Ivana Rosová

PANELOVÁ DISKUZE

Jak v byznysu ustát nečekané změny

V této panelové diskuzi vám přednášející nasdílí, co jim pomohlo přežít nejen tuto krizi. Uslyšíte reálné příklady z jejich firem. Prozradí, jaké dovednosti je potřebovat posilovat, abyste zvládli dobře reagovat na nečekané změny. Vybrali jsme záměrně různé profese i velikosti firem, aby diskuze byla opravdu pestrá a vy se mohli ztotožnit s jejich tipy a triky.

O přednášející

Ivanu Rosovou pojí s byznysem několik mezinárodních i lokálních příběhů. Jako C-level HR manažer působila několik let ve střední Evropě, poté ve Spojených arabských emirátech. Právě trendy na mezinárodním pracovním trhu ji dovedly k vlastnímu podnikání a myšlence, jak jejich znalost přenést do odvětví byznys fashion.

Příkladem, nakolik modní styly mohou být zrcadlem trendů v pracovním prostředí, jsou Ivaniny kolekce se značkou IRFG. Ivaně se tedy můžete svěřit v okamžiku, kdy vaše firma volá po sofistikované HR proměně a odpovědném uplatnění lidských zdrojů v podmínkách digitalizace. Stejně tak se na ni klienti obracejí, když potřebují dokonalé oblečení pro úspěšný pracovní den nebo společenskou příležitost.

Ivana hovoří anglicky a francouzsky, módní design a byznys studovala na prestižních pařížských a amerických školách. Je členkou Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek. Aktuálně se věnuje novým after-covidovým projektům, které opět propojí světy funkčního šatníku a konkrétní pracovní orientace.

Je rodačka z Bratislavy, ale už skoro sedm let žije v Praze.

Vyberte si typ vstupenky

Program se skládá ze dvou bloků. Můžete se zúčastnit obou, nebo si z nich vybrat.

 1. blok Ženy v byznysu 12:30 – 17:00

1 150 Kč

2. blok Matky v byznysu 18:00 – 20:30

790 Kč

Celá konference za zvýhodněnou cenu

1 700 Kč

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all