Lenka Mrázová

Budování kontaktů, které vám není proti srsti

Jako podnikatelky musíme najednou navazovat mnohem vice kontaktů, než tomu bylo dříve, potřebujeme být zapamatovatelné v krátkém case. Zažíváme odmítnutí či jen zdvořilé mlčení. Současně se chceme potkávat s lidmi blízkými našemu nastavení, i když jsou na začátku pro nás úplně cizí. Do navazován kontaktů patří rychlá reakce, osobitost a slůvko dekuji.

 

Vyzkoušíme se v reálném životě, jak se citlivě a rychle seznámit, jak vytáhnout z druhého důležité informace. Pak budu horovat pro to, ať kontakt neodložíte, brzy oživíte a co máte dělat, aby vaše kontakty vzkvétaly a množily se. Probereme I odmítnutí – jak se s ním smířit i jak ho citlivě sdělit a nemít u toho divné pocity.

O řečnici
Jsem odvážná, optimistická, akční žena plná energie. Bohaté zkušenosti minulé (21 let se špičkovém poradenství, 15 let v PwC) integruji s nejnovějšími světovými poznatky z leadershipu. Tvořím praktická, efektivní řešení vždy šitá klientovi na míru. Rozumím si dobře s čísly a byznys pravidly, doplňuji ke snům pragmatickou strukturu. Ráda se učím nové a zkouším jiné cesty k cíli. Pěstuji dlouhodobé vztahy a ráda propojuji dobré lidi s dobrými myšlenkami. Aktivizuji v lidech chuť, energii a odvahu pustit se do řešení náročných situací. Koučuji, mentoruji, konzultuji. Ráda přednáším a designuji vlastní workshopy, protože tak zasáhnu více lidí najednou a generuji sdílení a vzájemnou výměnu zkušeností.

Pořiďte si vstupenku včas

Vyberte si kategorii vstupenky, zda chcete přijít jen na konferenci nebo se  také chcete vzdělávat na workshopech. Máte na výběr několik balíčků vstupenek. 

Jaké workshopy chystáme? Podívat se »

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all