Další ročník JARO 2020

Konference Ženy v byznysu

Pro podnikatelky a ženy na volné noze

První roční se povedl skvěle. Zpětná vazba ukázala, že se vám nejvíce líbilo to, jak byla konference praktická, že jste mohli potkat stejně naladěné lidi z byznysu a taky jste si cenili dobře vybraný obsah konference.

Děkujeme všem, kteří jste nám dali důvěru při prvním ročníku. Těšíme se na shledanou v příštím roce. 

8 HODIN

nabitých know-how

6 WORKSHOPŮ

plných praktický rad

9 ODBORNÝCH

materiálů na doma

5x NETWORKING

pro seznámení

Bez omáček, rovnou do praxe

Čeká vás opravdu praktická konference s přednášejícími z byznysu, kteří vám ukáží: 

 • jak pracovat s čísly v podnikání a jak si správně nastavit KPIs,
 • jak zvládnout marketing i vlastní grafiku bez grafika,
 • jak si efektivně řídit svůj čas a uplatnit to do cenotvorby,
 • jak zvládnout podnikání i když máte děti,
 • a mnoho dalšího.

Osvěžení přinesou panelové diskuze, kde nakousneme téma komunikace v byznysu mezi mužem a ženou. Uslyšíte příběhy těch, kteří již své podnikání mají a podělí se o to, co se jim povedlo a jak toho dosáhli. Nasdílí vám ale i praktické rady o tom, co by udělali příště lépe.

 

Vybrali jsme pro vás

přednášející přímo z byznysu

Vedou či založili úspěšné firmy, vynikají ve svých oborech nebo mají za sebou úspěšnou kariéru. A nyní své znalosti chtějí předat i vám.

Eva Čejková Vašková

Zakladatelka ŽENY s.r.o. a magazínu Podnikavá žena

Panelová diskuze – 16:50
Mé úspěchy a prohry v podnikání

Pracovala jako scénáristka pro TV NOVA a TV Prima. Svou první společnost ConPro s.r.o. poskytující servis v oblasti PR a produkce založila ve svých jednadvaceti letech. ŽENY s.r.o. založila v roce 2012 v průběhu své mateřské dovolené.

Vybudovala po celé republice desítku coworkingových Pracoven ŽENY s.r.o., poskytujících prostor pro vzdělávání, osobní rozvoj a podporu českých podnikatelek. Po pěti letech se do projektu aktivně zapojilo přes 80 tisíc žen. Jako členka dozorčí rady Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR se zaměřila na podporu podnikání žen v projektu Podnikavá žena, dnes se čteností 180 tisíc unikátních čtenářů měsíčně.

Jana Jáčová

Majitelka a zakladatelka 
UOL Účetnictví

Workshop – 11:00
Jak nastavit čísla a cíle ve vaší firmě či na volné noze

Podnikání se věnuji od roku 2004, kdy jsem založila firmu UOL Účetnictví. Nyní máme pobočku v každém krajském městě a ve městech v okolí Prahy: Brandýs, Příbram a Benešov.

Celkem je nás aktuálně vč . brigádníků kolem 180. Chci se s Vámi podělit o moje chyby a zkušenosti a taky o tom, že čísla nemusíte brát vždycky vážně 🙂

David Fojtík

Zakladatel a spolumajitel DEVELOR Czech s.r.o.

Panelová diskuze – 9:45
Komunikace muž vs. žena v byznysu
Strávil jsem většinu svého profesního života ve společnosti Procter&Gamble CEE, kterou jsem v roce 2003 opustil a založil vzdělávací společnosti DEVELOR, ze které jsem vybudoval předního hráče na českém vzdělávacím a poradenském trhu.

Specializuji se především na školení a poradenství v oblasti leadershipu, manažerského rozvoje a prodeje. Ve volném čase mě baví zdolávat nejvyšší hory světa (2006 Mount Everest, 2009 Dhaulagiri). O paralelách mezi zdoláváním překážek při vysokohorských výstupech a v profesním životě úspěšně přednáším ve svých motivačních projevech.

Michala Stražovská

Outboxers, UX researcher & psychologist
Přednáška – 9:15
Jak na nápadu na podnikání neprodělat gatě
Jsem psycholožka, která od sociální práce zběhla k businessu. Jako happiness manažerka pro IT v ZOOTu jsem se tolik nadchla pro technologie, až jsem se sama vrhla do user experience - výzkumu digitálních produktů.

Můj denní chleba jsou hloubkové rozhovory, reflexe konextu a facilitace inovačních workshopů. Společně s kolegy zhmotňujeme nápady a myšlenky do reálného světa, pomáháme firmám dělat správné věci správně a neutopit miliony ve špatně nadesignovaném produktu.

Lenka Mrázová

Mentorka, koučka a lektorka, LMentio

Workshop – 13:15 a 15:20
Váš čas je nejcennější i v podnikání, umíte ho spočítat a dobře využít?

Strávila jsem 21 let ve špičkovém poradenském byznyse (z toho 15 let v PwC), řídila týmy lidí zabývající se poskytováním služeb klientům v oblasti daňového poradenství, účetnictví a auditu. Nyní se věnuji koučinku a mentoringu.

Vrozená lenost, chuť dělat spoustu různých věcí, učit se a 21 let s „timesheetem“ vypěstovala ve mně jistou posedlost osobní efektivitou i vědomím toho, kam investuji svůj čas, zda získávám energii, peníze či zda čas jen tak planě rozdávám. 13 let jsem působila ve správní a dozorčí radě Nadace VIA. V jádru mého zájmu byl vždy člověk – kolega či klient – jeho potřeby, jeho rozvoj a komunikace se světem kolem. Nyní se věnuji koučinku, mentoringu, přednáškám a vedu vlastní workshopy zejména v oblasti osobního rozvoje žen, manažerů a leaderů. 

Kateřina Braithwaite

Jednatelka a majitelka BW TaLKS s.r.o., CEO

Panelová diskuze – 9:45
Komunikace muž vs. žena v byznysu
Během téměř 28 let v převážně mezinárodních korporacích jsem mnohokrát vystavila své komunikační dovednosti náročným prověrkám a zkouškám. Komunikovala jsem v roli šéfa i podřízeného, jako výkonný manažer i tzv.projekťák.

Vedla jsem ryze ženské týmy a pracovala s těmi čistě mužskými. A pochopila, že vše/ každý si žádá své a že naše očekávání mohou být často (ne)naplněna zcela jiným způsobem. I ve svém osobním životě byly mé schopnosti komunikovat vystaveny mnoha zkouškám – život s cizincem a na dálku je úplně jiná kategorie. A nakonec jsem založila a rozvíjím vlastní vzdělávací firmu a denně spoléhám na radu: OBUJ SE DO BOT SVÉHO PROŤEJŠKU“.

Lucie Višňáková

Lektorka kurzů grafiky v Canva Design-restart.cz

Workshop – 13:15 a 15:20 
Tvorba grafiky bez grafika
V oblasti internetového marketingu a e-commerce se pohybuji od roku 2009, kdy jsem spoluzaložila hokejový e-shop, který se po roce fungování stal jedničkou na českém trhu.

Tuto pozici si e-shop udržel sedm let. Po prodeji firmy předávám své zkušenosti klientům, které učím, jak si sami jednoduše vytvoří poutavé videorecenze a grafiku pro své projekty. S Canvou pracuji denně, předám vám tedy ty nejaktuálnější a nejpodrobnější informace, jak ji co nejefektivněji používat.

David Svoboda

Lektor kurzů grafiky v Canva, Design-restart.cz

Workshop – 13:15 a 15:20 
Tvorba grafiky bez grafika
Jsem jedním z nejvíce profilovaných lektorů workshopů Canvy v ČR a Velké Británii a nasazování vizuální komunikace do firem.

Spolupracuji s vývojovým týmem Canva na testování budoucích verzí a vylepšování té stávající. Kromě toho vedu inovativní workshopy prezentačních dovedností a osobní produktivity pro české a zahraniční klienty. Věnuji se individuální přípravě mezinárodních řečníků pro prestižní konferenci TEDxPrague.

Kateřina Tygl

Specialistka na digitální marketing a online projekty

Přednáška – 14:45
Má uklízečka umí marketing lépe než polovina podnikatelů

Online prostředí a digitálnímu marketingu se věnuji více než 8 let a prošla jsem firmami jako je L’Oréal či Digimind, kde jsem vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii či Maroku.

Z vlastního podnikání je to digitální agentura Stario, kde jsem byla spoluzakladatelkou a ředitelkou celé agentury. 

Nyní školím a menturuji v oblasti digitálního marketingu, online nástrojů, osobního brandu či digitálního marketingu v HR. Vytvářím strategie, které klientům pomohou splnit jejich obchodní nebo interní cíle.

Olga Pohl

Copywriterka a konzultantka obsahu

Workshop – 13:15
Naučte se psát – copywriting
Píšu. Přemýšlím. A dost se vyptávám. Pomáhám firmám i freelancerům vyhmátnout podstatu jejich byznysu a jedinečnost jejich práce. Textuji weby, píšu články, e-booky a semtam dám dohromady knížku. Takhle to vedu už šestým rokem.

K tomu vedu kurzy, kde učím přemýšlet a psát i ostatní lidi. Tak, aby je to těšilo. Aby setřásli ostych ze psaní. Aby své čtenáře (nebo zákazníky) uměli upoutat. Školím umění správně text vybrousit a zacílit. Průpravu mám z tréninků lukostřelby.

Jiří Rostecký

Zakladatel Mladypodnikatel.cz

Panelová diskuze – 16:50
Mé úspěchy a prohry v podnikání
Tvořím magazín MladýPodnikatel.cz a rozhovory se zajímavými lidmi se snažím ostatní inspirovat v jejich podnikání a kariéře. Vytvořil jsem největší český podcast o podnikání.

K tomu pořádám akce pro podnikatele. Pomáhám v neziskovém sektoru. Spolupracuji s dobročinnými organizacemi.

Kateřina Pospíšilová

Project Manager, EMEAR Partner Enablement, Cisco

Panelová diskuze – 9:45
Komunikace muž vs. žena v byznysu
Mám bohaté zkušenosti z oblasti korporátní komunikace, marketingu a projektového managementu z různorodých odvětví včetně ICT, FMCG a bankovnictví. V průběhu profesní dráhy jsem pracovala jak pro přední světové společnosti (Cisco, Coca-Cola), tak ve start-up prostředí i v neziskové sféře.

Ve vztahu k tématu konference je společným ukazatelem celé mé profesní dráhy prostředí nadnárodních organizací a práce v multikulturních týmech, které vždy operují napříč mnoha zeměmi, někdy kontinenty. Nic výjimečného v dnešním globálně propojeném světě, přesto však nekonečný zdroj nových poznatků, podnětů a inspirace pro osobní rozvoj.

Karolína Malá

Zakladatelka menu2many

Panelová diskuze – 16:50
Mé úspěchy a prohry v podnikání
Po téměř deseti letech v korporátu, z toho šest let ve Švýcarsku, jsem v pozici projektové manažerky měnila často specializaci, od databází a implementace systému v daňovém oddělení, přes globální firemní kulturu až po digitální transformaci.

I proto, že se stále učím jsem spolu-založila společnost menu2many, pod kterou organizujeme různorodé akce a rozjíždíme projekty BabyCityGuide a Visual Consulting. Ráda měním prostředí, nebojím se přitom riskovat a nahlas sdílet jak pozitivní, tak i negativní zkušenosti. 

Lukáš Pleva

Rozvíjím obchod v Rodinné firmě Pleva
Panelová diskuze – 16:50
Mé úspěchy a prohry v podnikání
Hledám nové možnosti, jak šířit účinky včelích produktům. Fandím včelkám, hmyzu a přírodě, aby to zde s námi zvládly. V rodinné firmě jsem pracoval od mala, srdce mne táhlo k IT, tak jsem po vysoké škole zamířil do korporátu, po 7 letech jsem odešel a vrhl se naplno do budování rodinné firmy, kterou založili rodiče.

Dává mi to daleko větší smysl. Loni jsme získali cenu veřejnosti v soutěži Rodinná firma roku. Pokud zrovna nepracuji, beru své dcery do přírody. Mám motto, že jim chci ukázat, jak je svět krásné místo pro život.

Vanda Horáčková Seidelová

Zakladatelka portálu Mom4moms.cz

Přednáška – 14:45
Jak rozjet podnikání i s dětmi

Jako pracující máma vím, jak obtížné je skloubit práci, natož podnikání, s rodinou a výchovou dětí. Proto pomáhám lidem s rozjezdem jejich vlastního podnikání. Před dvěma lety jsem založila portál pro rodiče s dětmi Mom4moms.

Zde působím jako ředitelka a věnuji se také konzultacím a školením na téma work-life balance, jak si udržet kariéru (i s dětmi) a nezbláznit se či jak rozjet nebo optimalizovat vlastní podnikání (klidně během rodičovské „dovolené“). K tomu jsem se dostala po 15 letech působení v mezinárodní politice a na manažerských pozicích v loterijním a fintech průmyslu, po kterých jsem se rozhodla udělat velkou životní změnu, zpomalit a věnovat se rozvoji vlastních projektů. Cílem Mom4moms je do konce roku 2019 pomoci 1.000 konkrétním ženám s nastartováním jejich vlastního byznysu.

Jiří Benedikt

Freelancer, JiriBenedikt.com

Panelová diskuze – 16:50
Mé úspěchy a prohry v podnikání

Za posledních 10 let jsem prošel manažerskou rolí v korporaci i startupu, ale zjistil jsem, že se mi nejlépe žije, pracuje a podniká na volné noze

Jako lektor Lean a Design thinking pomáhám rozvíjet dovednosti lidem v DHL, Johnson&Johnson, 3M nebo Innogy. Mám roční dceru Aničku a rád chodím po horách a ležím v knížkách.

Lucie Krausová

Účetní, ekonomka a lektorka

Workshop – 11:00
Když se sejde podnikání, zaměstnání a péče o děti

Jako účetní pracuji přes deset let. Baví mě kombinovat práci s čísly a pomoc druhým. Věnuji se hlavně neziskovkám a podnikatelům. Píšu pro ně odborné a zároveň srozumitelné články na web www.vysvetlovnik.cz, pořádám semináře a nabízím jim konzultace.

Společně hledáme to nejvýhodnější nastavení podnikání a zaměstnání nebo péče o děti, aby neplatili na platbách státu více, než je nezbytně nutné, a aby neprošvihli žádné zákonné povinnosti.

Pavel Přikryl

Co-founder Opero Prague

Panelová diskuze – 9:45
Komunikace muž vs. žena v byznysu
Jsem co-founder projektu Opero, pražského centra pro podnikatele a společenské a vzdělávací události, vedle toho vedu poradenský butik GROWTHGARAGE, zaměřený na poradenství při vyhodnocování, realizaci a financování nových podnikatelských záměrů.

V minulosti jsem působil v mezinárodní poradenské společnosti, kde jsem vedl rozsáhlé projekty pro korporátní klientelu a v posledních pěti letech řídil divizi poradenství v oblasti firemních strategií, fúzí a akvizic. Vedle profesní dráhy se snažím stíhat řadu dalších zájmů jako je publikace knihy na téma americké politiky v Evropě i výuku studentů na Fakultě sociálních věd. S organizací Člověk v tísni jsem působil přes rok na misi v Afghánistánu a na několika krátkodobých misích.

Panelové diskuze budou stát za to!

Pro nejlepší zážitek a získání co nejvíce informací od účinkujících, jsme vybrali skvělého Michaela Rozsypala z Českého rozhlasu Plus. 

To znamená, že moderuje hlavně politické rozhovory. Za téměř sedm let jeho rozhlasové praxe se mu ve studiu vystřídalo už opravdu hodně významných osobností – včetně třeba prezidenta Miloše Zemana. A jeden host (Jiří Paroubek) mu také už ze studia během živého vysílání odešel. 

Program dne půjde jako po másle

Na základní škole byla jediná, kdo raději zkoušení u tabule než písemku. Umíte-li správně komunikovat, dokážete v dnešním světe cokoliv. Už od osmi let, co stoupla s mikrofonem na pódium, je veřejné vystupování její srdcovkou. Kateřina Nováková vás provede celým dne jako moderátorka. A protože je její srdce velké, přidala si tam ještě stavařinu, vzdělávání, psychologii a improvizační divadlo.

Workshopy, kde se mnoho naučíte

Základem konference jsou workshopy, kde se odborník na dané téma věnuje menší skupině účastníků po dobu celé hodiny. Témata jsou vybrána tak, aby byla maximálně praktická. Je jen na vás, jaký workshop si zaregistrujete. Vybrat si můžete 3 z 6 témat.

PROHLÍDNOUT SI WORKSHOPY »

Osobní konzultace od expertů

přímo na místě

Během celé konference vám budou k dispozici zakladatelky advokátní kanceláře Legitas.cz Petra a Pavla. Pomohou vám konzultovat nastavení práva v oblasti podnikání, marketingových soutěží, e-commerce a dalších oblastí, které vás ve vašem byznysu a světě paragrafů čekají.

IGNUM: Umíme nabídnout jednoduchý web k doméně zdarma i kdykoliv poradit

U stánku IGNUM potkáte projektovou manažerku Petru, doménového experta Pepu a marketingovou specialistku Simonu. Poradí vám s pořízením domény, hostingového řešení a e-mailu na doméně. Budete se jich moct zeptat na nejvhodnější technické řešení pro váš web, tipy na vymýšlení dobrých doménových jmen a zabezpečení webových stránek. Začínajícím podnikatelkám se určitě budou hodit rady, jak dělat marketing nízkonákladově.

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

ZÍSKEJ VSTUPENKU 

1 950 Kč

2 150 Kč 

Program konference

}

08:15 – 08:50

Hlavní sál

Příchod na konferenci

Zahájení konference v 9:00.

 

}

09:15 – 09:45

Hlavní sál

PŘEDNÁŠKA: Jak na nápadu na podnikání neprodělat gatě

Přednáší Michala Stražovská, Idea explorer & psychologist v Outboxers

Každý z nás občas dostane zaručeně geniální nápad. Ne každý se ho ale hrne uskutečnit a zmonetizovat - některé z nás brzdí strach z neúspěchu.
Pokud nemáte vlastní nápad, nevadí. Ukážu vám na příkladu, který je blízký každému z nás, jak funguje tzv. inovační pračka neboli jak ověřit, jestli do nápadu nasypat peníze, protože se zdá geniální i potenciálním kupcům, nebo ho zabít a jet za ušetřené náklady raději na dovolenou.
}

09:45 – 10:30

Hlavní sál

PANELOVÁ DISKUZE: Komunikace muž vs. žena v byznysu

V panelu vystoupí 2 muži a 2 ženy, které mají k tomuto z byznysu velmi blízko. 

Cílem diskuze je ukazát, jak si muži a ženy někdy v komunikaci nerozumí a kdy jim to naopak klape. Dozvíte se proč už se nemusíte bát argumentovat s muži.

Panelová diskuze vás provede konkrétními zkušenostmi dvou mužů a dvou žen, které se s komunikací napříč genderem potkávají každý den. Nahlédnete do konkrétních situací, kdy jde komunikaci upravit tak, aby si obě strany dobře rozuměly.

}

10:30 – 11:00

Hlavní sál

PAUZA NA KÁVU A OBČERSTVENÍ

Čas pro vás, kdy si můžete odpočinout, občerstvit se nebo networkovat.

K občerstvení se budou podávat samá zdravé dobroty a nebude chybět ani káva a voda.

}

11:00 – 12:00

Jednotlivé sály

WORKSHOPY 1. KOLO

Vyberte si jeden z nabízených workshopů:

 1. Jana Jáčová – Jak nastavit čísla a cíle ve vaší firmě či na volné noze
 2. Lucie Krausová – Daně, pojištění a jak ušetřit: Když se sejde podnikání, zaměstnání a péče o děti
 3. Lenka Mrázová – Váš čas je nejcennější i v podnikání, umíte ho spočítat a dobře využít?

Registraci na workshopy spustíme týden před konferencí.

}

12:00 – 13:15

Restaurace

OBĚD

Přejeme dobrou chuť k obědu, který naleznete v přízemí v zázemí restaurace.

Oběd je podáván formou bufetu, kdy si můžete vybrat ze široké nabídky zdravých a chutných jídel.

}

13:15 – 14:15

Jednotlivé sály

WORKSHOPY 2. KOLO

Vyberte si jeden z nabízených workshopů:

 1. Vanda Horáčková Seidelová – Jak rozjet podnikání i s dětmi
 2. David Svoboda a Lucie Višňáková – Tvorba grafiky bez grafika
 3. Olga Pohl – Naučte se psát – copywriting

Registraci na workshopy spustíme týden před konferencí. 

}

14:15 – 14:45

Hlavní sál

PAUZA NA KÁVU A OBČERSTVENÍ

Čas pro vás, kdy si můžete odpočinout, občerstvit se nebo networkovat.

K občerstvení se budou podávat samá zdravé dobroty a nebude chybět ani káva a voda.

}

14:45 – 15:15

Hlavní sál

PŘEDNÁŠKA: Má uklízečka umí marketing lépe než polovina podnikatelů

Přednáší Kateřina Tygl, specialistka a mentorka na digitální marketing

Dostanete návod, jak přemýšlet marketingově a dělat jen ty věci, které dávají vzhledem k vašemu produktu či službě smysl. A nevyhodíte tak mnoho peněz za marketing.

Navedu vás, jak stvořit vlastní marketingovou strategii tak, aby fungovala. Vše na příkladu intuitivního jednání mé úklízečky. V marketingu jde totiž také zapojit selský rozum a využít situace, které s vaším produktem či službou nutně souvisí. Ukážeme si také příklady nástrojů, které k tomu můžete využít.

}

15:20 – 16:20

Jednotlivé sály

WORKSHOPY 3. KOLO

Vyberte si jeden z nabízených workshopů:

 1. Jak nastavit čísla a cíle ve vaší firmě či na volné noze
 2. Tvorba grafiky bez grafika
 3. Váš čas je nejcennější i v podnikání, umíte ho spočítat a dobře využít?

Registraci na workshopy spustíme týden před konferencí.

}

16:20 – 16:50

Hlavní sál

PAUZA NA KÁVU A OBČERSTVENÍ

Čas pro vás, kdy si můžete odpočinout, občerstvit se nebo networkovat.

K občerstvení se budou podávat samá zdravé dobroty a nebude chybět ani káva a voda.

}

16:50 – 17:35

Hlavní sál

PANELOVÁ DISKUZE: Mé úspěchy a prohry v podnikání

V panelu vystoupí: Karolína Malá, zakladatelka menu2many a další hosté, které brzy odtajníme

Uslyšíte 4 byznysové příběhy dvou mužů a dvou žen. Nasdílí vám své zkušenosti o tom, co se jim povedlo a co by udělali příště jinak. Taky nevynecháme téma peněz.

Když začínáte podnikat, máte obrovské nadšení a energii. Ale možná ještě netušíte, co vše vás čeká. Vyděláte si stejně jako v zaměstnání nebo budete potřebovat podporu partnera? I o tom bude naše panelová diskuze, která se dotkne nejen konkrétních tipů „jak na to“, ale také zjistíte, kolik vás to může stát úsílí a peněz.

}

17:35 – 18:10

Hlavní sál

BONUSOVÉ TÉMA: Jak kouzlit s malým rozpočtem

Již brzy odtajníme řečníka

Získáte přehled nástrojů, které vám ulehčí podnikání a jsou zdarma.

Brzy doplníme.

}

18:30 - kdo ví..

Terasa

NETWORKING: Grilování na terase – s kombinovanou vstupenkou 

Jak se nejlépe seznámit, projít si dojmy z konference než na příjemné grilovačce na terase? A přímo v centru Prahy. Networkujte poznávejte a užívejte skoro skoro letní atmosféru spolu s dalšími účastnicemi konference.

V rámci lístku na networkingovou grilovačku máte jednu porci grilovaných dobrot, které se skládají ze zdravých vegetariánský potravin. Dále získáte večerní drink namíchaný speciálně pro konferenci Ženy v byznysu.

V příjemném prostředí Etnosvěta 

se skvělým jídlem 

etnosvet.cz

Zažij pohodový networking na terase s grilováním

Kde jinde se seznamovat než na čerstvém vzduchu u dobrého jídla a pití. Zveme vás na pokračování konference na terase v doprovodu svíček a vůně grilovaných dobrot.

V rámci vstupenky na networking dostanete porci zdravých grilovaných dobrot a drink namíchaný speciálně pro konferenci Ženy v byznysu. 

Konferenci vám připravily Alča & Katka

Máme dohromady skoro 20 let zkušeností v marketingu. Obě jsme se zúčastnily desítky konferencí jak na straně diváka, tak na straně řečníka. Samy víme, jaké je to být na volné noze či podnikat. Proto jsme se rozhodly připravit skvělou konferenci pro ženy, která nebude pouze o přehlídce motivačních přednášek, jak to někdo zvládnul. Ale naopak vám naši řečníci předají své know-how a pomohou vám posunout se zase o kousek dál.

Katka & Alča

 

Hlavní partner

Další partneři

Vstupenky

Vstupenky na konferenci jsou početně omezené. Neváhejte proto s koupí, panuje zde mlynářovo pravidlo „kdo dřív příjde, ten dřív mele“. Těšíme se na vás.

Vstupenka na konferenci

Vstup na celodenní konferenci

Přednášky a panelové diskuze

Výběr 3 z 6 workshopů

Zdravý a chutný oběd

3 x Coffebreak zdravé občerstvení

Káva a voda neomezeně

Dárková taška

Sleva na taxi domů

1 950 Kč

Networking grilování na terase

Možné zakoupit pouze se vstupenkou na konferenci

350 Kč

Porce grilovaných dobrot

Welcome drink Ženy v byznysu

Staňte se partnerem konference

Máte co přinést účastnicím konference a rádi byste na konferenci měli zastoupení v podobě stánku? Napište Alči na alena@zenyvbyznysu.cz nebo jí rovnou zavolejte na číslo 731 180 520.

konference@zenyvbyznysu.cz

 

La Malina, s.r.o. IČ: 07076398. Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Napište nám

3 + 1 =

Nebo rovnou volejte:

Alča  731 180 520

Katka 725 376 441