23.- 24. dubna 2020 v Praze

Konference 

Ženy v byznysu

Pro podnikatelky, ženy na volné noze a manažerky

Po úspěchu prvního vyprodaného ročníku je čas na další setkání. Nebudou opět chybět zajímavé osobnosti z byznysu, přátelská atmosféra a spousta praktického obsahu na přednáškách i workshopech.

Přijďte a potkejte stejně byznysově naladěné duše a učte se od těch, kteří mají mnohaleté zkušenosti. Zváni jsou i muži!

Nalaďte se na báječnou atmosféru minulého ročníku

První ročník se povedl skvěle. Zpětná vazba ukázala, že jste nejvíce ocenily praktičnost získaných informací, dobře vybraná témata konference, a že jste mohly potkat stejně naladěné lidi z byznysu.

V médiích

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference předčila má očekávání. Workshopy byly skvělé a přínosné, přednášky zajímavé a panelové diskuse inspirativní. Odnáším si spoustu tipů do praxe. Super bylo potkat i další podnikavé ženy. Těším se na další ročníky!

Jak se vám líbil 1. ročník?

Milá Katko a Aleno. Děkuji za skvělou akci Ženy v byznyse. Program byl nabitý hutnými informacemi, které člověk skutečně v praxi využije, což se málokdy stává, a byl současně zábavný. Ze všech přítomných byla cítit pozitivní energie, která se rozlila do celého prostoru. Ještě jednou děkuji a těším se na další ročník.

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference na jednicku. Tohle je presne to, co od konference cekam, skvela atmosfera, hodne uzitecnych informaci a doporuceni pro vas bysnys i osobni zivot, neskutecna podpora, spoustu inspiraci a ale i moznost inspirovat ostatni. Byt mezi lidmi, kde vam je dobre a domu odchazet plna energie (i pres pouhy 3 hodinovy spanek predchozi den).

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference předčila všechna má očekávání. Profesionálně zorganizovaný celý den. Zajištění zajímavých a užitečných workshopů, přednášek i panelových diskuzí. Již nyní se těším na druhý ročník.

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference měla příjemnou atmosféru a pohodové tempo. Den utekl velmi rychle a všechny jsme se dozvěděly spoustu užitečných a praktických informací. Celkově hodnotím velmi pozitivně a ráda se zúčastním dalšího ročníku.

2. ročník konference a větší prostor pro workshopy

23.4.

ODPOLEDNÍ KONFERENCE S NETWORKINGEM A SPOLEČNÝM RAUTEM

Uslyšíte 4 praktické přednášky a 1 panelovou diskuzi. Příjemné odpoledne se přehoupne do networkingové večeře, kde se nejen seznámíte, ale pochutnáte si i na dobrém jídle a dáme si společně drink.

24.4.

WORKSHOPY OD ODBORNÍKŮ TENTOKRÁT PĚKNĚ DO HLOUBKY

Poslechly jsme vás, že byste se rády naučily praktické věci do hloubky. Protáhly jsme pro vás délku a intenzitu workshopů. Druhý den se budete vzdělávat a získávat know-how od našich expertů na marketing, finance, podnikání, osobní produktivitu a další.

Pořiďte si svoji vstupenku včas

1 100 Kč

Další ročník nabídne výhodné balíčky: vstupenka na konferenci + workshopy.

Vyberte si kategorii vstupenky, zda chcete přijít jen na konferenci nebo se  také chcete vzdělávat na workshopech. 

Jaké workshopy chystáme? Podívat se »

Kdo na konferenci vystoupí? Jen vybraní odborníci.

Margareta Křížová

Margareta je jednou ze zakládajících partnerek firmy CEAG. Pomáhá lidem rozjet vlastní podnikání. Znáte ji jako investorku v pořadu Den D. Je členkou Rady pro komercializaci výsledků vědy a výzkumu ČZU.

A napsala knihu Z deníku investorky anebo Jak podnikat a nezbláznit se.

Daniel Gamrot

Daniel je trenér osobní produktivity. Na školeních a workshopech pomáhá účastníkům osvojit si moderní a populární přístupy k osobní produktivitě a time managementu. Prošli mu rukou klienti z firem jako Orange Slovensko, AXA, Air Bank nebo Moravia IT.

Znáte ho také z rozhovoru v DVTV. 

– brzy zveřejníme další řečníky –

 Konferencí vás provede charismatický moderátor Českého rozhlasu Plus

Michael Rozsypal

Michael je skvělý moderátorem Českého rozhlasu Plus. Jeho specialitou jsou politické diskuze, kdy se mi během sedmi let ve studiu vystřídalo mnoho významných osobností. Michael, jak víte z prvního ročníku, má skvělé charisma a provede vás celou konferencí a bude moderovat panelovou diskuzi.

Ještě intenzivnější workshopy

Workshopy budou 2-3 hodinové, dostane více prostoru se opravdu něco naučit. Lekce budou interaktivní, budete zapojeni a vždy si odnesete rozpracovaný plán.

Margareta Křížová

Workshop: Tvorba byznys plánu

Chcete začít podnikat? Už dlouho? Ale nějak se nedaří to opravdu rozjet?

Máte pocit, že je to moc složitý, je toho moc, nevíte přesně, kde začít a navíc jste slyšeli, že bez byznysplánu to nejde. Tušíte, co byste mohli prodávat, ale víte, proč by si to vlastně někdo měl koupit? A jak se vlastně takový byznysplán píše? Nebo už podnikáte, ale starý byznysplán by potřeboval oprášit.

Daniel gamrot

Workshop: osobní produktivita

Jak vyladit osobní produktivitu? A efektivně ji zlepšovat a vše zjednodušit?

Nikdy nebudete mít vše hotovo. Nikdy nestihnete vše, co vám na stole přistane. Důležité je věnovat se tomu, co je pro vás důležité. V práci, doma či kdekoliv jinde. Dát to nejdůležitější na první místo, to nedůležité zakopat a už se v tom dál nehrabat. Zorganizovat si své závazky tak, ať je stihnu dokončit… 

Kateřina Tygl

Workshop: marketing

Jak dostat marketing do žil? Jak se nenechat napálit od „odborníků“?

Chtěli byste zlepšit svůj marketing? Umět prodávat své zboží nebo službu tak, aby vám zákazníci rozuměli a chtěli od vás koupit? Důležité je rozumět marketingu od základu. Nebudeme si říkat základy, ale rovnou trénovat jak nad vším přemýšlet a připravit ideální akční plán. 

– brzy zveřejníme další workshopy –

Chcete být partnerem konference?

Rádi byste měli na konferenci vlastní stánek, viditelný brand nebo chcete akci podpořit mediálně?

 

Alena Barnová s vámi ráda probere detaily.

Napište jí na alena@zenyvbyznysu.cz

Staňte se partnerem konference

Máte co přinést účastnicím konference a rádi byste na konferenci měli zastoupení v podobě stánku? Napište Aleně na alena@zenyvbyznysu.cz nebo jí rovnou zavolejte na číslo
731 180 520.

konference@zenyvbyznysu.cz

 

La Malina, s.r.o. IČ: 07076398. Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Napište nám

2 + 13 =

Nebo rovnou volejte:

Alena  731 180 520

Katka 725 376 441