UNIKÁTNÍ ZÁZNAM

KONFERENCE ŽENY V BYZNYSU

4 hodiny přínosného obsahu pro podnikatelky, manažerky, ženy na volné noze…

 

Načerpejte nové znalosti a rady od pečlivě vybraných řečníků přímo z byznysu.

Sledujte záznam konference v klidu svého domova  

Přinášíme vám kompletní záznam konference s tipy pro váš byznys. Můžete si jej kdykoliv pozastavit a nebo se k němu vrátit a zapsat si důležité rady od řečníků.
To vše za 780 Kč
Což je jen 130 Kč na jednu přednášku

Konference Ženy v byznysu mě pohltila všemi svými příspěvky a účinkujícími. Bylo to velmi dobře strávené odpoledne a večer a přestože vysedávání u obrazovky je obvykle únavné, moc jsem si to užila. Příště určitě dorazím znovu. :-)“

Regina Kubcová

procesní a projektová manažerka, konzultantka a lektorka

4 hodiny

užitečného obsahu

5 přednášek

plných zkušeností

1 skvělá

panelová diskuze

9 řečníků

s podnikatelskou praxí

Jana Štěpánková, RYOR 

Jak posunout firmu na vyšší úroveň. Prakticky a za rozumnou částku

Abyste firmu posunuli dál, nemusíte investovat horentní finanční sumy. Někdy stačí se jen pořádně zamyslet. Ryor se za poslední rok v komunikaci se zákazníky velmi posunul a plánuje další vývoj. Jak realizovat nápady? Jak je vymýšlet? A jak na to vše najít čas?

Nataša Foltánová, Tierra Verde 

Z kuchyně ke 100 milionové firmě za 12 let

Průkopnice vědomého bussinesu; vizionářka, kterou baví hledat a nabízet cesty, jak co nejvíce snižovat ekologickou zátěž spojenou s každodenními činnostmi. Původně zahradnice, vystudovala mezinárodní obchod na Concordia University v Montrealu. Její podnikání začalo tím, že po návratu do Čech hledala šetrnou drogerii, která by po spláchnutí do septiku neškodila její zahrádce. Tehdy objevila potenciál mýdlových ořechů, za nimiž se později vypravila až do Indie. V roce 2008 založila společnosti TIERRA VERDE, která vyvíjí a vyrábí ekologické prací a čisticí prostředky a potřeby pro bezplastovou a bezodpadovou domácnost.

Ksenia Dubrovina, Mimijo

Jak na zahraniční trh s minimálním rozpočtem a maximální odvahou

Majitelka a zakladatelka značky Mimijo. Založila ji během rodičovské dovolené. Ale začátky opravdu nebyly snadné: nespavé miminko, nejistota jak začít, rozhovory s klienty v češtině peklem (původně jsem z Petrohradu, Rusko). O 3,5 roku později už je značka Mimijo známým výrobcem silikonových produktů pro miminka a maminky. Spolupracují s například Rohlík, Mall či Funbaby. Jezdí na mezinárodní veletrhy a májí distributory v řadě zemích. 

Jak prodat sebe, své služby či produkty?

Vladimír Nývlt, CEO rostoucí firmy s kokosovými produkty WILD&COCO
Tereza Mácová, zakladatelka a majitelka ateliéru krajinářské architektury YYYY
Lukáš Hrdlička, zakladatel a CEO Presenation a TEDx Speaker
Jitka Zoderová, business mentorka a Ikigai koučka

Marta Nesbitt, Randstad RiseSmart

Jste zrozeni pro podnikání? Zjistěte, jaký je váš potenciál vést úspěšný byznys

Je skvělé mít podnikatelského ducha a počáteční motivaci pro založení vlastního podniku. Co to ale vyžaduje vybudovat a udržet si vlastní silnou firmu? Na přednášce se dozvíte, jaké jsou silné stránky typické pro úspěšné podnikatele a živnostníky. Pro sebe si budete moct vyplnit test zaměřený na podnikatelské kompetence. Zjistíte, jak jste na tom právě vy. Jste přímo zrozeni pro podnikání? Pokud ne, řekneme si i několik strategií, jak se vyhnout případným rizikům.

Lenka Mrázová, Lmentio 

Budování kontaktů, které vám není proti srsti

Jako podnikatelky musíme najednou navazovat mnohem vice kontaktů, než tomu bylo dříve, potřebujeme být zapamatovatelné v krátkém case. Zažíváme odmítnutí či jen zdvořilé mlčení. Současně se chceme potkávat s lidmi blízkými našemu nastavení, i když jsou na začátku pro nás úplně cizí. Do navazován kontaktů patří rychlá reakce, osobitost a slůvko dekuji.

Dostanete praktické tipy jak navázat byznysový kontakt a jak zvládnout networking.

 

 Konferencí vás provede výborná moderátorka ČT24 Michala Hergetová

„Z konference Ženy v byznysu jsem byla nadšená a odnesla jsem si spoustu inspirace. Těšila jsem se na osobní setkání, ale Katka s Alenou skvěle zvládly konferenci překlopit do online prostředí, a to tak kvalitně, jak jsem zvyklá u zahraničních konferencí. Přednášky pro mě byly hodnotné a už teď se těším na příští ročník.

Lenka Šilhánová

Konzultantka sociálních sítí

Investujte do znalostí a kupte si záznam konference

 

Získáte:

5 přednášek
1 panelová diskuze
4 hodiny přínosného obsahu
9 řečníků z byznysu
Tipy pro váš byznys

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all