Adela Vinczeová

Televizní a rozhlasová moderátorka

 

INSPIRATIVNÍ PŘEDNÁŠKA 9:55 – 10:35

Proč jsem se dokázala prosadit?

Adéla vám ukáže klíčové momenty v jejím životě. Ty, které ji pomohly se prosadit. Nasdílí vám svůj pohled na svět byznysu, ale také na život. Inspirujte se od známé moderátorky, jak být vidět a slyšet.

 
 
Eva Hlavsová

O přednášející

Adéla Vinczeová (dříve Banášová) se uměla prosadit už v raném věku. Ve svých patnácti letech se ponořila do světa modelingu a zúčastnila se soutěže Elite Model Look, kde se probojovala mezi čtrnáctku nejlepších. Ale u této profese nezůstala. K moderování přičichla už na gymnáziu. Poté vystudovala Filozofickou fakultu v Bratislavě. Svou moderátorskou kariéru plně odstartovala ve slovenském Fun Radiu. Díky moderování hudební soutěže Slovensko hľadá Superstar se dostala více do podvědomí. Českým divákům se Adela Banášová představila v pořadu Česko Slovenská Superstar v roce 2009. Tuto soutěž moderovala s Leošem Marešem. V roce 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. Nyní má svou talkshow Trochu inak s Adelou.

Je libo vstupenka
do sálu nebo na online přenos?

4. ročník – 26. 4. 2022 PRAHA + ONLINE

Vyberte si vstupenku podle vašich představ. 

VIP vstupenka NAŽIVO

Jen 120 VIP vstupenek s možností setkat se naživo  v nádherných zámeckých prostorách Chateau St. Havel v Praze. V ceně vstupenky máte konferenci, občerstvení, oběd a večerní networking u sklenky vína.

Vstupenka ONLINE 

Vstupenka na živý přenost přímo z nádherných zámeckých prostor Chateau St. Havel v Praze. O zábavu, networking ani catering nepřijdete. Budete do konference zapojeni stejným dílem a dostanete od nás poukaz na Damejidlo.cz v hodnotě 200 Kč. Ideální pro ty, kdo to mají do Prahy daleko nebo chtějí vše sledovat z pohodlí domova.

Večerní networking NAŽIVO

Chcete získat skvělé kontakty a přijít pouze na networking? Potom je tato vstupenka pro vás. V rámci vstupenky získáte skleničku vína a drobné občerstvení. 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all