Zuzana Ceralová Petrofová

Prezidentka PETROF Group

PANELOVÁ DISKUZE 10:50 – 11:40

Umění se prosadit

Je to umění, které zvládne jen někdo? Jak být vidět a slyšet? Jak se dostat na dobrou pozici nebo rozjet úspěšné podnikání? V této panelové diskuzi vyzpovídá Michala Hergetová čtyři ženy a získá pro vás jejich osobní recept. Dozvíte se, zda jim pomohly ostré lokty, laskavost, píle nebo štěstí.

Eva Hlavsová

O přednášejícím

Zuzana Ceralová Petrofová je prezidentkou a zároveň majoritním vlastníkem PETROF Group, evropského výrobce akustických klavírů a pianin.

Profesní cesta

Vystudovala Farmaceutickou fakultu při Universitě Karlově v Hradci Králové. Působila 5 let v nadnárodní farmaceutické společnosti. Do PETROFU nastoupila v roce 2000 na pozici vedoucí propagace. Později se stala obchodní ředitelkou firmy a v roce 2004 jednatelkou a výkonnou ředitelkou. Zuzana je zároveň majoritním vlastníkem PETROF Group. Jejím hlavním úkolem při nástupu do firmy bylo posílit image značky PETROF ve světě a pokračovat ve výrobě kvalitních pian. Převzala roli po svém tatínkovi, který se zasloužil o privatizaci firmy. Tato cesta nebyla úplně lehká. Firma se dostala dvakrát do krize, ze které ji úspěšně vyvedla za cenu propouštění zaměstnanců, snižování nákladů všeho druhu a zároveň budování nové obchodní sítě a cíleného marketingu. Dnes patří PETROF k největším výrobcům v Evropě, prodává nástroje do 65 zemi celého světa. Součástí rozvoje firmy je nová PETROF Gallery, E shop, výroba mimopianových zakázek. Získali řadu ocenění. Do firmy nastoupila již 6.generace, dcera Zuzany a její manžel. Společně chtějí pokračovat v odkazu jejich předků.

Články a rozhovory

Zuzana Petrofová: Každá krize má svoje příležitosti. Nikdy to nebylo tak hluboké, abych řekla končím

Sledovat Zuzanu můžete na :

Je libo vstupenka
do sálu nebo na online přenos?

4. ročník – 26. 4. 2022 PRAHA + ONLINE

Vyberte si vstupenku podle vašich představ. 

VIP vstupenka NAŽIVO

Jen 120 VIP vstupenek s možností setkat se naživo  v nádherných zámeckých prostorách Chateau St. Havel v Praze. V ceně vstupenky máte konferenci, občerstvení, oběd a večerní networking u sklenky vína.

Vstupenka ONLINE 

Vstupenka na živý přenost přímo z nádherných zámeckých prostor Chateau St. Havel v Praze. O zábavu, networking ani catering nepřijdete. Budete do konference zapojeni stejným dílem a dostanete od nás poukaz na Damejidlo.cz v hodnotě 200 Kč. Ideální pro ty, kdo to mají do Prahy daleko nebo chtějí vše sledovat z pohodlí domova.

Večerní networking NAŽIVO

Chcete získat skvělé kontakty a přijít pouze na networking? Potom je tato vstupenka pro vás. V rámci vstupenky získáte skleničku vína a drobné občerstvení. 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all