2. ročník JARO 23.- 24. dubna 2020

Konference Ženy v byznysu

Pro podnikatelky, ženy na volné noze a manažerky

Po velkém úspěchu prvního vyprodaného ročníku je zde další konference. Nebude chybět opět skvělá energie a přátelská atmosféra, zajímavé osobnosti z byznysu, spousta praktického obsahu na přednáškách a workshopech.

Přidejte se a potkejte byznysově naladěné duše a učte se od těch, kteří již mají mnohaleté zkušenosti. Zváni jsou i muži!

Nalaďte se na báječnou atmosféra minulého ročníku

První roční se povedl skvěle. Zpětná vazba ukázala, že se vám nejvíce líbilo to, jak byla konference praktická, že jste mohli potkat stejně naladěné lidi z byznysu a taky jste si cenili dobře vybraný obsah konference.

Chcete přijít? Již brzy spustíme prodej vstupenek

Momentálně pečlivě vybíráme řečníky a brzy vám je představíme. Co ale můžeme prozradit už nyní, že konference bude mít dvě části:

PŘEDNÁŠKOVÝ VEČER S NETWORKINGOVOU VEČEŘÍ

Večer uslyšíte 3 praktické přednášky, 1 panelovou diskuzi a potém budete dostanete praktický návod, jak používat myšlenkové mapy. Příjemné odpoledne se přehoupne do networkingové večeře, kde se nejen seznámíte, ale pochutnáte si i na dobrém jídle.

WORKSHOPY PĚKNĚ DO HLOUBKY

Ze zpětné vazby prvního ročníku vyplinulo, že byste se rády naučily praktické věci do hloubky. Protáhli jsme pro vás tedy délky a intenzitu workshopů. Druhý den se tedy můžete pečlivě vzdělávat a nasávat know-how od našich expertů na copywriting, finance, podnikání a další témata.

Kdo na konferenci vystoupí? Jen vybraní odborníci. PŘIPRAVUJEME!

Staňte se partnerem konference

Máte co přinést účastnicím konference a rádi byste na konferenci měli zastoupení v podobě stánku? Napište Alči na alena@zenyvbyznysu.cz nebo jí rovnou zavolejte na číslo 731 180 520.

konference@zenyvbyznysu.cz

 

La Malina, s.r.o. IČ: 07076398. Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Napište nám

10 + 5 =

Nebo rovnou volejte:

Alča  731 180 520

Katka 725 376 441