Ondřej Staněk

Konzultant a lektor ve Staněk Consulting s.r.o.

PŘEDNÁŠKA 15:00 – 15:40

Jak vystupovat sebevědomě před publikem i před kamerou

Naše řeč těla, postoj a pohyby do značné míry ovlivňují způsob, jak nás naše okolí vnímá, a jaké atributy nám podvědomě připisuje. Nezáleží na tom, jestli je takový rychlý úsudek správný nebo špatný, protože je pevně uchycen v mysli člověka dříve, než si vůbec stačí uvědomit, že si nějaký úsudek udělal. Jakým způsobem se tedy před svým okolím prezentovat tak, aby při pohledu na nás rezonovala v mysli našich posluchačů slova jako sebevědomí, profesionalita a přesvědčivost? Společně se podíváme na to, jak využít své neverbální komunikace v kontextu veřejného projevu, onlinových prezentací a schůzek. A leccos si také rovnou vyzkoušíte!

Ondřej Staněk

O přednášejícím

Ondra je konzultant a lektor prezentačních dovedností, prezentačního designu a komunikace. Pomáhá firmám, které chtějí prezentovat své produkty a služby efektivněji, specializuje se na tvorbu designových prezentací a prezentačních šablon pro nadnárodní společnosti i jednotlivce, vede specializovaná školení. Poskytuje své konzultační služby řečníkům vystupujícím na mezinárodních a tuzemských konferencích.

Působí jako mentor v síti Impact Hub. Spolupracuje s agenturou CzechInvest a s inkubátorem Laboratoř Nadace Vodafone. Zasedá v odborných porotách hodnotících nové a inovativní projekty.

Studentům vysokých škol předává své znalosti formou přednášek pro studentské kluby, přednáší také rétoriku a její přesah do současných prezentačních dovedností v rámci vlastního předmětu na Vysoké škole Chemicko-technologické v Praze.

Profesní cesta

Vystudoval VŠE v Praze, obor Bankovnictví a pojišťovnictví. Chtěl pracovat v korporaci a šplhat po korporátním žebříčku. Na škole si ale uvědomil, že bez prezentací to nepůjde, a tam byl problém, zjistil, že prezentovat vůbec neumí. Po několika letech ve vedení řečnického klubu a pro-bono konzultačních zakázkách zjistil, že jeho pohled na tuto dovednost nejen lidi baví, ale že je rovněž posunuje vpřed. Od té doby se věnuje školením veřejného vystupování, vizualizace dat a designu, ke kterém měl přes zálibu v minimalismu vždy blízko.

Články a rozhovory

ONDŘEJ STANĚK: Pozitivně naladěný jsem prakticky pořád

Ondřej Staněk – Lež, řeč těla a mikrovýrazy

Sledovat Ondřeje můžete na :

Je libo vstupenka
do sálu nebo na online přenos?

4. ročník – 26. 4. 2022 PRAHA + ONLINE

Vyberte si vstupenku podle vašich představ. 

VIP vstupenka NAŽIVO

Jen 120 VIP vstupenek s možností setkat se naživo  v nádherných zámeckých prostorách Chateau St. Havel v Praze. V ceně vstupenky máte konferenci, občerstvení, oběd a večerní networking u sklenky vína.

Vstupenka ONLINE 

Vstupenka na živý přenost přímo z nádherných zámeckých prostor Chateau St. Havel v Praze. O zábavu, networking ani catering nepřijdete. Budete do konference zapojeni stejným dílem a dostanete od nás poukaz na Damejidlo.cz v hodnotě 200 Kč. Ideální pro ty, kdo to mají do Prahy daleko nebo chtějí vše sledovat z pohodlí domova.

Večerní networking NAŽIVO

Chcete získat skvělé kontakty a přijít pouze na networking? Potom je tato vstupenka pro vás. V rámci vstupenky získáte skleničku vína a drobné občerstvení. 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all