, hledat paralely mezi mikrokosmem a makrokosmem, důvěřovat lásce, umění a tarotu, hrát si s kočkama, halit se do stylového oblečení, smát se, zakoušet bílé i černé čaje a nová jídla, zaplavat si v koupeli lesního ticha a komunikovat jazykem anti-módy, vůní a symbolů, které mě neustále inspirují a nepřestává bavit kombinovat.

Petra Gregušová

Petra Gregušová

Petra Gregušová

Kreativní grafička se zaměřením na loga a vizuální identity

Pomohu vaší značce být vidět a oslovit zákazníky. Najdu její jedinečnou esenci a zhmotním ji do grafiky.
Vytvořím vám jedinečné logo, tiskoviny a vizuální identitu, díky které vyniknete.

Typ spolupráce:
Placená spolupráce
Barter (výměna služeb / produktů)
Působnost:
Celá ČR
Sídlo:
Středočeský kraj

grafika@gregusova.cz

IČ: 75402599

Nejsem plátce DPH

Co nabízím a jak pracuji

Grafické návrhy a tvorba
• loga a vizuální identity
• tiskoviny
• on-line grafika


Vytvořím vám grafiku, díky které vyniknete, budete působit důvěryhodně a oslovíte ty správné klienty.
Nejdříve se budu hodně ptát, abych zjistila všechny potřebné informace, udělám si rešerši vašeho oboru a pak převedu vaši vizi do barev, písma a tvarů. Promítnu to vše do vizuálního stylu tak, aby vystihoval vaši značku, působil důvěryhodně a profesionálně.


Konzultace 

Proberu s vámi vizuální řešení vašeho projektu a poradím, nebo udělám oponenturu. Ať už jste začínající značka, nebo si nejste jistí, jak dál…
 
Art direction
Vymyslím a navrhnu kreativní koncept, pomohu vám ho vizuálně nastavit a dohlédnu i na to, aby vaše značka (nebo projekt) byla v jednotném stylu pro všechny komunikační kanály/materiály. Aby odpovídaly vašemu brandu.
Mohu vám pomoci sestavit tým, nebo jen dělat „supervizi“ výstupů dalších odborníků. 
 
Proč se mnou spolupracovat?
• jsem spolehlivá a pečlivá, dodržuji závazky a termíny
• ráda vám poradím a vše vysvětlím
• naplňuje mě pomáhat podnikatelkám a být u přeměny jejich snů ve skutečnost
• mám přes 15 let zkušeností
 
Ukažte, že vám na vašem byznyse záleží a prezentujte se profesionálně.
Pojďme spolu vytvořit něco krásného.

Jazyky

Čeština
Slovenština
Angličtina

Ceník

hodinová sazba: 800 Kč/hod.

Barter

Jsem otevřená spolupráci s fotografkou a copywriterkou.

Klíčová slova

kreativní grafička, art director, vizuální identita, logo, corporate identity, branding, vizuální styl, tiskoviny, on-line grafika, freelance grafik

Zkušenosti v oboru

Grafický design tvořím s láskou a pečlivostí již od roku 2005. Zkušenosti jsem nasbírala prací v několika reklamních agenturách a grafických studiích, kde jsem pracovala jako kreativní grafička a Art Directorka na zakázkách pro renomované značky (např. Algida, Panasonic, COTY, Unilever, Lindt a další). V roce 2012 jsem přešla na volnou nohu.

Reference

„Petra je kreativní a zároveň velmi pečlivá a spolehlivá – kombinace, která je u grafika tak trochu zlatý grál. Při tvorbě grafiky se zajímá o souvislosti, doptá se na všechno relevantní tak, aby její výstupy byly nejenom líbivé, ale hlavně, aby fungovaly, jak mají. Není to typ grafika, co jen otrocky splní zadání, ale ráda poradí, nasměruje a upřímně vám řekne, když je váš zdánlivě brilantní nápad slepá ulička.“

Jana Dolejšová – specialistka na marketingovou strategii, obsahový marketing, copywriting a sociální sítě

„Petru jsem vybrala pro spolupráci s naší firmou CamStreamer (a NetRex), protože se mi líbil její styl. A nespletla jsem se. Spolupracovali jsme na tvorbě loga a vizuální identity, na návrhu stánků na výstavy, letáků i dalších online i offline materiálů. Petra se zajímá o kontext zadání, doptává se a díky tomu míří její návrhy většinou rovnou do černého. Nejasnosti bez problémů vykomunikujeme, je spolehlivá a akční. Navíc má v grafice široký záběr a je vidět, že ji její práce baví.“

Ivana Hlobilová – UX designerka, copywriterka

 

 „Spolupráci s paní Petrou Gregušovou mohu vřele doporučit, její jednání je velmi profesionální a odvedená práce kvalitní. Vytvářela s námi od začátku celý vizuál organizace (od grafiky vizitek, přes množství různých plakátů a letáků, až po merch naší osvětové kampaně) a jsme velmi spokojeni. Důležité pro nás je také to, že umí zareagovat rychle, když nám něco hoří.“

Veronika Maslíková – ředitelka organizace Dementia

„Děkuji za krásné vizitky, mám z nich velikou radost! Petra skvěle vypracovala grafické návrhy vizitek, přestože jsme se nepotkaly osobně, dokázala se na mě naladit a předložit návrhy, z kterých jsem byla nadšená. Petra zajistila i tiskárnu, která mi dokázala v malém nákladu připravit pouzdro na vizitky za rozumnou cenu. Vážím si skvělé komunikace i profesionality. Těším se na další spolupráci!“

Lenka Kilčevská – terapeutka

„Děkujeme za parádně odvedenou práci. Jsme 100% spokojeni jak přístupem, tak Vaším citem pro grafické zpracování. Z výsledku jsme nadšeni.“

Štěpán Krejčiřík – spolumajitel KK Trek s.r.o. a Restaurace Sport

Spojme se na sítích

Co mě baví

 • cestování
 • design a umění
 • fotografování
 • procházky v přírodě

Lucie Navarová

Lucie Navarová

Lucie Navarová

Kreativní business development konzultantka
Lektorka osobního rozvoje
Zakladatelka nadačního fondu

Jsem kreativec s nohama na zemi.
S 20+ podnikatelskými zkušenostmi v různých oblastech.
Vytvořím Vaší vizuální & verbální identitu.
Navrhnu originální koncept v souladu s Vaší strategií.
Doporučím synergickou komunikaci tak, aby dávala smysl.

Typ spolupráce:

Placená spolupráce

Barter (výměna služeb / produktů)

Dobrovolnictví

Působnost:

Hlavní město Praha

Celá ČR

Celý svět

Sídlo:

Hlavní město Praha

IČ: 64688526

Plátce DPH

Co nabízím a jak pracuji

Podle Vaší situace se můžeme zaměřit na přípravu Vašeho podnikání, podporu jeho úspěšného pokračování nebo nalezení nového směru.

ZAČÍNÁTE?

Pomůžu Vám vytvořit obchodní značku v souladu s Vámi & Vaším podnikáním (název & logo, vizuální & verbální identita).

Mohu pro Vás také připravit on-line prezentaci.
Začneme konceptem komunikačního plánu, vytvoříme strukturu, naplánujeme obsah a doladíme grafiku.

Chcete-li, zhodnotím Vaší podnikatelskou strategii s ohledem na tržní trendy a vytvořím strategický plán

ROZVÍJÍTE své podnikání?

Audit Vaší podnikatelské strategie s ohledem na tržní trendy Vám pomůže zorientovat se v tom, kde jste teď, kde chcete být a jak se tam dostat. Výsledkem bude aktualizovaný strategický plán.

Audit Vašeho Brandingu & externí komunikace prověří symbiozu Vaší značky s Vaším podnikáním i Vaší osobností.

INOVUJETE?

(ideální v transformačním a/nebo krizovém období)

Audit Vaší podnikatelské strategie zaměříme na hledání nových příležitostí & směrů vývoje. Výstupem bude nový strategický plán včetně inovativního projektu či konceptu.

Audit Vašeho Brandingu & externí komunikace prověří symbiozu Vaší značky s Vaším podnikáním i Vaší osobností.

Jazyky

Čeština

Angličtina

Francouzština

Barter

Dle aktuální dohody & vzájemných potřeb

Klíčová slova

branding, creative business development, personal development, NGO startup, communication

Zkušenosti v oboru

Mé portfolio si můžete prohlédnout na: https://www.lucienavarova.cz/#tvorba

Spojme se na sítích

Co mě baví

Camino de Santiago
Design
Gastronomie & víno
Příroda

Lucie Strechová

Lucie Strechová

Lucie Strechová

Majitelka a jednatelka společnosti Expolux s.r.o.
Firemní PR a senior projektový manažer v oblasti interiérů a celosvětového výstavnictví

Nabízím komplexní realizace interiérů na klíč od tvorby designu až po samotnou výrobu a komplexní realizaci z mé truhlářské dílny. Tvořím jak bytové tak komerčních prostory. Navrhnu pro vás designové řešení, které je plně technicky a výrobně vymyšleno, zahrňuje nejnovější trendy a postupy a zároveň podtrhne váš životní styl a vaši osobnost.
Koordinuju a supervizoruju celý tvůrčí, výrobní a technický proces.
Také se starám o prezentaci firem formou showroomů, kanceláří, trvalých expozic či výstavních stánků po celém světě. Opět od tvorby designu až po výrobu a instalaci kdekoli na světě.

Společně s mým výrobním týmem jsme špičkoví výrobci interiérů, zakázkového nábytku a výstavních stánků s dlouholetými zkušenostmi.

Komunikuji, tvořím a stojím po Vašem boku během celého tvůrčího procesu.

Typ spolupráce:

Placená spolupráce

Barter (výměna služeb / produktů)

Působnost:

Celá ČR

Celý svět

Sídlo:

Jihomoravský kraj

IČ: 09041826

Plátce DPH

Co nabízím a jak pracuji

Jsem majitelkou šikovné výrobní společnosti složené z profesionálů, kteří pevně věří v otevřenou komunikaci a v sílu precizní lidské práce. Individuální přístup ke každé zakázce a především dotažené detailní zpracování interiérů či expozic jsou pro nás samozřejmostí. Řešíme vše od tvorby designu až po kompletní realizaci na klíč a klademe u toho všeho důraz na inovativní design, funkčnost a precizní zpracování.

Zkušenosti v oboru

Máme více než 10letou praxi v oblasti výroby interiérů, tvorby interiérových designů a v prezentaci firem realizací showroomů, kanceláří či přechodných anebo trvalých expozic po celém světě.
O naše dlouholeté zkušenosti se rádi dělíme a díky nim šetříme Váš čas, nervy i peníze. Naše práce mluví za nás 🙂
Spolupracujeme s designéry, architekty či agenturami bez vlastní produkce, tak stejně jako s přímými koncovými klienty.

Jazyky

Čeština

Slovenština

Angličtina

Němčina

Španělština

Barter

Tvorbu designu či konzultaci ohledně designů, interiérů či veletrhů vyměním například za pomoc s editací textů nebo profi focení. Jsem ale otevřená i jiným nabídkám.

Klíčová slova

interiérový design, výroba zakázkového nábytku, interiéry na klíč, interiérový designér, nábytek na míru, realizace showroomů, výroba kuchyní, výroba vestavěných skříní, veletržní expozice, výstavní stánky na klíč, výstavnictví, výroba výstavních stánků

Reference

„Paní Lucie Strechová koordinovala pro naši univerzitu čtyřikrát prezentaci na veletrzích. Její práce se vyznačovala profesionalitou a ochotou. Komunikace byla vždy příjemná a na úrovni. Kromě toho je také kreativní, dokázala sama navrhovat vylepšení našich prezentací. S její prací jsme byli velmi spokojení.“

Ing. Renata Herrmannová
vedoucí Odboru marketingu a vnějších vztahů, Rektorát VUT
www.vutbr.cz

„Masivní díky – cíl dosažen! Osobní, rychlý, efektivní a všestranný servis v kombinaci s výjimečným designem. Společnost Expolux, která pro nás designovala showroom v Německu, povýšila naši značku na novou úroveň!! A to vše s přiměřeným rozpočtem, se kterým se mohlo pracovat. Výborně! Doporučuji všem!“

Ian Duff
Marketing Manager, Carpion GmbH & Co. KG

„Děláme spoustu výstav s různými spoluvystavovateli a partnerství s Expoluxem bylo zatím nejlepší. Práce s Lucií je velká radost. Vždy je spravedlivá a snaží se najít způsob, jak udržet náklady pod kontrolou, ale zároveň dostat z projektu maximum. Komunikace byla vždy čestná a snadná. Rychle přizpůsobuje svou práci potřebám zákazníka a zajišťuje, aby jste byli vždy informováni o průběhu a dalších krocích. Díky zdaleka nejlepší spolupráci a protože jsem věděla, že je vše pod kontrolou, mohla jsem si před akcí dovolit i klidný spánek :)“

Liza Kapageridou
Head of Business Development, Hospitality Industry Club

„Je opravdu uklidňující pracovat s Expoluxem. Jsou spolehliví, vždy upřímní a díky nejlepšímu porozumění dosahují nejlepších výsledků. Jsou hrdí na svou práci a umí uspokojit své zákazníky. Doufám, že s nimi budu udržovat hluboký vztah a v budoucnu se stanu dobrým strategickým partnerem.“

President Rex Yu
MtoM Design Group Co., Ltd.

„Je mi vždy potěšením pracovat s Lucií a jejím týmem na našich projektech v Praze. Spolupracovali jsme dva nepřetržité roky a v nadcházejících letech se určitě budeme těšit na další. Lucie vždy velmi pohotově reaguje na dotazy a e-maily, které jsou pro mě nejdůležitější, abych rychle zvládla koordinaci svých projektů. Kromě toho je cena konkurenceschopná, lze o ní diskutovat a tak mít dopředu reálnou představu o tom, jestli společně projekty můžeme opravdu vyhrát. Jsem za tuhle spolupráci velmi ráda a držím palce.“

Peggy Chieng
Creativelab Integrated SdnBhd

Spojme se na sítích

Co mě baví

 • moje práce je mým obrovským koníčkem
 • miluji knihy
 • cestování
 • cizí jazyky
 • hudba a filmy

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all