Workshopy, kde se naučíte pracovat s čísly i tvořit grafiku

Vyberte si téma workshopu, které vás zajímá

Můžete si vybrat 3 z 6 workhopů. Každý bude trvat celou hodinu a lektor se bude věnovat menší skupině lidí, proto každý workshop má omezená místa. Registrace na workshopy bude spuštěna týden před konferencí.

Jak nastavit čísla a cíle ve vaší firmě či na volné noze

Projdeme spolu prakticky čísla, která pro byznys potřebujete. Ať už jsou to ta, která souvisí s fungováním vašeho rozpočtu nebo také čísla, ke kterým směřujeme a dáváme je jako cíle (KPI nebo klíčové ukazatele výkonnosti). Ukážu vám, jak jsem vše nastavila u nás ve firmě. Nyní máme pobočku v každém krajském městě a 180 zaměstnanců.

 

Jana Jáčová – majitelka a zakladatelka UOL Účetnictví

Copywriting prakticky aneb Ručně a stručně

Naučím vás sdělit to podstatné v jediném odstavci. Ať píšete o své službě, produktu nebo sobě samé. Rozproudím vaši tvořivost (mám na to fígle). Zkusíte vyladit svůj text na správnou tonalitu a zbavit ho zbytečných omáček. Psát budeme na papír, stačí vám tužka, odvaha a chuť pohrát si se slovy.

 

Olga Pohl – profesionální copywriterka

Pozvánka od Olgy

Váš čas je nejcennější i v podnikání, umíte ho ocenit?

Stále nestíháte veškerou práci, kterou máte na stole? Nebo byste chtěli zvládnout více a ještě mít čas na osobní život? Odnesete si krome tipů jak na to také praktické pomůcky k měření času i k výpočtu své ceny za své služby či produkty. Přidám několik silných otázek, které vás usměrní v době pochybností o sobě samé. 

Lenka Mrázová – mentorka, koučka a lektorka

Pozvánka od Lenky

Tvorba grafiky bez grafika

Cílem workshopu je vám ukázat, že i laik se naučí vytvářet skvělou grafiku. Protože na tvorbu poutavého grafického designu často nepotřebujete externího grafika. Naučíme vás hlavní tipy a triky, jak na grafiku. To vše v nástroji Canva, který umí neuvěřitelné věci, o kterých možná ani nevíte. Vytvoříte s ním od příspěvků na sociální sítě přes vizitky až po webovou prezentaci. A to zcela sami.

David Svoboda a Lucie Višňáková – lektoři grafiky Design-restart.cz

Pozvánka od Lucky a Davida

Jak rozjet podnikání i s dětmi

Pokud zvažujete rozjezd vlastního podníkáná s dětmi, případně už podníkáte a děti čekáte či máte, je tento workshop pro vás. Podíváme se jak si nastavit udržitelný obchodní plán, kde uplatníme i rizika spojená např. s tím, že nám děti onemocní a my nejsme plně k dispozici. Projdeme společně jak si usnadnit procesy a jaké nástroje by se vám mohly hodit. Vše, co vám předám, čerpám z praxe a osobní zkušenosti. Jsem totiž máme malého Filípka a přitom celou dobu také podnikám.

Vanda Horáčková Seidelová – zakladatelka portálu Mom4moms.cz

Pozvánka od Vandy

Daně, pojištění a jak ušetřit: Když se sejde podnikání, zaměstnání a péče o děti

Přemýšlíte, jestli podnikat při zaměstnání, nebo se do podnikání pustit na sto procent? A co když k tomu máte děti? Propočítáme si, kdy je která kombinace „zaměstnání / podnikání / péče o děti“ výhodnější z hlediska daní, sociálního a zdravotního pojištění. Vypočítáte si, jestli se vám vyplatí mít podnikání jako vedlejší činnost, nebo ne. Řekneme si, jaké možnosti snížení povinných plateb můžete využít a na co si dát pozor.

Lucie Krausová – účetní, ekonomka a lektorka

Staňte se partnerem konference

Máte co přinést účastnicím konference a rádi byste na konferenci měli zastoupení v podobě stánku? Napište Alči na alena@zenyvbyznysu.cz nebo jí rovnou zavolejte na číslo 731 180 520.

konference@zenyvbyznysu.cz

 

La Malina, s.r.o. IČ: 07076398. Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Napište nám

8 + 7 =

Nebo rovnou volejte:

Alča  731 180 520

Katka 725 376 441

 

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all