Praktické informace

PRO KOHO JE KONFERENCE  ŽENY V BYZNYSU 2020 URČENÁ?

Konference je určena pro podnikatelky, manažerky a ženy na volné noze, které mají chuť se dozvědět praktické informace pro své podnikání, konkrétní know how a získat inspiraci pro svůj byznys přímo od lidí z praxe. Rádi přivítáme i muže.

CO VŠE ZAHRNUJE VSTUPENKA?

Na tomto ročníku budete mít možnost si zakoupit vstupenky zvlášť na Konferenci a na jednotlivé workshopy. Můžete si tedy vstupenku koupit cenově odstupňovanou. Záleží jen na vás, jaký program preferujete. 

V ceně vstupenky na Konferenci máte odpolední program přednášek, panelovou diskusi, občerstvení s networkingem a příjemný večerní raut. 

Workshopům je věnovám druhý den, aby účastníci měli možnost se věnovat tématům do hloubky a vyzkoušet si nové dovednosti. Vstup na workshopy si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu, a to buď na jeden, dva nebo všechny tři. 

KDE BUDE PROBÍHAT VEČERNÍ NETWORKING?

Večerní networking a raut bude probíhat v prostorách Autoklubu ČR.

ZMĚNA A STORNO VSTUPENKY?

Vstupenky jsou nepřevoditelné. V případě neúčasti je storno poplatek v plné výši. Vše najdete v našich obchodních podmínkách.

PŘIPOJENÍ K INTERNETU

V prostorech konference je všude WiFi připojení. Heslo najdete u registrace nebo na cedulkách v sálech.

JAK SE NA AKCI DOSTANU?

KONFERENCE 1.den, Opletalova 29, Praha 1:

Metro – červená linka zastávka Hlavní nádraží, poté projít parkem před nádražím, přejít ulici Opletalova na druhou stranu a jste na místě. 

Tram – zastávka Jindřišská tramvají č. 3,5,6,9,14,24 a pak pěšky dva bloky nahoru ulicí Jeruzalémská, na konci zahnout vpravo a jste na místě.  

Auto- doporučujeme nechat auto v garáži, ale pokud byste přesto jeli autem, doporučujeme zaparkovat na placených parkovištích před Hlavním nádražím. 

WORKSHOPY 2.den, Palác Ara, HubHub

Doporučujeme využít MHD – metro Národní třída nebo Můstek. Případně TRAM Národní třída, Vodičkova.

KDE SE AKCE KONÁ?

První den Konference včetně večerního networkingu se událost koná na jednom místě. Přivítáme vás v příjemném prostředí  Autoklubu ČR v Opletalově ulici č.29 v Praze  1, kousek pěšky od Hlavního nádraží. 

Workshopy se budou konat celý druhý den v profesionálním prostředí Coworking HubHub Palác ARA 
na adrese Perlová 5, Praha 1, poblíž stanice metra Můstek, Národní třída. 

KDY SE MOHU REGISTROVAT NA WORKSHOPY?

Registrace již běží online a do konce února máte možnost si zakoupit vstupenky za výhodnější ceny. Vstupenky si můžete zakoupit zde ⇒ VSTUPENKY

KDY MÁM NA AKCI DORAZIT?

Konference bude zahájena v 14:30 hodin. Dorazte trochu dříve kvůli registraci. Prostory budou otevřeny od 14:00 hodin. K registraci si prosím připravte vaši vstupenku – stačí v online podobě v mobilu.

Workshopy začínají 9.10.2020 od 9:00, 12:15 nebo 15:15 hodin.

CO SI VZÍT NA SEBE A S SEBOU?

Ačkoliv se jedná o společenskou událost, nemusíte se oblékat formálně či slavnostně. Náš dress code je smart casual, ale hlavní je abyste se cítily dobře a pohodlně.  A hlavně dobrou náladu!

O zbytek se postaráme my a naši partneři.

K dispozici budou bloky a tužky na zapisování poznámek. Samozřejmě si můžete vzít s sebou váš laptop, pokud jste zvyklé si do něj zapisovat poznámky.

Prosím – nezapomeňte také na roušky. Budou také k zakoupení na místě – designové s logem.

JAK BUDE ZAJIŠTĚNO OBČERSTVENÍ?

Občerstvení bude zajištěno po celou dobu akce v prostorách konference.

OBČERSTVENÍ V DEN WORKSHOPU?

Během celého dne bude zajištěno malé občerstvení pro všechny účastníky workshopů. V případě, že jste registrovaní na celý den, pro oběd doporučujeme využít nedaleké restaurace v okolí HubHub, případně Quadrio na Národní třídě.

Máte dotazy? Napište nám na e-mail: alena@zenyvbyznysu.cz

Staňte se partnerem konference

Máte co přinést účastnicím konference a rádi byste na konferenci měli zastoupení v podobě stánku? Napište Alči na alena@zenyvbyznysu.cz nebo jí rovnou zavolejte na číslo 731 180 520.

konference@zenyvbyznysu.cz

 

La Malina, s.r.o. IČ: 07076398. Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Napište nám

5 + 11 =

Nebo rovnou volejte:

Alča  731 180 520

Katka 725 376 441