Rut Bízková

Předsedkyně správní rady ISFOR, z.ú.

 

PANELOVÁ DISKUZE 10:50 – 11:40

Umění se prosadit

Je to umění, které zvládne jen někdo? Jak být vidět a slyšet? Jak se dostat na dobrou pozici nebo rozjet úspěšné podnikání? V této panelové diskuzi vyzpovídá Michala Hergetová čtyři ženy a získá pro vás jejich osobní recept. Dozvíte se, zda jim pomohly ostré lokty, laskavost, píle nebo štěstí.

 
 
Eva Hlavsová

O přednášející

Rut Bízková je spoluautorkou řady strategických dokumentů, týkajících se rozvoje území inovativními nástroji, zjednodušeně SMART řešeními. Zabývá se také managementem výzkumu, přednáší na VŠE, spolupracuje s řadou ministerstev. Byla poradkyní náměstka ministra pro energetiku, náměstkyní ministra pro životní prostředí, chvíli ministryní, předsedkyní Technologické agentury ČR, ředitelkou Středočeského inovačního centra. V současné době je členkou Rady pro výzkum, vývoj a inovace, kde usiluje o podporu společenskovědního aplikovaného výzkumu a vytváření dobrých pracovních podmínek ve výzkumu, stejně pro ženy i muže.Rut Bízková o zapojení žen do hodnocení výzkumu.

 

Profesní cesta

Začala v Ústavu jaderného výzkumu v Řeži u Prahy, pokračovala na MŽP, MPO, TA ČR, Úřadu vlády ČR, přes STředočeské inovační centrum až k ISFOR, z.ú. Věcně od jaderného výzkumu přes životní prostředí a energetiku a výzkum v těchto oblastech, do managementu výzkumu a inovací až k poznání, že lidé jsou v každé „firmě“ – firmě i státní organizaci . to nejdůležitější a je třeba myslet zejména na ně a vytvářet jim dobré podmínky pro skloubení pracovního a osobního života. Ženám zvlášť, protože stále platí, že životní role a podmínky pro ně si moc nerozumějí.

Články a rozhovory

Rut Bízková: Příležitost pro ukrajinské vědkyně

Rut Bízková o zapojení žen do hodnocení výzkumu

 

Sledovat Rut můžete na :

Je libo vstupenka
do sálu nebo na online přenos?

4. ročník – 26. 4. 2022 PRAHA + ONLINE

Vyberte si vstupenku podle vašich představ. 

VIP vstupenka NAŽIVO

Jen 120 VIP vstupenek s možností setkat se naživo  v nádherných zámeckých prostorách Chateau St. Havel v Praze. V ceně vstupenky máte konferenci, občerstvení, oběd a večerní networking u sklenky vína.

Vstupenka ONLINE 

Vstupenka na živý přenost přímo z nádherných zámeckých prostor Chateau St. Havel v Praze. O zábavu, networking ani catering nepřijdete. Budete do konference zapojeni stejným dílem a dostanete od nás poukaz na Damejidlo.cz v hodnotě 200 Kč. Ideální pro ty, kdo to mají do Prahy daleko nebo chtějí vše sledovat z pohodlí domova.

Večerní networking NAŽIVO

Chcete získat skvělé kontakty a přijít pouze na networking? Potom je tato vstupenka pro vás. V rámci vstupenky získáte skleničku vína a drobné občerstvení. 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all