Radim Pařík

Chief Negotiation Officer® | Certified Global Negotiator®

 

PŘEDNÁŠKA 15:00 – 15:40

Vyjednávací sílu najdete ve vztazích a empatii

Krizoví vyjednavači všude na světě vyjednávají od první vteřiny ve slepé uličce. Dál a hůř už to nejde. Musí vyjednat nejlepší možnou dohodu. Pokud by se jim to nepovedlo, umírali by lidé. Metodiku vyjednávaní americké FBI používají nejen krizoví vyjednavači, ale i manažerky a manažeři, kteří vědí, že i nejtěžší vyjednávací situace v životě můžete zvládnout, pokud umíte říct, o co Vám jde, pokud umíte vybudovat velmi rychle vztah s druhým člověkem a pokud umíte účinně použít nástroje empatie ve Vašem vyjednávání. Proto se společně podíváme, jak si můžete definovat Váš cílový prostor, jak řeknete, co chcete, aniž byste působily agresivně, zjistíme, co je a není empatie a hlavně: jak se nestanete rukojmí sebe sama nebo Vaší protistrany. To je totiž královská disciplína vyjednávání. Těším se na Vás. ?

 

 
Radim Pařík
Radim Pařík

O přednášejícím

Patří mezi nejlepší strategické vyjednavače v Evropě, je jako jediný vyjednavač z ČR a SR členem nejprestižnější organizace vyjednavačů na světě [Negotiation Club].

Absolvoval výcvik vyjednávání americké FBI, program vyjednávání na Harvardu (Program On Negotiation & Negotiation Masterclass), na Univerzitě St. Gallen (Global Negotiator), vyjednávání podle principů Mossadu, je certifikovaný Chief Negotiation Officer® ze Schrannerova mezinárodního vyjednávacího institutu a přednáší vyjednávání na vysokých školách v ČR a na Univerzitě St. Gallen ve Švýcarsku.

Učí manažery mluvit, ovlivňovat, vyjednávat a vést zaměstnance k lepším výsledkům a poskytuje podporu ve vyjednávání nejúspěšnějším firmám z oblastí financí, farmacie, FMCG, automotive, nemovitostí, výroby, bezpečnostních složek, vyjednavačům policie a tajných služeb a také politikům.

Říká, že ve vyjednávání je kompromis zlo, #ArgumentyNefungují a win-win v podstatě neexistuje.

 

Profesní cesta

Radim Pařík se od roku 2003 pohybuje na top manažerských pozicích. Od roku 2005 se věnuje strategickému řízení. V roce 2007 vyjednal “mír” s odboráři z oblasti maloobchodu.

V roce 2008 vyjednal dohodu o prodeji 157 prodejen Plus Discount [Tengelmann Group] v České republice.

Jako člen mezinárodního managementu Schwarz Group a místopředseda představenstva firmy Kaufland zodpovídal za strategickou expanzi, nemovitosti a technický nákup v ČR, SR a nebo třeba v Polsku. Za svůj život vyjednal více než 2 000 smluv za desítky miliard korun.

Působí v PR PA RT NE RS Advisory Group s.r.o., Fascinating Academy a SoComSanity [Švýcarsko]. Byl vyhlášen Osobností československého LinkedInu 2020.

VYJEDNÁVÁNÍ JE VRCHOLOVÝ SPORT, TVRDÍ RADIM PAŘÍK. ABSOLVOVAL TRÉNINK FBI A TEĎ UČÍ MANAŽERY, JAK DOSÁHNOUT SVÉHO.

 

Články a rozhovory

  • Vyjednávání je vrcholový sport, tvrdí Radim Pařík. Absolvoval trénink FBI a teď učí manažery, jak dosáhnout svého – čtěte zde
  • Vyjednáváte o ceně? Pak 24 hodin před schůzkou vyhoďte kotvu – čtěte zde

 

Sledovat Radima můžete na :

Je libo vstupenka
do sálu nebo na online přenos?

4. ročník – 26. 4. 2022 PRAHA + ONLINE

Vyberte si vstupenku podle vašich představ. 

VIP vstupenka NAŽIVO

Jen 120 VIP vstupenek s možností setkat se naživo  v nádherných zámeckých prostorách Chateau St. Havel v Praze. V ceně vstupenky máte konferenci, občerstvení, oběd a večerní networking u sklenky vína.

Vstupenka ONLINE 

Vstupenka na živý přenost přímo z nádherných zámeckých prostor Chateau St. Havel v Praze. O zábavu, networking ani catering nepřijdete. Budete do konference zapojeni stejným dílem a dostanete od nás poukaz na Damejidlo.cz v hodnotě 200 Kč. Ideální pro ty, kdo to mají do Prahy daleko nebo chtějí vše sledovat z pohodlí domova.

Večerní networking NAŽIVO

Chcete získat skvělé kontakty a přijít pouze na networking? Potom je tato vstupenka pro vás. V rámci vstupenky získáte skleničku vína a drobné občerstvení. 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all