Jana Neuwerthová Šmýdová

Jana Neuwerthová Šmýdová

Jana Neuwerthová Šmýdová

Mentorka, terapeutka

Nabízím profesionální mentorování, terapii a koučink pro firmy, týmy i jednotlivce s cílem zefektivnit procesy, zvládnout a zúročit období změn, zvýšit motivaci a dosáhnout životní spokojenosti.

Typ spolupráce:

Placená spolupráce

Barter (výměna služeb / produktů)

Působnost:

Celá ČR

Sídlo:

Hlavní město Praha

IČ: 71650458

Plátce DPH

Co nabízím a jak pracuji

Podnikatelský mentoring – poradenství pro začínající i zavedené firmy a podnikatele se zaměřením na správné nasměrování byznysu, cenotvorbu, nastavení portfolia služeb či budování značky.

Týmová terapie a facilitace – systematické zkvalitňování vztahů a komunikace v týmech, strategická příprava na náročné změny, vyladění nefungujících procesů skrze workshopy, teambuilding, leadership programy apod.

Osobní terapie a koučink – individuální konzultace, které učí, jak zvládat životní krize a změny, zvýšit sebevědomí nebo jak dosáhnout cílů v kariéře, vztazích a osobním rozvoji.

Jazyky

Čeština

Slovenština

Angličtina

Ceník

hodinová sazba: 700 Kč/hod.

Barter

Konzultace můžu vyměnit za pomoc v oblasti PR a online marketingu.

Klíčová slova

mentoring, poradenství, podnikání, terapie, osobní rozvoj, sebevědomí, facilitace, mentorka, terapeutka, koučka,

Zkušenosti v oboru

Své know-how čerpám z 20+ let praxe v top managementu v oblastech HR, vedení a motivace týmů/jednotlivců, rozvoje firemní kultury, jakož i z vlastních zkušeností s terapií a podnikáním.
Mám 5letý terapeutický a koučovací systemický výcvik zaměřený na rychlé hledání řešení a narativní terapii a koučink.

Jsem autorka knihy Užijte si život o hledání osobní vize a zakladatelka společnosti Simple Link, která poskytuje kompletní mentoring a koučink pro firmy v problematice týmových vztahů dle metody Solution-Focus Brief Methodology.

Reference

Reference jsou uvedené na webu.

Spojme se na sítích

Co mě baví

 • Vaření a pečení je pro mě největší relax!
 • Ráda trávím čas s rodinou a na výletech.

Lucie Schambergerová

Lucie Schambergerová

Lucie Schambergerová

Personal Branding & Coaching – seberozvoj, komunikace, meditace

Myslím si, že dokonalost je ošklivá.

Co mě na lidech baví je jejich nedokonalost a šarm vykreslený starými jizvami, prohrami, poruchami a zkreslením.

Možnost vidět lidi v jejich nejkrásnější formě, kterou mi moje práce ukazuje, je skutečná radost.

Nechat ožívat to nejlepší v sobě ale i v ostatních a ladění se na své autentické já, se mi stalo každodenní mantrou a také povoláním.

Jako koučka se snažím ve svých klientech objevovat půvab jedinečnosti a ještě jej podtrhovat.

Naplňuje mě vydávat se na společná dobrodružství do světa, kde je povoleno snít, pátrat po znameních dharmy a zákrutech touhy ve jménu vzájemného naplňování vlastních potenciálů, například v podobě vytvoření osobní meditace na míru.

Všechno, co potřebujeme, máme v sobě, jen jsme to možná už někde pohřbili. Za cíl si proto kladu v soukromé koučovací praxi zasazené do kontextu čakra jógy „oživovat“ a navracet svým klientům víru v život a vlastní definice dobře prožitého života.

Propojováním těla, mysli a duše směřující k jednotě.

Typ spolupráce:

Placená spolupráce

Barter (výměna služeb / produktů)

Dobrovolnictví

Působnost:

Celá ČR

Sídlo:

Hlavní město Praha

IČ: 4643132

Plátce DPH

Co nabízím a jak pracuji

Jsem certifikovaná facilitátorka Čakra jógy® a Mindset Coach® v profesním i osobním životě, Vystudovala jsem Estetiku a Sémiotiku na UK a přes 7 let působila v oblasti marketingové komunikace, médií a (ne)udržitelné módy.

Byla to právě kombinace mentálního koučování vyrůstající z KBT a čakra jógy s kořeny v ideovém rámci energetiky a filozofie tantrické jógy, jógové terapie s přesahy do hlubinné a transpersonální psychologie a buddhistického myšlení, která mi do života vnesla tolik chybějící jasnost, svobodu a radost.

V duchu této netradiční seberozvojová kombinace jsem začala získané učení a osvojené principy a pojaté zkušenosti předávat dál, až jsem pochopila, že si mě v životě vybrala. Postupně se tak mým životním záměrem stalo pomáhat objevovat (a realizovat) životní záměry ostatním.

Jazyky

Čeština

Angličtina

Ceník

hodinová sazba: 1000 Kč/hod.

Barter

Jsem otevřená smysluplné spolupráci v rámci které mohu nabídnout své služby.

Klíčová slova

koučink, coaching, kouč, koučka, koučování, jóga, tantra, meditace, self branding, personal branding, conscious goal setting, koncentrace, zvládání stresu, dechové techniky, seberozvoj, čakra jóga, jógová energetika, KBT, jógová terapie, buddhismus, hlubinná psychoterapie, transpersonální psychoterapie, bodymindsoul, work-life balanc, emoční inteligence, intuice, kreativita, komunikace, sebeprezentace, spiritualita

Zkušenosti v oboru

V oblasti digitálního marketingu a PR jsem se pohybovala přes sedm let. Díky svým zkušenostem z ARTSPEAK PR, Elite Solutions, české mutace magazínu Forbes, e-magu SLOU, Pointy z dílny Creative Dock či H1.cz, jsem si prošla řadou přístupů, temp a prostředí a získala cenné zkušenosti s práci s rozličnými klienty. Dlouhodobě se také věnuji teorii (ne)udržitelné módy, praxi tantry a jógy. Tyto 3 okruhy životního směřování jsem spojila a od roku 2019 se jim věnuji v formou koučování. kde se primárně soustřeďuji na komunikaci, sebeprezentaci, rozvoj emoční inteligence, intuice a objevování vnitřní spirituality.

Reference

„Koučink u Lucie mi pomáhá hledat vlastní cestu v podnikání, stanovovat si reálné cíle, motivuje mne k rozvoji i v jiných oborech. Díky jejím profesionálním zkušenostem v oblasti marketingu a sociálních sítí jsou její rady i cenným přínosem pro personal branding a různé formy „sebe/prezentace“. Vážím si u ní empatie a schopnosti umět analyzovat podstatu tématu/problému komplexně s nadhledem a překvapivými souvislostmi. Některé konzultace proběhly i flexibilně na dálku po skypu, osobní setkávání ve vkusně zařízených prostorech u náměstí Jiřího z Poděbrad preferuji nejčastěji.“

– Tereza Komárková

„Ahoj Lucie, chtěla bych ti fakt moc poděkovat za včerejší sesi přes Andrejku. Musím říct, že mi přinesla neskutečnou úlevu a jsem v úplný euforii, když mi došlo, že půlka mých přání, ze kterých jsem si udělala to do list a denně se jimi stresovala, nejsou moje a že je zas tak moc nechci. Takže pravdu opravdu hrozně moc děkuju. Přijde mi, že mám o 10 kilo lehčí hlavu. Hezký den a těším se na pátek!“

– Tereza Spěváková

Spojme se na sítích

Co mě baví

Dělá mi radost izolovat se ve své kreativitě, být nesociální a ponořit se do světa kolem. Zkoumat kuriozitu života, hledat paralely mezi mikrokosmem a makrokosmem, důvěřovat lásce, umění a tarotu, hrát si s kočkama, halit se do stylového oblečení, smát se, zakoušet bílé i černé čaje a nová jídla, zaplavat si v koupeli lesního ticha a komunikovat jazykem anti-módy, vůní a symbolů, které mě neustále inspirují a nepřestává bavit kombinovat.

Olga Medlíková

Olga Medlíková

Olga Medlíková

lektorka, mentorka, facilitátorka, autorka knih a e-booků z oblasti osobního rozvoje

Pomáhám firmám, neziskovým organizacím i jednotlivcům s nastavením vize, trénuju komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti, facilituju problematická jednání a strategické plánování neziskových organizací.

Typ spolupráce:

Placená spolupráce

Barter (výměna služeb / produktů)

Působnost:

Celá ČR

Sídlo:

Hlavní město Praha

Liberecký kraj

IČ: 49259725

Plátce DPH

Co nabízím a jak pracuji

Připravím pro Vás trénink, pomůžu Vám nalézt cesty, jak se dál rozvíjet. Pracuju na základě podrobné analýzy Vašich potřeb. Spolu se zadavatelem hledáme nejvhodnější řešení pro tým nebo konkrétní osobu. Vždy dostanete zpětnou vazbu, tipy a doporučení k další práci. Můžeme spolupracovat jednorázově nebo v postupně rozvíjejících krocích podle individuálních potřeb klienta.

Jazyky

Čeština

Slovenština

Barter

V tuto chvíli nepoptávám nic.
Domluva o barteru záleží na konkrétních možnostech obou stran.

Klíčová slova

vzdělávání, osobní rozvoj, facilitace, mentoring, manažerské tréninky, individuální rozvoj

Zkušenosti v oboru

Ve vzdělávání dospělých pracuju 25 let. Mám zkušenosti z byznysu, neziskové oblasti i státní správy. V roce 2013 jsem získala cenu Osobnost roku v oblasti praktické aplikace andragogiky vyhlašovanou Asociací institucí manažerského vzdělávání, Českou andragogickou společností a vzdělávacím institutem London International Graduate School.

Reference

ZOO Liberec – David Nejedlo
NKÚ – Barbora Kubešová
Kašpar PR – Pavel Kašpar
Akademie věd – Markéta Padevětová
Český institut pro akreditaci – Jiří Růžička
Národní institut pro další vzdělávání – Jaroslav Ondráček
Asociace veřejně prospěšných organizací – Marek Šedivý

Spojme se na sítích

Co mě baví

 • knihy
 • zahrada
 • cestování
 • stavby a rekonstrukce
 • rozmazlování vnuka

Lucie Navarová

Lucie Navarová

Lucie Navarová

Kreativní business development konzultantka
Lektorka osobního rozvoje
Zakladatelka nadačního fondu

Jsem kreativec s nohama na zemi.
S 20+ podnikatelskými zkušenostmi v různých oblastech.
Vytvořím Vaší vizuální & verbální identitu.
Navrhnu originální koncept v souladu s Vaší strategií.
Doporučím synergickou komunikaci tak, aby dávala smysl.

Typ spolupráce:

Placená spolupráce

Barter (výměna služeb / produktů)

Dobrovolnictví

Působnost:

Hlavní město Praha

Celá ČR

Celý svět

Sídlo:

Hlavní město Praha

IČ: 64688526

Plátce DPH

Co nabízím a jak pracuji

Podle Vaší situace se můžeme zaměřit na přípravu Vašeho podnikání, podporu jeho úspěšného pokračování nebo nalezení nového směru.

ZAČÍNÁTE?

Pomůžu Vám vytvořit obchodní značku v souladu s Vámi & Vaším podnikáním (název & logo, vizuální & verbální identita).

Mohu pro Vás také připravit on-line prezentaci.
Začneme konceptem komunikačního plánu, vytvoříme strukturu, naplánujeme obsah a doladíme grafiku.

Chcete-li, zhodnotím Vaší podnikatelskou strategii s ohledem na tržní trendy a vytvořím strategický plán

ROZVÍJÍTE své podnikání?

Audit Vaší podnikatelské strategie s ohledem na tržní trendy Vám pomůže zorientovat se v tom, kde jste teď, kde chcete být a jak se tam dostat. Výsledkem bude aktualizovaný strategický plán.

Audit Vašeho Brandingu & externí komunikace prověří symbiozu Vaší značky s Vaším podnikáním i Vaší osobností.

INOVUJETE?

(ideální v transformačním a/nebo krizovém období)

Audit Vaší podnikatelské strategie zaměříme na hledání nových příležitostí & směrů vývoje. Výstupem bude nový strategický plán včetně inovativního projektu či konceptu.

Audit Vašeho Brandingu & externí komunikace prověří symbiozu Vaší značky s Vaším podnikáním i Vaší osobností.

Jazyky

Čeština

Angličtina

Francouzština

Barter

Dle aktuální dohody & vzájemných potřeb

Klíčová slova

branding, creative business development, personal development, NGO startup, communication

Zkušenosti v oboru

Mé portfolio si můžete prohlédnout na: https://www.lucienavarova.cz/#tvorba

Spojme se na sítích

Co mě baví

Camino de Santiago
Design
Gastronomie & víno
Příroda

Andrea Hermanová

Andrea Hermanová

Jazyky – Marketing, média a PR

Andrea Hermanová

Překladatelka

Jsem překladatelka angličtiny a korektorka. Nabízím překlady v různých oblastech, specializuji se na texty z oblastí společenských věd, marketingu, cestovního ruchu, fitness, výživy, gastronomie a podobně. Provádím také korektury a revize českých a anglických textů.

Typ spolupráce:

Barter 

Placená

Působnost:

Celá ČR

Sídlo:

Praha

Co nabízím a jak pracuji

Napište mi e-mail, ve kterém specifikujte, jaký text potřebujete přeložit, jaký je jeho rozsah, jak bude použit, do kdy jej potřebujete apod. Daný text ideálně pošlete v příloze.

Pokud potřebujete expresní překlad, můžete mě kontaktovat telefonicky.

Provedu kalkulaci zakázky a domluvíme se na podrobnostech naší spolupráce.

Jazyky

čeština

angličtina

Ceník

Orientačně 400-600 Kč/normostrana (1800 znaků s mezerami)

Barter

Jsem otevřená barteru. Nabídněte.

Klíčová slova

překlad, překlady angličtiny, specializace marketing, společenské vědy, výživa, fitness, gastronomie, cestovní ruch, korektury

Zkušenosti v oboru

 • Od roku 2017 – překladatelka na volné noze

Reference

„Považuji za mou milou povinnost, vyjádřit se k Andree Hermanové, kterou jsem našel na serveru Na volné noze, když jsem hledal někoho, kdo by byl ochoten zabývat se textem začínajícího spisovatele – mým textem. Andreu jsem oslovil před pár měsíci a zcela upřímně a otevřeně přiznávám, že to byla ta nejlepší volba. Nejenže odvedla naprosto skvělou a profesionální práci, v rámci které se mnou neustále komunikovala, objasňovala, co se zrovna děje a dít bude, ale – a to především – jde zároveň o upřímného, citlivého, otevřeného a prostě skvělého člověka a spolehlivého a velice nadaného profesionála, s kterým hodlám spolupracovat do doby, než pověsím psaní na hřebík. Děkuji Vám, Andreo!“

Jan Duda – bloger, začínající spisovatel

 

„Velmi kvalitní, rychlá a odborná práce. V mém případě záleželo na dodržení obsahu a smyslu celého textu, který vůbec nebyl jednoduchý. Na mou poptávku reagovala p. Hermanová jako jedna z mála prakticky obratem a velmi rychle jsme se dohodli. Překlad jsem potřeboval hned na další den, v čemž mi bylo vyhověno. Text jsem dostal v časovém termínu, na kterém jsme se dopředu dohodli. Cenu považuji v návaznosti na kvalitu poskytovaných služeb jako velmi přijatelnou. Její služby využiji určitě i do budoucna. Mohu všem doporučit.“

Matúš Moťovský – majitel Brankářské akademie

„S Andreou Hermanovou mám jen tu nejlepší zkušenost: v překladatelské práci (korektura akademického textu v angličtině) je pečlivá, píše srozumitelné poznámky a jde po detailu. Práci odevzdává v dohodnutém termínu (i s předstihem), je otevřená dalším konzultacím. Na dotazy rychle a vstřícně reaguje. Rozhodně doporučuji spolupráci.“

T. Crofony – research assistant, Institute of Sociology

 

„Andrea překládala naši výroční zprávu do angličtiny. Oceňuji, že text přeložila kvalitně, sama se doptávala na věci, které jí nebyly jasné, aktivně hledala řešení. Překlad dodala v termínu. Text byl poměrně obsáhlý, nejednalo se o zakázku na jedno odpoledne – velmi si vážíme práce a času, který nám věnovala.“

Ivana Dingová – PR a FR koordinátor Diakonie ČCE

Co mě baví

 • jóga
 • čtení
 • cizí jazyky
 • cestování

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all