Ženský byznysový klub

Příjemné večery, kde si ženy vyměňují své zkušenosti z byznysu a navazují kontakty u sklenky prosecca. Vždy mini-workshop s hostem. Stačí se registrovat a přijít.

Další setkání: Vyprodáno

středa 7. 6. 2023 Vodičkova 736/15 Systers bio space

Jak dělat dvě věci zároveň? A v odlišném oboru!

  • 18:00 příchod a přivítání
  • 18:30 workshop
  • 19:30 networking a prosseco

Kateřina Ryvolová

Projektant pozemních staveb & wellnes poradenství 

Projektování dělá od roku 1989. Z toho 28 let je na volné noze. Před pár lety založila společnost s ručením omezeným s cílem mít kolem sebe tým specialistů. Před nějakým časem si už ale začala pohrávat i s jinými obory.

Vystudovala školu Feng Shui s mezinárodní certifikací, a tyto principy používá při své práci. Už mnoho let se zabývá nějakou alternativní cestou a celostní medicínou.

Vystudovala také soukromou školu přírodní medicíny v Praze, kde se potkala s aromaterapií. Ta jí zlákala nadobro loni. Esenciální oleje ji úplně uchvátily. “A tak nějak to vše vyplynulo v druhý byznys”, říká.

Přijďte 7. června 2023 na další klubový večer!

Workshop povede Kateřina Ryvolová

Jak dělat dvě věci zároveň? A v odlišném oboru!

Děláte dlouho svou práci a najednou vás láká projekt úplně mimo váš obor? Třeba péct makronky nebo otevřít si taneční školu, ale všichni v okolí kroutí hlavou? Jde to? Nebo je bláznivé dělat obě věci najednou?

Přijďte si poslechnout příběh Kateřiny Ryvolové. Jako projektant pozemních staveb se profiluje od roku 1989. Loni ji zlákaly esenciální oleje a tak se pustila do úplně odlišné profese. Jak si rozděluje čas mezi tyto dva projekty? Jak získává klienty pro pozemní stavby a pro esenciální oleje? To vše s vámi nasdílí ve svém workshopu.

Těšte se na opravdu voňavou networkingovou hru, kde tentokrát můžete i něco vyhrát. Samozřejmostí je, že se seznámíte s řadou zajímavých žen a získáte nové kontakty. Hravě!

Kateřina vám:

  • ukáže, jak si rozdělit čas mezi dva projekty
  • poodkryje finanční stránku obou projektů
  • přinese inspiraci

Kdy

7. června 2023

otevíráme v 18:00

Kdo

Ženy v byznysu

podnikatelky, manažerky, ženy na volné noze

Kde

Praha

Systers.bio space, Vodičkova 736/15, Praha 1

 Registrujte se a přijďte. Čím dříve, tím lépe.

Máme kapacitu 40 míst. Cena vstupu je 450 Kč. Zahrnuje skleničku prosecca, drobné občerstvení, workshop/přednášku a hlavně networking.

 

%

Vstupenek prodáno

Sdílení, výměna zkušeností a skvělá atmosféra

To je ženský byznysový klub pod hlavičkou Ženy v byznysu

Ať už jste podnikatelka, manažerka nebo žena na volné noze, jste srdečně zvána na naše večery u sklenky prosseca. Cílem je propojit ženy, které chtějí budovat svoji kariéru. Každá máme zkušenosti, které se mohou někomu jinému hodit. Pojďme mezi sebou sdílet, budovat kontakty nebo se třeba jen pobavit o byznysu. Těšíme se na vás.

Kateřina Tygl & Alena Barnová, organizátorky konference Ženy v byznysu

Moc díky za to, co děláte. V ženském prostředí jsem byla vždy zvyklá spíš na konkurenci a tahle akce byla naprostý opak. Je vidět, že přitahujete skvělé lidi, takže jen tak dál!

Skvělá přednáška i doplňující program. Boží byla ta hra i forma networkingu.

Určitě uvítám taková setkání pravidelně…je mi jasné , že každých 14 dní to asi nikdo nedá…ale třeba 4x-6x za rok super 🙂 Díky vám ženy, děláte to skvěle a je úžasné, že jste vytvořili takovou komunitu žen. To zní jako placená recenze…co? :-D…ale já to tak cítím!

Potkáme se v Systers.bio space na Praze 1

Příjemné večery, kde si ženy vyměňují své zkušenosti z byznysu a navazují kontakty u sklenky prosecca. Vždy mini-workshop s hostem. Stačí se registrovat a přijít.

Poznat Systers.bio

JIŽ PROBĚHLO

TÉMA: Jak na PR a neprodělat firemní kalhoty

Mgr. Adéla Dittmannová

Public Relations může být velmi užitečným nástrojem, který vám pomůže se zviditelnit. A nemusí to být ani nákladné, když na to půjdete správně. V našem workshopu se dozvíte jak začít a pomocí PR posunout svůj byznys na další level!

TÉMA: Komunikační techniky aneb jak efektivně řešit spory

Diana Lokajíčková

Chcete umět reagovat tak, abyste konflikt vyřešili. Máte pocit, že neumíte vyjádřit co potřebujete a stává se Vám, že nevíte co chce Váš protějšek?

Diana je zapsaná mediátorka a IP mediátorka. Pomáhá Vám tak najít řešení, tam kde si myslíte, že už pro něj prostor není

TÉMA: Marketingové tipy, triky a fuck-upy

Kateřina Tygl

Marketingová konzultantka a byznys poradkyně, lektorka. Online prostředí a marketingu se věnuje od roku 2011 a prošla firmami jako je L’Oréal či softwarová firma Digimind, kde z Paříže vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii a Maroku. Z vlastního podnikání je to digitální agentura Stario, kde byla spoluzakladatelkou a ředitelkou celé agentury.

Nyní konzultuje a mentoruje jednotlivce i firmy, aby jejich marketing fungoval a interní tým marketingu rozuměl. Buduje funkční online projekty. Vede marketingovou akademii Marketingová výzva

TÉMA: Jak překonat sama sebe a začít s vlastním podnikáním

Andrea Bohačíková

CEO&Founder M.arter. Andrea má přes 12 let zkušeností s obchodní strategií, byznys developmentem a prodejem v rámci komoditního a mezinárodního obchodu. Od nuly vybudovala startup M.arter: vzdělávací a networkingovou platformu pro ženy i muže na rodičovské dovolené (B2C/B2B). Dále je spoluzakladatelka informativní a networkingové platformy Jaké chceš Česko? Spoluzakladatelka iniciativy zabývající se adaptací vzdělávání na 21.stol, Educator. Mentorka a konzultantka startupů, jednotlivců i neziskových organizací, kterým pomáhá v dalším růstu. Má nadšení pro inovace, tvorbu komunit, marketing a leadership. Miluje čokoládu a volný čas ráda tráví aktivně.

 

TÉMA: Jak na dobré nápady

Lenka Kerlická a Jitka Štádlerová

Lenka Kerlická založila značky 27JEWELRY, 27ASCENT. Její vášeň je potřeba tvořit. Značky mají za cíl zpříjemnit všední okamžik. Lenka vystudovala obor pedagogika, ale protože v sobě cítila silné nutkání tvořit, rozhodla se vystudovat ještě středoškolský obor zlatnictví. Dnes stojí za třemi úspěšnými značkami a plní si další své sny.

Jitka Štádlerová je lektorka ~ mentorka ~ vydavatelka. Má za sebou praxi přes 20 let, tisíce hodin na sebevzdělávacích seminářích a programech, sama podniká.Vydává deníky v projektu Korálky dní. Založila celorepublikově úspěšnou akci Meet Papír, kde se jí podařilo získat přes 80 partnerů a naživo ji celkem navštívilo více než 6000 (3 akce) návštěvníků.

TÉMA: Proč jsem to zvládla

Vanda Seidelová

Zakladatelka Twigsee. Chtěla být diplomatkou, pracovala v Číně i ve Washingtonu D.C. Nakonec se vrátila do ČR a vrhla se na digitalizaci v mateřských školkách, kde získala významné investice.

Pro podnikatele píše blog www.luciekrausova.cz.

TÉMA: Ukliďte si své podnikatelské finance

Lucie Krausová

Lucie je účetní a ekonomka, dlouhodobě se věnuje financím a účetnictví podnikatelů a neziskových organizací. Pomáhá jim zorientovat se ve finančních a účetních otázkách, zkalkulovat ceny, správně a výhodně nastavit všechny povinné platby, odhalit finanční rizika a připravit se na ně.

Pro podnikatele píše blog www.luciekrausova.cz.

Nepropásněte žádné další setkání

Máme omezený počet vstupenek. Pokud chcete o setkání vědět vždy jako první, nechte nám váš e-mail a my vám napíšeme.

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení na uvedenou e-mailovou adresu a prohlašujete, že tato e-mailová adresa je moje. Seznámil/a jste se s dokumentem Zásady zpracování osobních údajů.

Buďte s námi ve spojení na sítích

 

Kdo za Klubem stojí?

Kateřina Tygl založila komunitu Ženy v byznysu. Marketingu se věnovala ve firmách v České republice a v Paříži. Založila a vedla digitální agenturu. Svou praxi z online marketingu nyní rozšířila o praktickou zkušenost s mateřstvím.

Alena Barnová podniká od roku 2013. Má zkušenosti z velkých i menších firem. Specializuje se na projektové řízení a e-commerce. Akcím, které pořádá, dokáže dát řád a punc profesionality.

Chcete se na něco zeptat? Nebo navrhnout řečníka?

Napište nám

12 + 1 =

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all