Řečníci, kteří vám předájí své zkušenosti

Lucie Višňáková

Lektorka kurzů grafiky v Canva Design-restart.cz

Workshop – 13:15 a 15:20 
Tvorba grafiky bez grafika
V oblasti internetového marketingu a e-commerce se pohybuji od roku 2009, kdy jsem spoluzaložila hokejový e-shop, který se po roce fungování stal jedničkou na českém trhu.

Tuto pozici si e-shop udržel sedm let. Po prodeji firmy předávám své zkušenosti klientům, které učím, jak si sami jednoduše vytvoří poutavé videorecenze a grafiku pro své projekty. S Canvou pracuji denně, předám vám tedy ty nejaktuálnější a nejpodrobnější informace, jak ji co nejefektivněji používat.

David Svoboda

Lektor kurzů grafiky v Canva, Design-restart.cz

Workshop – 13:15 a 15:20 
Tvorba grafiky bez grafika
Jsem jedním z nejvíce profilovaných lektorů workshopů Canvy v ČR a Velké Británii a nasazování vizuální komunikace do firem.

Spolupracuji s vývojovým týmem Canva na testování budoucích verzí a vylepšování té stávající. Kromě toho vedu inovativní workshopy prezentačních dovedností a osobní produktivity pro české a zahraniční klienty. Věnuji se individuální přípravě mezinárodních řečníků pro prestižní konferenci TEDxPrague.

Vanda Horáčková Seidelová

Zakladatelka portálu Mom4moms.cz

Workshop – 13:15
Jak rozjet podnikání i s dětmi

Jako pracující máma vím, jak obtížné je skloubit práci, natož podnikání, s rodinou a výchovou dětí. Proto pomáhám lidem s rozjezdem jejich vlastního podnikání. Před dvěma lety jsem založila portál pro rodiče s dětmi Mom4moms.

Zde působím jako ředitelka a věnuji se také konzultacím a školením na téma work-life balance, jak si udržet kariéru (i s dětmi) a nezbláznit se či jak rozjet nebo optimalizovat vlastní podnikání (klidně během rodičovské „dovolené“). K tomu jsem se dostala po 15 letech působení v mezinárodní politice a na manažerských pozicích v loterijním a fintech průmyslu, po kterých jsem se rozhodla udělat velkou životní změnu, zpomalit a věnovat se rozvoji vlastních projektů. Cílem Mom4moms je do konce roku 2019 pomoci 1.000 konkrétním ženám s nastartováním jejich vlastního byznysu.

David Fojtík

Zakladatel a spolumajitel DEVELOR Czech s.r.o.

Panelová diskuze – 9:45
Komunikace muž vs. žena v byznysu
Strávil jsem většinu svého profesního života ve společnosti Procter&Gamble CEE, kterou jsem v roce 2003 opustil a založil vzdělávací společnosti DEVELOR, ze které jsem vybudoval předního hráče na českém vzdělávacím a poradenském trhu.

Specializuji se především na školení a poradenství v oblasti leadershipu, manažerského rozvoje a prodeje. Ve volném čase mě baví zdolávat nejvyšší hory světa (2006 Mount Everest, 2009 Dhaulagiri). O paralelách mezi zdoláváním překážek při vysokohorských výstupech a v profesním životě úspěšně přednáším ve svých motivačních projevech.

Lenka Mrázová

Mentorka, koučka a lektorka, LMentio

Workshop – 13:15 a 15:20
Váš čas je nejcennější i v podnikání, umíte ho spočítat a dobře využít?
Strávila jsem 21 let ve špičkovém poradenském byznyse (z toho 15 let v PwC), řídila týmy lidí zabývající se poskytováním služeb klientům v oblasti daňového poradenství, účetnictví a auditu. Nyní se věnuji koučinku a mentoringu.

Vrozená lenost, chuť dělat spoustu různých věcí, učit se a 21 let s „timesheetem“ vypěstovala ve mně jistou posedlost osobní efektivitou i vědomím toho, kam investuji svůj čas, zda získávám energii, peníze či zda čas jen tak planě rozdávám. 13 let jsem působila ve správní a dozorčí radě Nadace VIA. V jádru mého zájmu byl vždy člověk – kolega či klient – jeho potřeby, jeho rozvoj a komunikace se světem kolem. Nyní se věnuji koučinku, mentoringu, přednáškám a vedu vlastní workshopy zejména v oblasti osobního rozvoje žen, manažerů a leaderů. 

Kateřina Tygl

Specialistka na digitální marketing a online projekty

Přednáška – 14:45
Má uklízečka umí marketing lépe než polovina začínajících podnikatelů

Online prostředí a digitálnímu marketingu se věnuji více než 8 let a prošla jsem firmami jako je L’Oréal či Digimind, kde jsem vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii či Maroku.

Z vlastního podnikání je to digitální agentura Stario, kde jsem byla spoluzakladatelkou a ředitelkou celé agentury. 

Nyní školím a menturuji v oblasti digitálního marketingu, online nástrojů, osobního brandu či digitálního marketingu v HR. Vytvářím strategie, které klientům pomohou splnit jejich obchodní nebo interní cíle.

Karolína Malá

Zakladatelka menu2many

Panelová diskuze – 16:50
Mé úspěchy a prohry v podnikání
Po téměř deseti letech v korporátu, z toho šest let ve Švýcarsku, jsem v pozici projektové manažerky měnila často specializaci, od databází a implementace systému v daňovém oddělení, přes globální firemní kulturu až po digitální transformaci.

I proto, že se stále učím jsem spolu-založila společnost menu2many, pod kterou organizujeme různorodé akce a rozjíždíme projekty BabyCityGuide a Visual Consulting. Ráda měním prostředí, nebojím se přitom riskovat a nahlas sdílet jak pozitivní, tak i negativní zkušenosti. 

Olga Pohl

Copywriterka a konzultantka obsahu

Workshop – 13:15
Naučte se psát – copywriting
Píšu. Přemýšlím. A dost se vyptávám. Pomáhám firmám i freelancerům vyhmátnout podstatu jejich byznysu a jedinečnost jejich práce. Textuji weby, píšu články, e-booky a semtam dám dohromady knížku. Takhle to vedu už šestým rokem.

K tomu vedu kurzy, kde učím přemýšlet a psát i ostatní lidi. Tak, aby je to těšilo. Aby setřásli ostych ze psaní. Aby své čtenáře (nebo zákazníky) uměli upoutat. Školím umění správně text vybrousit a zacílit. Průpravu mám z tréninků lukostřelby.

Kateřina Pospíšilová

Project Manager, EMEAR Partner Enablement, Cisco

Panelová diskuze – 9:45
Komunikace muž vs. žena v byznysu
Mám bohaté zkušenosti z oblasti korporátní komunikace, marketingu a projektového managementu z různorodých odvětví včetně ICT, FMCG a bankovnictví. V průběhu profesní dráhy jsem pracovala jak pro přední světové společnosti (Cisco, Coca-Cola), tak ve start-up prostředí i v neziskové sféře.

Ve vztahu k tématu konference je společným ukazatelem celé mé profesní dráhy prostředí nadnárodních organizací a práce v multikulturních týmech, které vždy operují napříč mnoha zeměmi, někdy kontinenty. Nic výjimečného v dnešním globálně propojeném světě, přesto však nekonečný zdroj nových poznatků, podnětů a inspirace pro osobní rozvoj.

Michala Stražovská

Outboxers, UX researcher & psychologist
Přednáška – 9:15
Jak na nápadu na podnikání neprodělat gatě
Jsem psycholožka, která od sociální práce zběhla k businessu. Jako happiness manažerka pro IT v ZOOTu jsem se tolik nadchla pro technologie, až jsem se sama vrhla do user experience - výzkumu digitálních produktů.

Můj denní chleba jsou hloubkové rozhovory, reflexe konextu a facilitace inovačních workshopů. Společně s kolegy zhmotňujeme nápady a myšlenky do reálného světa, pomáháme firmám dělat správné věci správně a neutopit miliony ve špatně nadesignovaném produktu.