Kateřina Kadlecová

PANELOVÁ DISKUZE

Jak v byznysu ustát nečekané změny

 

V této panelové diskuzi vám přednášející nasdílí, co jim pomohlo přežít nejen tuto krizi. Uslyšíte reálné příklady z jejich firem. Prozradí, jaké dovednosti je potřeba posilovat, abyste zvládli dobře reagovat na nečekané změny. Vybrali jsme záměrně různé profese i velikosti firem, aby diskuze byla opravdu pestrá a vy se mohli ztotožnit s jejich tipy a triky.

O přednášející

Kateřina Kadlecová je spolumajitelkou a ředitelkou české rodinné společnosti USSPA, prvního českého výrobce spa a termálních bazénů swim spa, založené v roce 1995. USSPA je lídrem domácího trhu, své vířivky exportuje do více než 20 zemí světa, ve Španělsku má dceřinou společnost. Je držitelem několika patentů a certifikátů kvality včetně Czech Made. Výrobky z východočeské Dobrouče najdete od Švýcarska po Zanzibar. USSPA má vlastní oddělení vývoje a designu, její produkty získaly nejprestižnější světová ocenění za design v čele s Red Dot Award (Německo) a Good Design (USA). Firma je členem nové Asociace českého průmyslového designu.

Kateřina Kadlecová je držitelkou titulu Manažerka odvětví a Mladý manažerský talent, podle časopisu Forbes je jednou z nejvlivnějších žen Česka a pravidelně se umisťuje také v žebříčku TOP ženy Česka mediálního domu Economia a Hospodářských novin. Je členkou Strategické rady Centra pro rodinné firmy při VŠE v Praze.

Je rodačka z Dolní Dobrouče (okres Ústí nad Orlicí).

Vyberte si typ vstupenky

Program se skládá ze dvou bloků. Můžete se zúčastnit obou, nebo si z nich vybrat.

 1. blok Ženy v byznysu 12:30 – 17:00

1 150 Kč

2. blok Matky v byznysu 18:00 – 20:30

790 Kč

Celá konference za zvýhodněnou cenu

1 700 Kč

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all