Radka Šušková

Jednatelka, interim manažerka, New Dimension, s.r.o.

 

PANELOVÁ DISKUZE 10:50 – 11:40

Umění se prosadit

Je to umění, které zvládne jen někdo? Jak být vidět a slyšet? Jak se dostat na dobrou pozici nebo rozjet úspěšné podnikání? V této panelové diskuzi vyzpovídá Michala Hergetová čtyři ženy a získá pro vás jejich osobní recept. Dozvíte se, zda jim pomohly ostré lokty, laskavost, píle nebo štěstí.

 
 
Eva Hlavsová

O přednášejícím

Radka se zúčastní panelové diskuse, kde se podělí o své názory a zkušenosti z roků podnikání i z manažerské praxe. Ve svém životě se často musela umět prosadit a může být inspirací pro ostatní ženy, jak v businessu najít své místo. V současnosti pracuje jako interim manažerka v krizových i rozvojových projektech u zákazníků. V loňském roce pracovala jako interim krizová manažerka v nemocnici, kde schopnost prosadit se uplatnila naplno. Pro podnikatele a top manažery firem je vyhledávanou mentorkou a pomáhá s procesem nástupnictví ve firmách, s nastavením systému řízení a vedení lidí. Téma, které nyní spolu s kolegy z New Dimension, s.r.o. řeší u klientů, je digitální transformace. Je podporou pro managementy firem, které chtějí tuto významnou změnu uřídit. V této oblasti realizovala také osvětové webináře a semináře a natočila podcasty, aby více majitelům firem přiblížila celý proces řízení digitální transformace.

Profesní cesta

Radka vystudovala na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci odborný obor fyzika a informatika, který doplnila pedagogikou a didaktikou těchto předmětů. Svou profilaci dále rozvíjela v celé řadě rozvojových programů zaměřených na HR management, lektorské dovednosti, ekonomiku, leadership, řízení ve službách a výrobě a další. Přínosná pro ni byla také praxe ve vedení několika firem a pozice ve vedení vyšší odborné školy. Vlastní podnikání začínala v cestovním ruchu a obchodě.

V roce 2008 založila společnost New Dimension, s.r.o., ve které využívá svých zkušeností při strategickém řízení firmy, kde zodpovídá za finance, strategické HR a rozvoj zahraničních aktivit společnosti. U klientů ji naplňuje práce moderátora strategických workshopů, práce koučky a mentorky. Je podporou pro majitele a ředitele firem v nastavení strategického řízení společností. Své zkušenosti s budováním vlastní firmy poskytuje v roli mentorky začínajícím podnikatelům. Podnikatelům, kteří chtějí svoji firmu předat v projektu nástupnictví pomáhá připravit firmu ekonomicky, vybudováním týmu manažerů a také přípravou rodinných příslušníků na převzetí zodpovědnosti za firmu. Pracuje jako interim manažerka a zaměřuje se na řízení změny, nastavení procesů ve firmě, budování manažerských týmů, vedení HR procesu a budování obchodu. Interim práci realizuje především v malých a středních firmách a ve start-upech.

Aktivně pracuje v asociacích, které své aktivity směřují především do Moravskoslezského kraje a přispívají tak k práci s potenciálem lidí v něm. Vede pracovní Sekci vzdělávání v rámci Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje z.s. a je garantem ocenění School friendly. Je členkou Asociace integrativních koučů, z.s. Ve výboru České asociace interim managementu, z.s. vede projekt s cílem posílení značky CAIM na LinkedIn a koordinuje práci na prioritách výboru. Jako expert a hodnotitel Canvas strategií a metodik Design Sprintu spolupracuje s Moravskoslezským inovačním centrem Ostrava, a.s. V roce 2020 byla zvolena jako členka představenstva KHK MSK a aktivně zde prosazuje zájmy SME. Radka je také členkou Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek, z.s. v rámci které pomáhá ženám s rozvojem podnikání i v zahraničí a často pro tyto skupiny vede odborné webináře.

V roce 2019 získala Ocenění za příkladnou partnerskou i osobní spolupráci při rozvoji MSK od SRMSK a časopisu Max Positiv.

Sledovat Radku můžete na :

Je libo vstupenka
do sálu nebo na online přenos?

4. ročník – 26. 4. 2022 PRAHA + ONLINE

Vyberte si vstupenku podle vašich představ. 

VIP vstupenka NAŽIVO

Jen 120 VIP vstupenek s možností setkat se naživo  v nádherných zámeckých prostorách Chateau St. Havel v Praze. V ceně vstupenky máte konferenci, občerstvení, oběd a večerní networking u sklenky vína.

Vstupenka ONLINE 

Vstupenka na živý přenost přímo z nádherných zámeckých prostor Chateau St. Havel v Praze. O zábavu, networking ani catering nepřijdete. Budete do konference zapojeni stejným dílem a dostanete od nás poukaz na Damejidlo.cz v hodnotě 200 Kč. Ideální pro ty, kdo to mají do Prahy daleko nebo chtějí vše sledovat z pohodlí domova.

Večerní networking NAŽIVO

Chcete získat skvělé kontakty a přijít pouze na networking? Potom je tato vstupenka pro vás. V rámci vstupenky získáte skleničku vína a drobné občerstvení. 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all