Chcete přijít?

Pořiďte si svoji vstupenku včas!

Jen do konce února levnější vstupenka za 1 100 Kč, poté 1 450 Kč

Vyberte kategorii vstupenky, zda chcete přijít jen na konferenci
nebo se  také chcete vzdělávat na workshopech.

V médiích

2. ročník konference a větší prostor pro workshopy

23.4.

ODPOLEDNÍ KONFERENCE S NETWORKINGEM A SPOLEČNÝM RAUTEM

Uslyšíte 4 praktické přednášky a 1 panelovou diskuzi. Příjemné odpoledne se přehoupne do networkingové večeře, kde se nejen seznámíte, ale pochutnáte si i na dobrém jídle a dáme si společně drink.

24.4.

WORKSHOPY OD ODBORNÍKŮ TENTOKRÁT PĚKNĚ DO HLOUBKY

Poslechly jsme vás, že byste se rády naučily praktické věci do hloubky. Protáhly jsme pro vás délku a intenzitu workshopů. Druhý den se budete vzdělávat a získávat know-how od našich expertů na marketing, finance, podnikání, osobní produktivitu a další.

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference předčila má očekávání. Workshopy byly skvělé a přínosné, přednášky zajímavé a panelové diskuse inspirativní. Odnáším si spoustu tipů do praxe. Super bylo potkat i další podnikavé ženy. Těším se na další ročníky!

Jak se vám líbil 1. ročník?

Milá Katko a Aleno. Děkuji za skvělou akci Ženy v byznyse. Program byl nabitý hutnými informacemi, které člověk skutečně v praxi využije, což se málokdy stává, a byl současně zábavný. Ze všech přítomných byla cítit pozitivní energie, která se rozlila do celého prostoru. Ještě jednou děkuji a těším se na další ročník.

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference na jednicku. Tohle je presne to, co od konference cekam, skvela atmosfera, hodne uzitecnych informaci a doporuceni pro vas bysnys i osobni zivot, neskutecna podpora, spoustu inspiraci a ale i moznost inspirovat ostatni. Byt mezi lidmi, kde vam je dobre a domu odchazet plna energie (i pres pouhy 3 hodinovy spanek predchozi den).

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference předčila všechna má očekávání. Profesionálně zorganizovaný celý den. Zajištění zajímavých a užitečných workshopů, přednášek i panelových diskuzí. Již nyní se těším na druhý ročník.

Jak se vám líbil 1. ročník?

Konference měla příjemnou atmosféru a pohodové tempo. Den utekl velmi rychle a všechny jsme se dozvěděly spoustu užitečných a praktických informací. Celkově hodnotím velmi pozitivně a ráda se zúčastním dalšího ročníku.