Eva Hlavsová

Spoluzakladatelka Fondee

PANELOVÁ DISKUZE 10:50 – 11:40

Umění se prosadit

Je to umění, které zvládne jen někdo? Jak být vidět a slyšet? Jak se dostat na dobrou pozici nebo rozjet úspěšné podnikání? V této panelové diskuzi vyzpovídá Michala Hergetová čtyři ženy a získá pro vás jejich osobní recept. Dozvíte se, zda jim pomohly ostré lokty, laskavost, píle nebo štěstí.

Eva Hlavsová

O přednášejícím

Eva Hlavsová je spoluzakladatelkou českého startupu Fondee, online investiční platformy, která jako první umožňuje jednoduchý a transparentní přístup k investování do akcií a dluhopisů pro nastupující generaci investorů. Za sedm let života v Londýně nasbírala zkušenosti v oblasti investičního bankovnictví a korporátního financování. Do Česka se vrátila, aby založila Fondee, kde se stará o výběr portfolií, risk management a customer care.

Profesní cesta

Eva Hlavsová je držitelkou dvou magisterských titulů ekonomie, a to z University of Cambridge a z Institutu ekonomických studií na Karlově univerzitě. Pracovala jako analytička na ministerstvu financí, kde se věnovala makromodelování české ekonomiky. Absolvovala také letní stáž v Evropské bance pro obnovu a rozvoj. Za sedm let života v Londýně nasbírala zkušenosti v oblasti investičního bankovnictví a korporátního financování. Šestiletou kariéru v bankovním domě Morgan Stanley zakončila na pozici viceprezidentky. Pracovala v oddělení risk management na stovkách případů dluhového financování světových korporací a také se podílela na schvalování úvěrů pro evropské fúze a akvizice v řádu miliard dolarů. Mimo jiné se věnovala nastavování limitů na obchodování měnových a komoditních derivátů a dohlížela na portfolio margin loans.

Články a rozhovory

Rozeznávání tváří? Velký bratr už úřaduje, říká Eva Hlavsová z Fondee

Eva Hlavsová: Investice jako gambling. Svět akcií už nikdy nebude takový, jak jej známe

Prodávala pamětní mince a pomáhá Čechům investovat. Eva Hlavsová o rozjezdu startupu Fondee

Sledovat Evu můžete na :

Je libo vstupenka
do sálu nebo na online přenos?

4. ročník – 26. 4. 2022 PRAHA + ONLINE

Vyberte si vstupenku podle vašich představ. 

VIP vstupenka NAŽIVO

Jen 120 VIP vstupenek s možností setkat se naživo  v nádherných zámeckých prostorách Chateau St. Havel v Praze. V ceně vstupenky máte konferenci, občerstvení, oběd a večerní networking u sklenky vína.

Vstupenka ONLINE 

Vstupenka na živý přenost přímo z nádherných zámeckých prostor Chateau St. Havel v Praze. O zábavu, networking ani catering nepřijdete. Budete do konference zapojeni stejným dílem a dostanete od nás poukaz na Damejidlo.cz v hodnotě 200 Kč. Ideální pro ty, kdo to mají do Prahy daleko nebo chtějí vše sledovat z pohodlí domova.

Večerní networking NAŽIVO

Chcete získat skvělé kontakty a přijít pouze na networking? Potom je tato vstupenka pro vás. V rámci vstupenky získáte skleničku vína a drobné občerstvení. 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all