Jste připraveni realizovat podnikatelský nápad nebo rozjet zajímavý projekt? Metoda Design Thinking pomáhá podnikavým lidem rozvinout inovativní službu nebo nápad v úspěšný start-up.

Ve spolupráci s generálním partnerem naší Konference Ženy v ByznysuGrow with Google jsme pro vás připravily bezplatný workshop metody Design Thinking.

Společnost Google vytvořila program nazvaný Grow with Google, který poskytuje školení a workshopy digitálních dovedností a koučinkových setkání pro  vybrané účastníky. Ti mají možnost se zapsat na tyto workshopy podle témat, která je zajímají, dozvědět se více jak využít digitální znalosti a naučit se praktickým a žádaným dovednostem. Grow with Google tímto také nabízí příležitosti k rozvoji kariéry, protože díky nabytým znalostem a dovednostem můžete buď vyniknout na trhu práce nebo získat konkurenční výhodu při rozjíždění vašeho projektu.

Na workshopech účastníci objevují praktické využití digitálních nástrojů a soft skills pro svůj vlastní byznys. Naučí se strategie a dovednosti, jak například vybudovat úspěšný tým, start-up nebo firmu.

Jedním z takových programů, který je pro vás připraven pro tento rok, nese název New Generation of Founders. Na workshopech se tak máte šanci potkat se zajímavými lektory a lidmi, kteří řeší zajímavé, inovativní projekty a mají nejrůznější zkušenosti a zájmy. Na workshopu budete procházet všemi kroky designu a vše si prakticky vyzkoušíte. Na workshopu se naučíte základy metody Design Thinking.

Přijďte na bezplatný workshop 12. 3. určený ženám i mužům se zajímavými podnikatelskými nápady a projekty.

V komunitě Ženy v byznysu věříme, že tyto strategie, dovednosti a nástroje vám pomohou při zakládání vašeho byznysu nebo „nakopávání“ vašich projektů.  A proto jsme se rozhodly využít příležitosti uspořádat s týmem Grow with Google celodenní workshop metody Design Thinking, který se bude konat v pražském Prague Startup Centre dne 12. 3. 2020. Workshop není určen pouze ženám podnikatelkám. Zveme i muže.

Jádro přístupu Design Thinking tvoří tři pilíře:

jak se vcítit do uživatele, jak vytvořit prototyp a jak myslet kreativně. Hlavním motorem je metoda řešení problémů, která se točí kolem zákazníka – uživatele. Začíná pochopením jejich potřeb, pokračuje zkoumáním inovativních řešení a končí testováním rychlých prototypů.

 

Registrujte se zde: https://events.withgoogle.com/ngof_zenyvbyznysu/

#newgenerationoffounders #growwithgoogle

Další informace můžete sledovat na FB události: Workshop New Generation of Founders – Google a Ženy v Byznysu

Těšíme se na vás, Katka a Alena – organizátorky Konference Ženy v Byznysu.

     

 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all