Kateřina Říhová

PŘEDNÁŠKA

Mateřství a byznys: Jak si to správně nastavit

 

V této panelové diskuzi vám přednášející předají své zkušenosti, jak zvládnout péči o dítě a zároveň budovat kariéru nebo řídit firmu. Nechte se inspirovat tím, jak nakládají se svým časem. Jak balancují práci, rodinu a odpočinek. A hlavně jaké na to mají triky!

O přednášející

Kateřina vystudovala práva, ale nakonec se vydala jinou cestou. Založila a vede autorskou módní značku Reparáda a nově také spánkový eshop Na kutě, ve kterém tvoří i vlastní linii ložního a nočního prádla. Podnikatelské aktivity se snaží skloubit s péčí o dvě malé dcerky, starší má skoro 3 roky a mladší 6 měsíců.
Je rodačka z Brna.

Její příběh

Po absolvování Právnické fakulty UK jsem pracovala v Barceloně v HR firmě jako stážistka a pak po návratu do Brna rok jako advokátní koncipientka. Současně jsem s kamarádkou založila i Reparádu, která tehdy fungovala tzv. šatotéka, netradiční knihovna, kde se místo knih půjčovalo odbečení. Po roce ale kamarádku z projektu odešla a já se rozhodla sekci šatotéky zavřít a věnovat se jen vlastní značce. Protože jsme si uvědomila, že advokátní praxe není to pravé ořechové a dostala jsme nabídku pracovat v exportním oddělení, změnila jsem pracovní pozici. Kromě exportu jsem pracovala i rok v marketingu. Protože ale vlastní firma rostla a rostla, tak už nebylo zvládnutelné mít kromě Reparády i jinou práci a tak jsem se v roce 2016 začala věnovat Reparádě na fulltime. V roce 2021 jsem založila spánkový eshop Na kutě, ve kterém prodáváme vše související se spánkem a relaxací. Součástí nabídky je i línie ložního a nočního prádla vlastní značky.

Vyberte si typ vstupenky

Program se skládá ze dvou bloků. Můžete se zúčastnit obou, nebo si z nich vybrat.

 1. blok Ženy v byznysu 12:30 – 17:00

1 150 Kč

2. blok Matky v byznysu 18:00 – 20:30

790 Kč

Celá konference za zvýhodněnou cenu

1 700 Kč

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all