14. června 2019, Etnosvět praha

Konference

Ženy v byznysu

Pro začínající podnikatelky a ženy na volné noze

Získej konkrétní know-how do podnikání, inspiraci i podporu

8 HODIN

nabitých know-how

6 WORKSHOPŮ

plných praktický rad

9 ODBORNÝCH

materiálů na doma

5x NETWORKING

pro seznámení

Bez omáček, rovnou do praxe

Čeká vás opravdu praktická konference s přednášejícími z byznysu, kteří vám ukáží: 

 • jak začít podnikat a na co si dát pozor,
 • návod, jak se poprat s finančním plánem,
 • jak zvládnout marketing i vlastní grafiku bez grafika,
 • jak podnikat, když máte dítě
 • a mnoho dalšího.

Osvěžení přinesou panelové diskuze, kde nakousneme téma komunikace v byznysu mezi mužem a ženou. Uslyšíte příběhy těch, kteří již své podnikání mají a podělí se o to, co se jim povedlo a jak toho dosáhli. Nasdílí vám ale i praktické rady o tom, co by udělali příště lépe.

 

Vybrali jsme pro vás

přednášející přímo z byznysu

Vedou či založili úspěšné firmy, vynikají ve svých oborech nebo mají za sebou úspěšnou kariéru. A nyní své znalosti chtějí předat i vám.

Lucie Bulisová

Lektorka kurzů grafiky v Canva Design-restart.cz

Workshop – 13:15 a 15:20 
Tvorba grafiky bez grafika
V oblasti internetového marketingu a e-commerce se pohybuji od roku 2009, kdy jsem spoluzaložila hokejový e-shop, který se po roce fungování stal jedničkou na českém trhu.

Tuto pozici si e-shop udržel sedm let. Po prodeji firmy předávám své zkušenosti klientům, které učím, jak si sami jednoduše vytvoří poutavé videorecenze a grafiku pro své projekty. S Canvou pracuji denně, předám vám tedy ty nejaktuálnější a nejpodrobnější informace, jak ji co nejefektivněji používat.

David Svoboda

Lektor kurzů grafiky v Canva, Design-restart.cz

Workshop – 13:15 a 15:20 
Tvorba grafiky bez grafika
Jsem jedním z nejvíce profilovaných lektorů workshopů Canvy v ČR a Velké Británii a nasazování vizuální komunikace do firem.

Spolupracuji s vývojovým týmem Canva na testování budoucích verzí a vylepšování té stávající. Kromě toho vedu inovativní workshopy prezentačních dovedností a osobní produktivity pro české a zahraniční klienty. Věnuji se individuální přípravě mezinárodních řečníků pro prestižní konferenci TEDxPrague.

Vanda Horáčková Seidelová

Zakladatelka portálu Mom4moms.cz

Workshop – 13:15
Jak podnikat na mateřské
Jako pracující máma tříletého chlapečka vím, jak obtížné je skloubit práci, natož podnikání, s rodinou a výchovou dětí. Před dvěma lety jsem založila portál pro rodiče s dětmi Mom4moms.

Zde působím jako ředitelka a věnuji se také konzultacím a školením na téma work-life balance, jak pracovat i s dětmi a nezbláznit se či jak rozjet nebo optimalizovat vlastní podnikání během rodičovské „dovolené“. K tomu se dostala po 15 letech v mezinárodní politice a práce v loterijním a fintech průmyslu, kdy jsem se rozhodla udělat velkou životní změnu, zpomalit a věnovat se rozvoji vlastních projektů.

David Fojtík

Zakladatel a spolumajitel DEVELOR Czech s.r.o.

Panelová diskuze – 9:45
Komunikace muž vs. žena v byznysu
Strávil jsem většinu svého profesního života ve společnosti Procter&Gamble CEE, kterou jsem v roce 2003 opustil a založil vzdělávací společnost DEVELOR, ze které jsem vybudoval předního hráče na českém vzdělávacím a poradenském trhu.

Specializuji se především na školení a poradenství v oblasti leadershipu, manažerského rozvoje a prodeje. Ve volném čase mě baví zdolávat nejvyšší hory světa (2006 Mount Everest, 2009 Dhaulagiri). O paralelách mezi zdoláváním překážek při vysokohorských výstupech a v profesním životě úspěšně přednáším ve svých motivačních projevech.

Lenka Mrázová

Mentorka, koučka a lektorka, LMentio

Workshop – 13:15 a 15:20
Váš čas je nejcennější i v podnikání, umíte ho spočítat a dobře využít?
Strávila jsem 21 let ve špičkovém poradenském byznyse (z toho 15 let v PwC), řídila týmy lidí zabývající se poskytováním služeb klientům v oblasti daňového poradenství, účetnictví a auditu. Nyní se věnuji koučinku a mentoringu.

Vrozená lenost, chuť dělat spoustu různých věcí, učit se a 21 let s „timesheetem“ vypěstovala ve mně jistou posedlost osobní efektivitou i vědomím toho, kam investuji svůj čas, zda získávám energii, peníze či zda čas jen tak planě rozdávám. 13 let jsem působila ve správní a dozorčí radě Nadace VIA. V jádru mého zájmu byl vždy člověk – kolega či klient – jeho potřeby, jeho rozvoj a komunikace se světem kolem. Nyní se věnuji koučinku, mentoringu, přednáškám a vedu vlastní workshopy zejména v oblasti osobního rozvoje žen, manažerů a leaderů. 

Kateřina Tygl

Specialistka na digitální marketing a online projekty

Přednáška – 14:45
Má uklízečka umí marketing lépe než polovina začínajících podnikatelů

Online prostředí a digitálnímu marketingu se věnuji více než 8 let a prošla jsem firmami jako je L’Oréal či Digimind, kde jsem vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii či Maroku.

Z vlastního podnikání je to digitální agentura Stario, kde jsem byla spoluzakladatelkou a ředitelkou celé agentury. 

Nyní školím a menturuji v oblasti digitálního marketingu, online nástrojů, osobního brandu či digitálního marketingu v HR. Vytvářím strategie, které klientům pomohou splnit jejich obchodní nebo interní cíle.

Karolína Malá

Zakladatelka menu2many

Panelová diskuze – 16:50
Mé úspěchy a prohry v podnikání
Po téměř deseti letech v korporátu, z toho šest let ve Švýcarsku, jsem v pozici projektové manažerky měnila často specializaci, od databází a implementace systému v daňovém oddělení, přes globální firemní kulturu až po digitální transformaci.

I proto, že se stále učím jsem spolu-založila společnost menu2many, pod kterou organizujeme různorodé akce a rozjíždíme projekty BabyCityGuide a Visual Consulting. Ráda měním prostředí, nebojím se přitom riskovat a nahlas sdílet jak pozitivní, tak i negativní zkušenosti. 

Olga Pohl

Copywriterka a konzultantka obsahu

Workshop – 13:15
Naučte se psát – copywriting
Píšu. Přemýšlím. A dost se vyptávám. Pomáhám firmám i freelancerům vyhmátnout podstatu jejich byznysu a jedinečnost jejich práce. Textuji weby, píšu články, e-booky a semtam dám dohromady knížku. Takhle to vedu už šestým rokem.

K tomu vedu kurzy, kde učím přemýšlet a psát i ostatní lidi. Tak, aby je to těšilo. Aby setřásli ostych ze psaní. Aby své čtenáře (nebo zákazníky) uměli upoutat. Školím umění správně text vybrousit a zacílit. Průpravu mám z tréninků lukostřelby.

Kateřina Pospíšilová

Project Manager, EMEAR Partner Enablement, Cisco

Panelová diskuze – 9:45
Komunikace muž vs. žena v byznysu
Mám bohaté zkušenosti z oblasti korporátní komunikace, marketingu a projektového managementu z různorodých odvětví včetně ICT, FMCG a bankovnictví. V průběhu profesní dráhy jsem pracovala jak pro přední světové společnosti (Cisco, Coca-Cola), tak ve start-up prostředí i v neziskové sféře.

Ve vztahu k tématu konference je společným ukazatelem celé mé profesní dráhy prostředí nadnárodních organizací a práce v multikulturních týmech, které vždy operují napříč mnoha zeměmi, někdy kontinenty. Nic výjimečného v dnešním globálně propojeném světě, přesto však nekonečný zdroj nových poznatků, podnětů a inspirace pro osobní rozvoj.

Michala Stražovská

Outboxers, UX researcher & psychologist
Přednáška – 9:15
Jak na nápadu na podnikání neprodělat gatě
Jsem psycholožka, která od sociální práce zběhla k businessu. Jako happiness manažerka pro IT v ZOOTu jsem se tolik nadchla pro technologie, až jsem se sama vrhla do user experience - výzkumu digitálních produktů.

Můj denní chleba jsou hloubkové rozhovory, reflexe konextu a facilitace inovačních workshopů. Společně s kolegy zhmotňujeme nápady a myšlenky do reálného světa, pomáháme firmám dělat správné věci správně a neutopit miliony ve špatně nadesignovaném produktu.

Lucie Konečná

Účetní a zakladatelka projektu Máma Superhrdinkou
Workshop – 11:00
Chci na mateřskou a pracuji na IČ – jak na to?
Jako účetní se mě mé kamarádky často ptaly na otázky týkající se mateřské dovolené. Zanedlouho se toto téma stalo aktuální i pro mě a řešila jsem podobné otázky.Po šestinedělí jsem založila projekt Máma Superhrdinkou.

Tento projekt pomáhá nastávajícím maminkám lépe se orientovat v problematice dávek a daňových úlev na mateřské potažmo rodičovské dovolené. Mým přáním je, aby se maminky po zdolání veškeré administrativy cítily jako Superhrdinky.

Další přednášející brzy odtajníme, těšte se!

Nyní nejlevnější cena vstupenky

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

FIRST MINUTE VSTUPENKA

1950 Kč

Do 30. dubna, poté 2 150 Kč 

Program konference

}

08:15 – 08:50

Hlavní sál

Příchod na konferenci

Zahájení konference v 9:00.

 

}

09:15 – 09:45

Hlavní sál

PŘEDNÁŠKA: Jak na nápadu na podnikání neprodělat gatě

Přednáší Michala Stražovská, Idea explorer & psychologist v Outboxers

}

09:45 – 10:30

Hlavní sál

PANELOVÁ DISKUZE: Komunikace muž vs. žena v byznysu

V panelu vystoupí 2 muži a 2 ženy, které mají k tomuto z byznysu velmi blízko. 

Cílem diskuze je ukazát, jak si muži a ženy někdy v komunikaci nerozumí a kdy jim to naopak klape. Dozvíte se proč už se nemusíte bát argumentovat s muži.

Panelová diskuze vás provede konkrétními zkušenostmi dvou mužů a dvou žen, které se s komunikací napříč genderem potkávají každý den. Nahlédnete do konkrétních situací, kdy jde komunikaci upravit tak, aby si obě strany dobře rozuměly.

}

10:30 – 11:00

Hlavní sál

PAUZA NA KÁVU A OBČERSTVENÍ

Čas pro vás, kdy si můžete odpočinout, občerstvit se nebo networkovat.

K občerstvení se budou podávat samá zdravé dobroty a nebude chybět ani káva a voda.

}

11:00 – 12:00

Jednotlivé sály

WORKSHOPY 1. KOLO

Vyberte si jeden z nabízených workshopů:

 1. Jednoduchý finanční plán pro mé podnikání
 2. Chci na mateřskou a pracuji na IČ – jak na to?
 3. Jak umět rozvrhnout svůj čas pro byznys a osobní život

Registraci na workshopy spustíme 1.6.

 

}

12:00 – 13:15

Restaurace

OBĚD

Přejeme dobrou chuť k obědu, který naleznete v přízemí v zázemí restaurace.

Oběd je podáván formou bufetu, kdy si můžete vybrat ze široké nabídky zdravých a chutných jídel.

}

13:15 – 14:15

Jednotlivé sály

WORKSHOPY 2. KOLO

Vyberte si jeden z nabízených workshopů:

 1. Jak podnikat na mateřské
 2. Tvorba grafiky bez grafika
 3. Naučte se psát – copywriting

Registraci na workshopy spustíme 1.6.

}

14:15 – 14:45

Hlavní sál

PAUZA NA KÁVU A OBČERSTVENÍ

Čas pro vás, kdy si můžete odpočinout, občerstvit se nebo networkovat.

K občerstvení se budou podávat samá zdravé dobroty a nebude chybět ani káva a voda.

}

14:45 – 15:15

Hlavní sál

PŘEDNÁŠKA: Má uklízečka umí marketing lépe než polovina začínajících podnikatelů

Přednáší Kateřina Tygl, specialistka a mentorka na digitální marketing

Dostanete návod, jak přemýšlet marketingově a dělat jen ty věci, které dávají vzhledem k vašemu produktu či službě smysl. A nevyhodíte tak mnoho peněz za marketing.

Navedu vás, jak stvořit vlastní marketingovou strategii tak, aby fungovala. Vše na příkladu intuitivního jednání mé úklízečky. V marketingu jde totiž také zapojit selský rozum a využít situace, které s vaším produktem či službou nutně souvisí. Ukážeme si také příklady nástrojů, které k tomu můžete využít.

}

15:20 – 16:20

Jednotlivé sály

WORKSHOPY 3. KOLO

Vyberte si jeden z nabízených workshopů:

 1. Jednoduchý finanční plán pro mé podnikání
 2. Tvorba grafiky bez grafika
 3. Jak umět rozvrhnout svůj čas pro byznys a osobní život.

Registraci na workshopy spustíme 1.6.

}

16:20 – 16:50

Hlavní sál

PAUZA NA KÁVU A OBČERSTVENÍ

Čas pro vás, kdy si můžete odpočinout, občerstvit se nebo networkovat.

K občerstvení se budou podávat samá zdravé dobroty a nebude chybět ani káva a voda.

}

16:50 – 17:35

Hlavní sál

PANELOVÁ DISKUZE: Mé úspěchy a prohry v podnikání

V panelu vystoupí: Karolína Malá, zakladatelka menu2many a další hosté, které brzy odtajníme

Uslyšíte 4 byznysové příběhy dvou mužů a dvou žen. Nasdílí vám své zkušenosti o tom, co se jim povedlo a co by udělali příště jinak. Taky nevynecháme téma peněz.

Když začínáte podnikat, máte obrovské nadšení a energii. Ale možná ještě netušíte, co vše vás čeká. Vyděláte si stejně jako v zaměstnání nebo budete potřebovat podporu partnera? I o tom bude naše panelová diskuze, která se dotkne nejen konkrétních tipů „jak na to“, ale také zjistíte, kolik vás to může stát úsílí a peněz.

}

17:35 – 18:10

Hlavní sál

BONUSOVÉ TÉMA: Jak kouzlit s malým rozpočtem

Již brzy odtajníme řečníka

Získáte přehled nástrojů, které vám ulehčí podnikání a jsou zdarma.

Brzy doplníme.

}

18:30 - kdo ví..

Terasa

NETWORKING: Grilování na terase – s kombinovanou vstupenkou 

Jak se nejlépe seznámit, projít si dojmy z konference než na příjemné grilovačce na terase? A přímo v centru Prahy. Networkujte poznávejte a užívejte skoro skoro letní atmosféru spolu s dalšími účastnicemi konference.

V rámci lístku na networkingovou grilovačku máte jednu porci grilovaných dobrot, které se skládají ze zdravých vegetariánský potravin. Dále získáte večerní drink namíchaný speciálně pro konferenci Ženy v byznysu.

V příjemném prostředí Etnosvěta 

se skvělým jídlem 

etnosvet.cz

Zažij pohodový networking na terase s grilováním

Kde jinde se seznamovat než na čerstvém vzduchu u dobrého jídla a pití. Zveme vás na pokračování konference na terase v doprovodu svíček a vůně grilovaných dobrot.

Cena je 350 Kč

V rámci vstupenky na networking dostanete porci zdravých grilovaných dobrot a drink namíchaný speciálně pro konferenci Ženy v byznysu. 

Konferenci vám připravily Alča & Katka

Jsme kolegyně, kamarádky a hlavně akční ženy, které rády vzdělávají a propojují lidi. Samy víme, jaké je to být na volné noze či podnikat. Proto jsme se rozhodly připravit skvělou konferenci pro ženy, které jsou v začátcích své cesty „na vlastní pěst“ a pomoci jim to zvládnout.

Katka & Alča

 

Vstupenky

Vstupenky na konferenci jsou početně omezené. Neváhejte proto s koupí, panuje zde mlynářovo právo „kdo dřív příjde, ten dřív mele“. Těšíme se na vás.

Networking grilování na terase

Možné zakoupit pouze se vstupenkou na konferenci

350 Kč

Porce grilovaných dobrot

Welcome drink Ženy v byznysu

Staňte se partnerem konference

Máte co přinést účastnicím konference a rádi byste na konferenci měli zastoupení v podobě stánku? Napište Alči na alena@zenyvbyznysu.cz nebo jí rovnou zavolejte na číslo 731 180 520.

konference@zenyvbyznysu.cz

 

La Malina, s.r.o. IČ: 07076398. Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Napište nám

9 + 5 =

Nebo rovnou volejte:

Alča  731 180 520

Katka 725 376 441