Barbora Riedl Černíková

Managing Director, SHL Talent Assessment

 

PŘEDNÁŠKA 12:40 – 13:10

Jak být pánem vlastního stresu

Tato přednáška se zaměřuje na zvládání akutního stresu a s ním spojených emocí. Představíme si, co se děje s psychikou člověka v obdobných situacích, jak v takových momentech funguje mozek a ukážeme několik základních možností, jak se s takovými situacemi rychle vyrovnat a obnovit svou kontrolu nad situací. Během tohoto setkání bude možnost si jednotlivé techniky vyzkoušet a samozřejmě se i doptat na vše potřebné.

 
 
Ondřej Staněk

O přednášející

Barbora pomáhá lidem se cítit zase dobře – v práci i osobním životě. Tématu stresu, syndromu vyhoření a osobní pohody věnuje už od dob vysokoškolského studia, kdy v rámci jednooborové magisterské psychologie na toto téma napsala svou diplomovou práci. Znalosti a dovednosti získané v absolvovaném psychoterapeutickém výcviku v psychoterapii zaměřené na tělo, v somatickém koučování a v krizové intervenci uplatňuje ve své vlastní psychoterapeutické praxi. Nejčastěji s klienty pracuje na tématech hledání smyslu pracovního života, vyrovnávání se s emoční zátěží a obnovování kontaktu sám se sebou.

 

Profesní cesta

Ve své praxi se už téměř 10 let věnuji psychologii práce a organizace, kterou jsem v rámci jednooborového magisterského studia vystudovala na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Tamtéž aktuálně zpracovávám téma osobní pohody, stresu a vyhoření jako svou dizertační práci. Svoje pracovní zkušenosti jsem nasbírala v konzultačních společnostech Assessment Systems a Deloitte, kde jsem jako manažer vedla jak náborové, tak i rozvojové projekty. V současnosti vedu českou pobočku společnosti SHL, která se zaměřuje na psychodiagnostické nástroje. Ve své vlastní psychoterapeutické praxi se věnuji bodypsychoterapii a somatickému koučování.

Sledovat Barboru můžete na :

Je libo vstupenka
do sálu nebo na online přenos?

4. ročník – 26. 4. 2022 PRAHA + ONLINE

Vyberte si vstupenku podle vašich představ. 

VIP vstupenka NAŽIVO

Jen 120 VIP vstupenek s možností setkat se naživo  v nádherných zámeckých prostorách Chateau St. Havel v Praze. V ceně vstupenky máte konferenci, občerstvení, oběd a večerní networking u sklenky vína.

Vstupenka ONLINE 

Vstupenka na živý přenost přímo z nádherných zámeckých prostor Chateau St. Havel v Praze. O zábavu, networking ani catering nepřijdete. Budete do konference zapojeni stejným dílem a dostanete od nás poukaz na Damejidlo.cz v hodnotě 200 Kč. Ideální pro ty, kdo to mají do Prahy daleko nebo chtějí vše sledovat z pohodlí domova.

Večerní networking NAŽIVO

Chcete získat skvělé kontakty a přijít pouze na networking? Potom je tato vstupenka pro vás. V rámci vstupenky získáte skleničku vína a drobné občerstvení. 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all