Milan Pařil

Gallup-Certified Strengths Coach, Inpram a.s.

 

Masterclass úspěchu 16:05 – 16:50

Houževnatost nebo talenty?

Potřebuji nějaké speciální talenty, abych se mohl/a prosadit? Mohu tvrdě pracovat a úspěch se dostaví? Nebo je to úplně jinak? Těště se na vystoupení dvou fantastických hostů, kteří o talentech a houževnatosti ví hodně. Petra Plemlová je úspěšná podnikatelka, maminka a samoživitelka čtyř dětí a neuvěřitelně inspirativní žena. Milan Pařil je podnikatel, který se oblasti leadership koučinku a talentovému přístupu se věnuje víc než 15 let. Je také expertem v start-upovém inkubátoru JIC Brno. Petra a Milan si pro vás připravili nejen své know-how, ale také pár překvapení.

 
 
Ondřej Staněk

O přednášejícím

Oblasti leadership koučinku a talentovému přístupu se věnuje víc než 15 let, je specialista na angažovanost, diverzitu a inkluzivní firemní kulturu budovanou na talentech a silných stránkách. Stojí za kulturními transformacemi v prostředí nadnárodních korporací i středních českých firem, například Deloitte, Uniqa, Avaps a dalších. Je mezinárodní Gallup-Certified Strengths Coach® a Certified Coach Barrett Values Centre®. Je zakladatelem společnosti Inpram a.s. a spoluzakladatelem soukromé základní školy Eduard v Brně, která aplikuje talentovou metodikou ve vzdělávání a rozvoji děti.

Profesní cesta

Od vysoké školy jsem se věnoval obchodu a vedení obchodního týmu v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Díky roli obchodního ředitele jsem objevil kouzlo vedení a rozvoje lidí a také touhu vybudovat vlastní fungující organizaci. K tomuto mě také inspirovala práce mentora a konzultanta v zajímavých rodících se projektech v technologickém inovačním centru JIC Brno, kde jsem působil přes 10 let. V roce 2006 jsem založil poradenskou a konzultační společnost Inpram a.s. V roce 2017 jsme pak spustili projekt Limit yacht, společnost zabývající se zážitkovými a rozvojovými akcemi na moři a organizující pravidelné závody námořních plachetnic pod názvem Manažerská jachta. Rok 2019 pak byl rokem založení soukromé základní školy Eduard v Brně, ve které aplikujeme talentovou metodiku Clifton Explorer od společnosti Gallup do vzdělávání a rozvoje dětí. Vedle mnoha metodických, koučovacích a mentorských výcviků jsem získal mezinárodní certifikace Gallup-Certified Strengths Coach® a Certified Coach Barrett Values Centre®.
 
 

Je libo vstupenka
do sálu nebo na online přenos?

4. ročník – 26. 4. 2022 PRAHA + ONLINE

Vyberte si vstupenku podle vašich představ. 

VIP vstupenka NAŽIVO

Jen 120 VIP míst do nádherných prostor Valdštejnského paláce v Praze. V ceně vstupenky máte konferenci, občerstvení, oběd a krásný večerní networking ve Valdštejnské zahradě.

Vstupenka ONLINE 

Vstupenka na živý přenost přímo z nádherného sálu Valdštejnského paláce v Praze. O zábavu a networking nepřijdete. Budete do konference zapojeni stejným dílem. Ideální pro ty, kdo to mají do Prahy daleko nebo chtějí vše sledovat z pohodlí domova.

Večerní networking NAŽIVO

Chcete si užít atmosféru Valdštejnské zahrady, získat skvělé kontakty a přijít pouze na networking? Potom je tato vstupenka pro vás. V rámci vstupenky získáte skleničku vína a drobné občerstvení. 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all