Chcete přijít?

Pořiďte si svoji vstupenku včas!

Vyberte kategorii vstupenky, zda chcete přijít jen na konferenci
nebo se  také chcete vzdělávat na workshopech. Téma workshopu si zvolíte po nákupu vstupenky. Dorazí vám e-mail s registrací.

Každá vstupenka má své místo k sezení. 

V médiích

2. ročník konference a větší prostor pro workshopy

čtvrtek 8.10.

ODPOLEDNÍ KONFERENCE S NETWORKINGEM A SPOLEČNÝM RAUTEM

Uslyšíte 4 praktické přednášky a 1 panelovou diskuzi. Příjemné odpoledne se přehoupne do networkingové večeře, kde se nejen seznámíte, ale pochutnáte si i na dobrém jídle a dáme si společně drink.

pátek 9.10.

WORKSHOPY OD ODBORNÍKŮ TENTOKRÁT PĚKNĚ DO HLOUBKY

Poslechly jsme vás, že byste se rády naučily praktické věci do hloubky. Protáhly jsme pro vás délku a intenzitu workshopů. Druhý den se budete vzdělávat a získávat know-how od našich expertů na marketing, finance, podnikání, osobní produktivitu a další.

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference předčila má očekávání. Workshopy byly skvělé a přínosné, přednášky zajímavé a panelové diskuse inspirativní. Odnáším si spoustu tipů do praxe. Super bylo potkat i další podnikavé ženy. Těším se na další ročníky!

Jak se vám líbil 1. ročník?

Milá Katko a Aleno. Děkuji za skvělou akci Ženy v byznyse. Program byl nabitý hutnými informacemi, které člověk skutečně v praxi využije, což se málokdy stává, a byl současně zábavný. Ze všech přítomných byla cítit pozitivní energie, která se rozlila do celého prostoru. Ještě jednou děkuji a těším se na další ročník.

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference na jednicku. Tohle je presne to, co od konference cekam, skvela atmosfera, hodne uzitecnych informaci a doporuceni pro vas bysnys i osobni zivot, neskutecna podpora, spoustu inspiraci a ale i moznost inspirovat ostatni. Byt mezi lidmi, kde vam je dobre a domu odchazet plna energie (i pres pouhy 3 hodinovy spanek predchozi den).

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference předčila všechna má očekávání. Profesionálně zorganizovaný celý den. Zajištění zajímavých a užitečných workshopů, přednášek i panelových diskuzí. Již nyní se těším na druhý ročník.

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference měla příjemnou atmosféru a pohodové tempo. Den utekl velmi rychle a všechny jsme se dozvěděly spoustu užitečných a praktických informací. Celkově hodnotím velmi pozitivně a ráda se zúčastním dalšího ročníku.