Přesouváme na náhradní termín

Workshopy

Dostanete prostoru se opravdu něco na místě naučit. Lekce budou interaktivní, budete do workshopu zapojeni a vždy si odnesete rozpracovaný plán.

To chcete!

6 osobností z praxe vás naučí to, co sami umí

Margareta Křížová

Margareta je jednou ze zakládajících partnerek firmy CEAG. Pomáhá lidem rozjet vlastní podnikání. Znáte ji jako investorku v pořadu Den D. Je členkou Rady pro komercializaci výsledků vědy a výzkumu ČZU.

A napsala knihu Z deníku investorky anebo Jak podnikat a nezbláznit se.

Daniel Gamrot

Daniel je trenér osobní produktivity. Na školeních a workshopech pomáhá účastníkům osvojit si moderní a populární přístupy k osobní produktivitě a time managementu. Prošli mu rukou klienti z firem jako Orange Slovensko, AXA, Air Bank nebo Moravia IT.

Znáte ho také z rozhovoru v DVTV. 

Lucie Krausová

Lucie je účetní a ekonomka, dlouhodobě se věnuje financím a účetnictví podnikatelů a neziskových organizací. Pomáhá jim zorientovat se ve finančních a účetních otázkách, správně a výhodně nastavit všechny povinné platby, odhalit finanční rizika a připravit se na ně. Pro podnikatele píše blog www.vysvetlovnik.cz.

Kateřina Tygl

Online projektům a marketingu se věnuje 9 let. Prošla firmami jako je L’Oréal či Digimind, kde vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii či Maroku. Z vlastního podnikání je to digitální agentura Stario, kde byla spoluzakladatelkou a ředitelkou. 

Olga Pohl

Copywriterka a konzultantka obsahu. Jinými slovy: píše a hodně se vyptává. Pomáhá firmám a freelancerům vystihnout jedinečnost jejich byznysu a překlopit ji do slov. Textuje weby, píše články, e-booky a knížky. Dovednost nacházet a skládat k sobě ta správná slova učí ostatní na svých kurzech psaní.

Radek Hudák

Radek vede marketing a business development v Shoptet.cz, který pronajímá více než polovině českých e-shopů platformu pro provoz jejich obchodů.
Před Shoptetem vedl marketing ve Slevomat.cz a konzultuje výkonnostní marketing pro klienty jako Bonami, Footshop a další.

Vyberte workshop pro vás

Daniel gamrot

Workshop: osobní produktivita

Jak vyladit osobní produktivitu? A efektivně ji zlepšovat a vše zjednodušit?

pátek 9. října 2020, Praha

}

09:00– 11:30

Nikdy nebudete mít vše hotovo. Nikdy nestihnete vše, co vám na stole přistane. Důležité je věnovat se tomu, co je pro vás důležité. V práci, doma či kdekoliv jinde. Dát to nejdůležitější na první místo, to nedůležité zakopat a už se v tom dál nehrabat. Zorganizovat si své závazky tak, ať je stihnu dokončit… 

Radek Hudák

Workshop: E-commerce v ČR – založte si svůj E-SHOP!

pátek 9. října 2020, Praha

}

09:00– 11:30

O tom jak je velký český e-commerce trh, kdo na něm podniká a jak si založit e-shop.

Olga Pohl

Workshop: Copywriting s lehkostí

pátek 9. října 2020, Praha

}

12:15– 14:15

Provedu vás základy dobrého copy. Čekají vás praktická cvičeníčka, žádné velké poučování. Napíšete si krátký odstavec o sobě a na něm si vyzkoušíte triky pro snadnější psaní. A hlavně: zjistíte, že slova jsou jako lego. Naučíte se je skládat, abyste dostaly čtivý text, který drží pohromadě. Bude to (v podstatě) hračka.

Kateřina Tygl

Workshop: marketing

Jak dostat marketing do žil? Jak se nenechat napálit od „odborníků“?

pátek 9. října 2020, Praha

}

12:15– 14:45

Chtěli byste zlepšit svůj marketing? Umět prodávat své zboží nebo službu tak, aby vám zákazníci rozuměli a chtěli od vás koupit? Důležité je rozumět marketingu od základu. Nebudeme si říkat základy, ale rovnou trénovat jak nad vším přemýšlet a připravit ideální akční plán. 

Margareta Křížová

Workshop: Tvorba byznys plánu

Chcete začít podnikat? Už dlouho? Ale nějak se nedaří to opravdu rozjet?

pátek 9. října 2020, Praha

}

15:15– 17:15

Máte pocit, že je to moc složitý, je toho moc, nevíte přesně, kde začít a navíc jste slyšeli, že bez byznysplánu to nejde. Tušíte, co byste mohli prodávat, ale víte, proč by si to vlastně někdo měl koupit? A jak se vlastně takový byznysplán píše? Nebo už podnikáte, ale starý byznysplán by potřeboval oprášit.

Lucie Krausová

Workshop: Cenotvorba a finance pod kontrolou

Začínáte s podnikáním, abyste si splnili své sny a přání? Spočítali jste si, zda to dává finanční smysl a za jakých podmínek vás to uživí?

pátek 9. října 2020, Praha

}

15:15– 17:35

Možná číslům moc nerozumíte a přemýšlet nad nimi je pro vás otrava. S tabulkami nejste zrovna kamarádi a čísel se bojíte. Přesto (nebo právě proto) se budete ve svém podnikání finančnímu plánování věnovat. Protože podnikání je dost riziková záležitost. A spousta rizik se dá snížit nebo dokonce eliminovat tím, že s nimi ve svých plánech počítáte.

Pořiďte si svoji vstupenku včas

Vyberte si kategorii vstupenky, zda chcete přijít jen na konferenci nebo se  také chcete vzdělávat na workshopech. Máte na výběr několik balíčků vstupenek. 

Jaké workshopy chystáme? Podívat se »

V moderních, pohodlných prostorech

coworkingu HubHub

palác ARA, Perlová 5, Praha 1

Hlavní partner workshopů

Staňte se partnerem konference

Máte co přinést účastnicím konference a rádi byste na konferenci měli zastoupení v podobě stánku? Napište Aleně na alena@zenyvbyznysu.cz nebo jí rovnou zavolejte na číslo
731 180 520.

konference@zenyvbyznysu.cz

 

La Malina, s.r.o. IČ: 07076398. Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Napište nám

2 + 1 =

Nebo rovnou volejte:

Alena  731 180 520

Katka 725 376 441

 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all