Simona Kijonková

Jediná věc, která se dá v životě změnit, je budoucnost.

 

Ráda bych popsala svůj podnikatelský příběh a na jeho klíčových milnících ukázala, jak jsem se ve zlomových momentech dokázala posunout dopředu. Věřím, že tím mohu ostatní inspirovat.

 

O řečnici
Simona je známá podnikatelka, vizionářka a investorka do start-upů. Vystudovala management na VŠE a finance na UJEP. V roce 2010 založila společnost Zásilkovna a během osmi let z ní vybudovala mezinárodní logistickou firmu se 790 mil. obratem. Simona aktuálně stojí v čele holdingu Packeta, což je deset firem, kam spadá i česká Zásilkovna a řídí 1000 zaměstnanců. Její ambice jsou dále prorůstové a expanzní. Současně Simona Kijonková investuje do dalších start-upů (MYPS, SizeID, Robeeto).

 

Za svoji podnikatelskou a inovativní činnost získala řadu ocenění. Získala titul EY Podnikatel roku 2017 Hlavního města Prahy či v roce 2019 zvítězila v žebříčku TOP Podnikatelka roku 2018 vydavatelství Economia. Již řadu let se pohybuje na předních příčkách žebříčku nejvlivnějších žen Forbes. Ten ji v roce 2016 umístil na svoji titulní stranu, podruhé pak v červnu 2019. O problematice e-commerce přednáší, vysvětluje v médiích, i na řadě oborových akcí, z nichž mnoho také pořádá. Nejnovějším takovým formátem je E-commerce ples, který se poprvé konal 26. ledna 2019. Simona Kijonková je vdaná, má 3 děti: dcery Adrianu (11) a Nikol (6) a syna Jaromíra (8).

 

Pořiďte si vstupenku včas

Vyberte si kategorii vstupenky, zda chcete přijít jen na konferenci nebo se  také chcete vzdělávat na workshopech. Máte na výběr několik balíčků vstupenek. 

Jaké workshopy chystáme? Podívat se »

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all