Martina Vítková

PANELOVÁ DISKUZE

Jak v byznysu ustát nečekané změny

 

V této panelové diskuzi vám přednášející nasdílí, co jim pomohlo přežít nejen tuto krizi. Uslyšíte reálné příklady z jejich firem. Prozradí, jaké dovednosti je potřeba posilovat, abyste zvládli dobře reagovat na nečekané změny. Vybrali jsme záměrně různé profese i velikosti firem, aby diskuze byla opravdu pestrá a vy se mohli ztotožnit s jejich tipy a triky.

O přednášející

Martina Vítková je spolumajitelkou a finanční ředitelkou společnosti NWT – jedné ze sta nejlepších českých firem. Řídí finance, kapitál a investice holdingu firem s obratem přes dvě miliardy korun.

Od začátku byli s manželem mezi prvními, kteří v ČR zaváděli technologické novinky. Dnes je díky tomu záběr NWT mimořádně široký – od výstavby pasivních domů a produkčních skleníků přes fotovoltaiku a 3D tisk až po velké developerské projekty.
Podnikání má, jak sama říká, v genech. Baví jí už více než čtvrtstoletí. V posledních letech se také pravidelně umisťuje v žebříčku Nejvlivnější ženy Česka časopisu Forbes.

Tato rodačka z Kroměříže je vášnivá čtenářka a s rodinou nejraději podniká toulky po Česku a evropských zemích v obytném voze.

Vyberte si typ vstupenky

Program se skládá ze dvou bloků. Můžete se zúčastnit obou, nebo si z nich vybrat.

 1. blok Ženy v byznysu 12:30 – 17:00

1 150 Kč

2. blok Matky v byznysu 18:00 – 20:30

790 Kč

Celá konference za zvýhodněnou cenu

1 700 Kč

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all