Inspirace, podpora, sdílení

ženy

v byznysu

Každá z nás má zkušenosti, které může sdílet. Cílem skupiny Ženy v byznysu je povzbuzovat ženy k tomu, aby proměnily myšlenky v realitu a vybudovaly si úspěšnou firmu nebo kariéru. Někdy totiž tato cesta může být náročná.

Kdo jsou ženy z byznysu?

Jsme komunita žen, která mezi sebou sdílí know-how a zkušenosti s cílem pomoci si v byznysu či kariéře. Podporujeme se, inspirujeme se a snažíme si pomoci.

Potkáváme se nad praktickými workshopy

Přibližně jednou za měsíc až dva máme se setkáváme v podobě snídaně či na večerní akci. Základem je praktický workshop a následuje networking v příjemné nenucené atmosféře.  Setkání probíhá zatím pouze v Praze.

Máme spolu skupinu na Facebooku

Uzavřená skupina na Facebooku slouží k tomu, abychom se mohly propojit ze všech koutů světa. Přidej se mezi nás, už nás pár stovek je.

Propojujeme se bynysově a mnohdy spolu i kamarádíme

Členky komunity Ženy v byznysu si pomáhají s klienty, investory či se spojují v rámci projektů. Často zde ale vznikají milé kamarádské vazby. 

Další ročník ŘÍJEN 2020

Konference

ženy v byzynsu

První roční se povedl skvěle, bylo vyprodáno. Zpětná vazba ukázala, že se vám nejvíce líbilo to, jak byla konference praktická, že jste mohli potkat stejně naladěné lidi z byznysu a taky jste si cenili dobře vybraný obsah konference.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

V Bonami letos plánují vylézt na Mont Blanc

V Bonami letos plánují vylézt na Mont Blanc

Filozofií Bonami je, aby byl e-shop pomocníkem ve výběru a zároveň byla finální volba dle zákazníka, zkrátka aby zákazníci bydleli podle sebe, ne podle vizuálu v letáku. Jak si poradili v jejich týmu s onlajn režimem, jak hledají priority a proč byste měli bydlet...

V Bonami plánují letos vylézt na Mont Blanc

Filozofií Bonami je, aby byl e-shop pomocníkem ve výběru a zároveň byla finální volba dle zákazníka, zkrátka aby zákazníci bydleli podle sebe, ne podle vizuálu v letáku. Jak si poradili v jejich týmu s onlajn režimem, jak hledají priority a proč byste měli bydlet...

Žena je jako pytlík čaje. Člověk nikdy nepozná, jak je silná, dokud se neocitne v horké vodě.

Eleanor Rooseveltová

PŘIJĎ NÁS TAKY POZNAT

Setkání probíhají ve fajn atmosféře a snaží se vám předat kus zkušeností nebo se vás snaží něco naučit. Zaměřujeme se jak na soft skills, tak se někdy naučíte i třeba čísla. Téma každého setkání je dopředu vyhlášeno. 

Proč jsem skupinu založila?

Sama jsem si vyzkoušela jaké to je založit vlastní firmu a zažila mnoho situací, které jsem nevěděla jak řešit. Často i spojených právě s genderem v byznysu. Přihlásila jsem se do mentoringového programu a získala od své mentorky, Lenky Mrázové, mnoho užitečných rad čerpaných z její vlastní zkušenosti. Když jsem si uvědomila, že by si ženy mohly více takto předávat zkušenosti, založila jsem na Facebooku skupinu Ženy v byznysu. Poté začala pořádat setkání a propojovat ženy. Dává mi to tolik radosti a energie, že chci ŽvB posunout dál. A tak postupně vznikají i další aktivity. Budu ráda, když budete u toho.

Katerina Tygl

Zajímá tě něco?

Napiš mi!

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all