Veronika Dulíková

vědecký pracovník, Český egyptologický ústav, Filozofický fakulta, Univerzita Karlova

INSIPRAČNÍ PŘEDNÁŠKA (TED talk) 15:00 – 15:40

Nenechte se odradit

Je správné vybrat si svůj směr a jít si za ním? Nebo poslechnout dobře míněné rady? Můj příběh ilustruje několik podob umění se prosadit, které si uvědomuji až s odstupem. Ustát si výběr mého budoucího povolání už na gymnáziu, prosadit se v původně čistě mužském oboru, zvládnout pracovat v arabském světě… To vše mě zavedlo až sem, abych vás mohla inspirovat svým příběhem, jak jsem se stala egyptoložkou a byla u velkých objevů.

Dulikova Veronika
Dulikova Veronika

O přednášející

Na dráhu vědkyně se vydala před 15 lety. Působí jako egyptoložka na Českém egyptologickém ústavu (Filozofická fakulta Univerzita Karlova). Více než 10 let se v rámci archeologických expedic v Egyptě podílí na odkrývání staroegyptských dějin, zejména fungování společnosti v době stavitelů pyramid. Přednáší, publikuje v mezinárodních odborných časopisech, účastní se zahraničních konferencí. Ve snaze o hlubší poznání staroegyptské společnosti aplikuje společně s matematiky metody analýzy komplexních sítí na data ze starého Egypta.

Profesní cesta

Šla si za svým snem, práci egyptologa a archeologickému výzkumu v Egyptě. Na cestě sice stálo několik překážek a různí lidé ji odrazovali, ale vytrvala.

Články a rozhovory

 

Sledovat Veroniku můžete na :

Je libo vstupenka
do sálu nebo na online přenos?

4. ročník – 26. 4. 2022 PRAHA + ONLINE

Vyberte si vstupenku podle vašich představ. 

VIP vstupenka NAŽIVO

Jen 120 VIP vstupenek s možností setkat se naživo  v nádherných zámeckých prostorách Chateau St. Havel v Praze. V ceně vstupenky máte konferenci, občerstvení, oběd a večerní networking u sklenky vína.

Vstupenka ONLINE 

Vstupenka na živý přenost přímo z nádherných zámeckých prostor Chateau St. Havel v Praze. O zábavu, networking ani catering nepřijdete. Budete do konference zapojeni stejným dílem a dostanete od nás poukaz na Damejidlo.cz v hodnotě 200 Kč. Ideální pro ty, kdo to mají do Prahy daleko nebo chtějí vše sledovat z pohodlí domova.

Večerní networking NAŽIVO

Chcete získat skvělé kontakty a přijít pouze na networking? Potom je tato vstupenka pro vás. V rámci vstupenky získáte skleničku vína a drobné občerstvení. 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all