Michaela Puchalková

lektorka.trenérka improvizace.kouč&terapeut improspace.com

 

PŘEDNÁŠKA S UKÁZKOU 13:40 – 14:00

Být vidět, (být) slyšet, vnímat!

Sebezkušenostní a zážitková přednáška s prvky improvizace a možnosti si vyzkoušet, co se začne měnit, když se zastavíme, zpozorníme a napojíme se na sebe a současně na druhé. Schopnost „prosadit se“, se začne proměňovat v „napojit se“. Vzniká tvůrčí otevřený prostor, a v něm už není místo pro strach z chyby nebo z neadekvátní reakce, přichází odvaha být sám sebou.

 
 
Ondřej Staněk

O přednášející

Michaela se tématu autenticity, schopnosti být vidět, (být) slyšet a vnímat, věnuje již přes 20 let. Umění improvizace, jinými slovy, schopnosti být napojen na sebe a zároveň na druhé, spolupracovat a prosadit se ne navzdory, ale právě v kontaktu s druhými, studuje, učí a aplikuje na svých workshopech, pravidelných kurzech a individuálních koučovacích setkáních už od samého začátku. Dlouhodobě spolupracuje s týmy v nadnárodních společnostech, s neziskovými organizacemi, se startupy a těmi, kdo přichází s potřebou změny a posílení důvěry v sebe a proces (KLIER, l’Oréal, ING, ČSOB, Vodafone, Pilsner Urquell, ADDAI, Přírodovědecká fakulta UK). Michaela věří, že změna postoje je možná a přichází, když se zastavíš.

Profesní cesta

Michaela absolvovala Pedagogickou fakultu UK v Praze, pětiletý sebezkušenostní výcvik v hlubinné psychoterapii SUR, Systemický výcvik koučů, roční intenzivní Výcvik v Body terapii a bezpočet sebezkušenostních, rozvojových kurzů, kde se neustále učí a nechává inspirovat Gestalt přístupem v organizacích, Transakční analýzou, Konstelacemi, Uměním Respektovat a být Respektován, NVC_Nenásilnou komunikací, aj.

Po návratu z ročního působení v marseillské improvizační skupině, v roce 2000, založila první český improvizační tým, položila základy české improligy. Od této chvíle vede a organizuje workshopy zaměřené na principy a umění improvizace, účastní se mezinárodních konferencí a festivalů v ČR a v zahraničí. Od roku 2007 jako první v republice tvoří a vede workshopy Aplikované improvizace do firemního prostředí, spolupracuje s mezinárodní asociací aplikované improvizace (AIN: The Applied Improvisation Network). Vše co učí žije a zkouší na sobě a osmnáctým rokem i na svých dvou dětech 🙂

Články a rozhovory

Sledovat Michaelu můžete na :

Je libo vstupenka
do sálu nebo na online přenos?

4. ročník – 26. 4. 2022 PRAHA + ONLINE

Vyberte si vstupenku podle vašich představ. 

VIP vstupenka NAŽIVO

Jen 120 VIP vstupenek s možností setkat se naživo  v nádherných zámeckých prostorách Chateau St. Havel v Praze. V ceně vstupenky máte konferenci, občerstvení, oběd a večerní networking u sklenky vína.

Vstupenka ONLINE 

Vstupenka na živý přenost přímo z nádherných zámeckých prostor Chateau St. Havel v Praze. O zábavu, networking ani catering nepřijdete. Budete do konference zapojeni stejným dílem a dostanete od nás poukaz na Damejidlo.cz v hodnotě 200 Kč. Ideální pro ty, kdo to mají do Prahy daleko nebo chtějí vše sledovat z pohodlí domova.

Večerní networking NAŽIVO

Chcete získat skvělé kontakty a přijít pouze na networking? Potom je tato vstupenka pro vás. V rámci vstupenky získáte skleničku vína a drobné občerstvení. 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all