8. října 2020 ONLINE odkudkoliv

Konference 

Ženy v byznysu

Získejte praktické rady pro každodenní život podnikatelky, manažerky a ženy na volné noze.

  • Připojit se můžete odkudkoliv, celá konference je živé vysílání ze studia
  • Dostanete i záznam ke vstupence – můžete se k přednáškám kdykoliv vrátit
  • V průběhu konference probíhá networking se všemi účastníky
  • Po konferenci moderovaný networking – získáte cenné kontakty
  • Vše se skvělou moderátorkou ČT24 Míšou Hergetovou

Posuňte váš byznys na další level,

inspirujte se a naučte se prodat

Přijďte a potkejte osobnosti jako je Jana Štěpánková, Margareta Křížová či Daniel Gamrot. Po úspěchu prvního vyprodaného ročníku vám opět přinášíme zajímavé osobnosti z byznysu, přátelskou atmosféru a spoustu praktického obsahu na přednáškách i workshopech.

%

vstupenek již prodáno

Napsali o nás

ryze praktických workshopů

skvělých lidí z byznysu na jednom místě

dny konference s báječnou atmosférou

9 fantastických osobností z byznysu vám prozradí své know-how

Jana Štěpánková, RYOR

Oficiálně Jana pracuje v rodinné firmě zabývající se výrobou kosmetiky již přes 10 let, neoficiálně však 27 let, tedy už od jejího založení. Firmu založila její maminka a v posledních letech obě řeší předání firmy. Jana vymýšlí inovace, provází nové produkty celým procesem jejich vzniku, od vývoje až po uvedení na trh. A rozhodně se nebojí jít s kůží na trh.

Lenka Mrázová

Koučka, mentorka a akční žena. 21 let zkušeností ve špičkovém poradenství (z toho 15 let v PwC) integruje s nejnovějšími světovými poznatky z leadershipu. Rozumí si dobře s čísly a byznys pravidly, doplňuje ke snům pragmatickou strukturu. Aktivizuje v lidech chuť, energii a odvahu pustit se do řešení náročných situací.
Přednáší a designuje vlastní workshopy.

Marta Nesbitt

Marta je HR profesionálka. Více jak 15 let se zabývá Talent managementem a pracuje ve špičkových globálních korporacích. Působila v globálním HR týmu společnosti Amazon, kde koučovala evropské lídry k lepšímu vedení jejich týmů, zvyšování výkonu a k rozvoji jejich silných stránek.  Její specializací je práce s talenty a jejich rozvoj.

 

Nataša Foltánová, Tierra Verde

Původně zahradnice, vystudovala mezinárodní obchod na Concordia University v Montrealu. Po návratu do Čech hledala šetrnou drogerii, která by po spláchnutí do septiku neškodila její zahrádce. Tehdy objevila potenciál mýdlových ořechů a založila společnost TIERRA VERDE, která vyvíjí a vyrábí ekologické prací a čisticí prostředky a potřeby pro bezplastovou a bezodpadovou domácnost.

Jitka Zoderová

Obchodní činností se zabývala posledních 12 let. Začínala jako obchodní zástupce a později založila komunitu obchodníků Business Animals.cz,která měla informovat o novinkách v tomto oboru. Zabývala se se společníky také inovacemi v HR marketingu a získali přes 600+ klientů. Firmu v roce 2018 úspěšně prodali. Momentálně mentoruje a koučuje na téma maximalizace lidského potenciálu, zejména skrz princip ikigai.

Lukáš Hrdlička

Lukáš dělá z lidí skvělé řečníky. Založil firmu Presenation a platformu Flipslides.com na tvorbu efektivních prezentací, proškolil stovky lidí ve firmách jako Microsoft, Konica Minolta, UniCredit Bank, či LEGO a připravil řečníky na světové konference a soutěže v Americe, Evropě i Asii. Své zkušenosti sdílel na TEDxEAL v Dánsku a skrz jeho online kurzy prošlo více jak 15 000 spokojených účastníků. 

Ksenia Dubrovina

Během rodičovské dovolené jsem založila značku Mimijo. Začátky nebyly snadné: nespavé miminko, nejistota jak začít, rozhovory s klienty v češtině peklem. O 3,5 roku později už jsme známým výrobcem silikonových produktů pro miminka a maminky. Spolupracujeme s obchody a e-shopy jako Rohlík, Mall či Funbaby. Jezdíme na mezinárodní veletrhy a máme distributory v několika zemích.

Filip Říha

Po 5 letech ve firmách ČEZ a McKinsey Filip změnil svůj život. Měsíční půst a meditace v poušti mu otevřely novou kapitolu života. Založil firmu Freshbedýnky, první český eshop s bio čerstvými potravinami. Získal ocenění Podnikatel roku. Po prodeji vytvořil Wild & Coco, firmu zabývající se výrobou funkčních potravin a regeneračních balíčků z mladého kokosu. Produkty sám vymýšlí.

Tereza Mácová

Jako krajinářská architektka jsem před pěti lety založila speciální ateliér krajinářské architektury YYYY, zaměřený na propojování okolní krajiny do zahrad. Mého prvního klienta jsem potkala na ulici. Dnes mám pod hlavičkou ypsilonek již přes 90 projektů a 40 zrealizovaných zahrad, tým se rozrostl na čtyři členky. Přednáší a designuje vlastní workshopy.

 Konferencí vás provede

výborná moderátorka ČT24

Michala Hergetová

Michala je výborná moderátorka, která moderuje pořad Ekonomika na zpravodajském kanálu ČT24. Na konferenci vyzpovídá ze studia všechny řečníky v moderované diskuzi a zapojí dotazy z publika.

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference předčila má očekávání. Workshopy byly skvělé a přínosné, přednášky zajímavé a panelové diskuse inspirativní. Odnáším si spoustu tipů do praxe. Super bylo potkat i další podnikavé ženy. Těším se na další ročníky!

Jak se vám líbil 1. ročník?

Milá Katko a Aleno. Děkuji za skvělou akci Ženy v byznyse. Program byl nabitý hutnými informacemi, které člověk skutečně v praxi využije, což se málokdy stává, a byl současně zábavný. Ze všech přítomných byla cítit pozitivní energie, která se rozlila do celého prostoru. Ještě jednou děkuji a těším se na další ročník.

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference na jednicku. Tohle je presne to, co od konference cekam, skvela atmosfera, hodne uzitecnych informaci a doporuceni pro vas bysnys i osobni zivot, neskutecna podpora, spoustu inspiraci a ale i moznost inspirovat ostatni. Byt mezi lidmi, kde vam je dobre a domu odchazet plna energie (i pres pouhy 3 hodinovy spanek predchozi den).

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference předčila všechna má očekávání. Profesionálně zorganizovaný celý den. Zajištění zajímavých a užitečných workshopů, přednášek i panelových diskuzí. Již nyní se těším na druhý ročník.

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference měla příjemnou atmosféru a pohodové tempo. Den utekl velmi rychle a všechny jsme se dozvěděly spoustu užitečných a praktických informací. Celkově hodnotím velmi pozitivně a ráda se zúčastním dalšího ročníku.

Program konference 8. října 2020

}

14:30 – 14:45

Hlavní sál

Úvodní slovo organizátorek

Alena Barnová a Kateřina Tygl

}

14:45 – 15:30

Hlavní sál

Jak posunout firmu na vyšší úroveň. Prakticky a za rozumnou částku.

Jana Štěpánková – šéfka obchodního oddělení české rodinné kosmetické firmy Ryor

(a dcera její věhlasné zakladatelky)

Přednáška

Abyste firmu posunuli dál, nemusíte investovat horentní finanční sumy. Někdy stačí se jen pořádně zamyslet. Ryor se za poslední rok v komunikaci se zákazníky velmi posunul a plánuje další vývoj. Jak realizovat nápady? Jak je vymýšlet? A jak na to vše najít čas?

}

15:30 – 16:00

Hlavní sál

Z kuchyně ke 100 milionové firmě za 12 let

Nataša Foltánová – zakladatelka a spolumajitelka firmy Tierra Verde

Přednáška

}

16:00 – 16:40

Hlavní sál

Jak na zahraniční trh s minimálním rozpočtem a maximální odvahou

Ksenia Dubrovina, Majitelka a zakladatelka značky Mimijo

Přednáška

Značku Mimijo založila během rodičovské dovolené. Ale začátky opravdu nebyly snadné: nespavé miminko, nejistota jak začít, rozhovory s klienty v češtině peklem (původně jsem z Petrohradu, Rusko).

O 3,5 roku později už je značka Mimijo známým výrobcem silikonových produktů pro miminka a maminky. Spolupracují s řadou kamenných obchodů a e-shopů, například Rohlík, Mall či Funbaby. Jezdíme na mezinárodní veletrhy a máme distributory v řadě zemích.

Ve své přednášce bude sdílet zkušenosti a triky, jak expandovat byznys do zahraničí svépomocí.

}

16:40 – 17:00

Prostor pro catering

PAUZA NA KÁVU A OBČERSTVENÍ

Čas pro vás, kdy si můžete odpočinout, občerstvit se nebo networkovat.

}

17:00 – 18:15

Hlavní sál

Jak prodat sebe, své služby či produkty?

Jitka Zoderová – (ex) CEO Business Animals.cz, mentor & ikigai coach

Lukáš Hrdlička – zakladatel a CEO Presentation, TEDx Speaker 

Tereza Mácová – zakladatelka Ateliéru YYYY, krajinářská a zahradní architektka

Filip Říha – zakladatel Wild & Coco

Panelová diskuze

Cílem panelové diskuze je předat vám zkušenosti s prodejem svých služeb či produktů od vybraných řečníků. Nebude chybět také otázka, jak správně prezentovat a prodat i sama sebe.

}

18:15– 18:30

Prostor pro catering

PAUZA NA KÁVU A OBČERSTVENÍ

Čas pro vás, kdy si můžete odpočinout, občerstvit se nebo networkovat.

}

18:30 – 19:15

Hlavní sál

Jste zrozeni pro podnikání? Zjistěte, jaký je váš potenciál vést úspěšný byznys

Marta Nesbitt, HR konzultant & Kariérní kouč, Randstad RiseSmart

Přednáška

Je skvělé mít podnikatelského ducha a počáteční motivaci pro založení vlastního podniku. Co to ale vyžaduje vybudovat a udržet si vlastní silnou firmu?

Na přednášce se dozvíte, jaké jsou silné stránky typické pro úspěšné podnikatele a živnostníky. Pro sebe si budete moct vyplnit test zaměřený na podnikatelské kompetence. Zjistíte, jak jste na tom právě vy. 

Jste přímo zrozeni pro podnikání? Pokud ne, řekneme si i několik strategií, jak se vyhnout případným rizikům.

}

19:15 – 19:40

Hlavní sál

Budování kontaktů, které vám není proti srsti

Lenka Mrázová – Inspirer, Leadership Coach & Business Mentor

Přednáška

}

19:40 – 20:10

Hlavní sál

Networking, networking, networking

Lenka Mrázová vám pomůže zábavnou formou se seznámit a získat cenné (a věříme, že i milé) kontakty

Řízený networking

Pořiďte si svoji vstupenku včas

Generální partner

Zlatý partner

Další partneři

Podporovatelé a mediální partneři

Partneři dětského koutku

Chcete být partnerem konference?

  

Rádi byste měli na konferenci vlastní stánek, viditelný brand nebo chcete akci podpořit mediálně?

 

Alena Barnová s vámi ráda probere detaily.

Napište jí na alena@zenyvbyznysu.cz

 

Píšeme pro vás…

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

V Bonami letos plánují vylézt na Mont Blanc

V Bonami letos plánují vylézt na Mont Blanc

Filozofií Bonami je, aby byl e-shop pomocníkem ve výběru a zároveň byla finální volba dle zákazníka, zkrátka aby zákazníci bydleli podle sebe, ne podle vizuálu v letáku. Jak si poradili v jejich týmu s onlajn režimem, jak hledají priority a proč byste měli bydlet...

V Bonami plánují letos vylézt na Mont Blanc

Filozofií Bonami je, aby byl e-shop pomocníkem ve výběru a zároveň byla finální volba dle zákazníka, zkrátka aby zákazníci bydleli podle sebe, ne podle vizuálu v letáku. Jak si poradili v jejich týmu s onlajn režimem, jak hledají priority a proč byste měli bydlet...

Staňte se partnerem konference

Máte co přinést účastnicím konference a rádi byste na konferenci měli zastoupení v podobě stánku? Napište Aleně na alena@zenyvbyznysu.cz nebo jí rovnou zavolejte na číslo
731 180 520.

konference@zenyvbyznysu.cz

 

La Malina, s.r.o. IČ: 07076398. Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Napište nám

9 + 5 =

Nebo rovnou volejte:

Alena  731 180 520

Katka 725 376 441

 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all