Petra Plemlová

Majitelka firem unuo.cz a unuodesign.cz a PICKI.cz

 

Masterclass úspěchu 16:05 – 16:50

Houževnatost nebo talenty?

Potřebuji nějaké speciální talenty, abych se mohl/a prosadit? Mohu tvrdě pracovat a úspěch se dostaví? Nebo je to úplně jinak? Těště se na vystoupení dvou fantastických hostů, kteří o talentech a houževnatosti ví hodně. Petra Plemlová je úspěšná podnikatelka, maminka a samoživitelka čtyř dětí a neuvěřitelně inspirativní žena. Milan Pařil je podnikatel, který se oblasti leadership koučinku a talentovému přístupu se věnuje víc než 15 let. Je také expertem v start-upovém inkubátoru JIC Brno. Petra a Milan si pro vás připravili nejen své know-how, ale také pár překvapení.

 
 
Ondřej Staněk

O přednášející

Původně učitelka mateřské školky, která prošla všemi profesemi světa a když zůstala sama se 4 mi dětmi začala podnikat. Na začátku na Fléru dnes už na vlastních e-shopových platformách. Zakladatelka firmy unuo.cz a unuodesign.cz a PICKI.cz Petra Plemlová 
Mimo textilu je její velkou vášní finanční řízení firem a zároveň se snaží pomáhat ostatním. Finanční řízení také školí a natočila i online kurz finančního řízení.

V roce 2021 měla její firma cca 100 interních zaměstnanců a kolem dalších 50 externích (většinou externí šicí dílny). Plánovaný obrat v roce 2021 bezmála 150 milionů vč. DPH a hospodářský výsledek kolem 27 milionů korun.

Je libo vstupenka
do sálu nebo na online přenos?

4. ročník – 26. 4. 2022 PRAHA + ONLINE

Vyberte si vstupenku podle vašich představ. 

VIP vstupenka NAŽIVO

Jen 120 VIP míst do nádherných prostor Valdštejnského paláce v Praze. V ceně vstupenky máte konferenci, občerstvení, oběd a krásný večerní networking ve Valdštejnské zahradě.

Vstupenka ONLINE 

Vstupenka na živý přenost přímo z nádherného sálu Valdštejnského paláce v Praze. O zábavu a networking nepřijdete. Budete do konference zapojeni stejným dílem. Ideální pro ty, kdo to mají do Prahy daleko nebo chtějí vše sledovat z pohodlí domova.

Večerní networking NAŽIVO

Chcete si užít atmosféru Valdštejnské zahrady, získat skvělé kontakty a přijít pouze na networking? Potom je tato vstupenka pro vás. V rámci vstupenky získáte skleničku vína a drobné občerstvení. 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all