Kateřina Haring

PANELOVÁ DISKUZE

Jak dobře využít čas a uplatnit nasbírané zkušenosti

Pohledem několika generací žen z byznysu se podíváme na to, jak využít čas, který máme omezený. Čemu dávájí přednost a proč? Kde se jim vyplatí čas investovat a kde už ho nechtějí zbytečně plýtvat. Těšte se na rady, jak sbírat zkušenosti a dobře investovat svůj čas.

O přednášející

Kateřina je podnikatelka s širokou paletou mezinárodní kontaktů v různých sférách podnikání napříč kontinenty, které dovede využít pro rozvoj svého podnikání i pro rozvoj organizací, ve kterých nyní působí. Ve firmě i obou organizacích (ČMAPM a FCEM) se jí daří nacházet a propojovat lidi tak, aby mohli rozvíjet své talenty i dovednosti a využívat svůj potenciál díky čemuž se organizace posouvají dále.

Kateřina vybudovala společnost, která podniká a realizuje projekty na 5-ti kontinentech. Je jednou z mála žen, které v oboru výstav v ČR, ale i ve světě podniká. Současně je prezidentkou Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek (ČMAPM), a jako první žena z postkomunistických zemí byla zvolena do vedení celosvětové asociace podnikatelek FCEM, kde je nyní viceprezidentkou.

Společnost Dynamic Group, kterou založila, zrealizovala stovky projektů na 5-ti kontinentech a stala se leadrem v oboru výstav a veletrhů v segmentu leteckého a zbrojního průmyslu v ČR (nejvíce referencí v tomto oboru).

Kateřina má zkušenosti ze státní sféry, pracovala na obchodně ekonomickém oddělení Velvyslanectví ČR v Moskvě, věnovala se marketingu ve finančně-exportní skupině a od 0 vybudovala pro českou společnosti zahraniční zastoupení v Rusku, do které přivedla nové klienty. Následně založila rodinnou firmu Dynamic Group. Vždy ji zajímal přesah a využití získaných poznatků, dovedností i kontaktů pro rozvoj a přínos organizací, ve kterých se angažovala. Kromě vlastní společnost stála u zrodů a na počátku dalších firem v nichž po jejich počátečním rozvoji a start-upu následně prodala podíly. S Manželem rozvíjejí obchodní aktivity ve zdánlivě nesourodých a spolu nesouvisejících oborech.

 

Vyberte si typ vstupenky

Program se skládá ze dvou bloků. Můžete se zúčastnit obou, nebo si z nich vybrat.

 1. blok Ženy v byznysu 12:30 – 17:00

1 150 Kč

2. blok Matky v byznysu 18:00 – 20:30

790 Kč

Celá konference za zvýhodněnou cenu

1 700 Kč

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all