Výběr workshopů v rámci konference

Workshopy budou 2-3 hodinové, dostane více prostoru se opravdu něco naučit. Lekce budou interaktivní, budete zapojeni a vždy si odnesete rozpracovaný plán.

Margareta Křížová

Workshop: Tvorba byznys plánu

Chcete začít podnikat? Už dlouho? Ale nějak se nedaří to opravdu rozjet?

Máte pocit, že je to moc složitý, je toho moc, nevíte přesně, kde začít a navíc jste slyšeli, že bez byznysplánu to nejde. Tušíte, co byste mohli prodávat, ale víte, proč by si to vlastně někdo měl koupit? A jak se vlastně takový byznysplán píše? Nebo už podnikáte, ale starý byznysplán by potřeboval oprášit.

Daniel gamrot

Workshop: osobní produktivita

Jak vyladit osobní produktivitu? A efektivně ji zlepšovat a vše zjednodušit?

Nikdy nebudete mít vše hotovo. Nikdy nestihnete vše, co vám na stole přistane. Důležité je věnovat se tomu, co je pro vás důležité. V práci, doma či kdekoliv jinde. Dát to nejdůležitější na první místo, to nedůležité zakopat a už se v tom dál nehrabat. Zorganizovat si své závazky tak, ať je stihnu dokončit… 

Kateřina Tygl

Workshop: marketing

Jak dostat marketing do žil? Jak se nenechat napálit od „odborníků“?

Chtěli byste zlepšit svůj marketing? Umět prodávat své zboží nebo službu tak, aby vám zákazníci rozuměli a chtěli od vás koupit? Důležité je rozumět marketingu od základu. Nebudeme si říkat základy, ale rovnou trénovat jak nad vším přemýšlet a připravit ideální akční plán. 

– brzy zveřejníme další workshopy –

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all