Ženský byznysový klub

Příjemné večery, kde si ženy vyměňují své zkušenosti z byznysu a navazují kontakty u sklenky prosecca. Vždy mini-workshop s hostem. Stačí se registrovat a přijít.

Další termín setkání:

4. dubna v 17:30, HubHub Panská 2, Praha 1

  • 17:30 příchod a přivítání
  • 18:00 workshop
  • 19:00 networking a prosseco

Andrea Bohačíková

CEO&Founder M.arter

Andrea má přes 12 let zkušeností s obchodní strategií, byznys developmentem a prodejem v rámci komoditního a mezinárodního obchodu. Od nuly vybudovala startup M.arter: vzdělávací a networkingovou platformu pro ženy i muže na rodičovské dovolené (B2C/B2B). Dále je spoluzakladatelka informativní a networkingové platformy Jaké chceš Česko? Spoluzakladatelka iniciativy zabývající se adaptací vzdělávání na 21.stol, Educator. Mentorka a konzultantka startupů, jednotlivců i neziskových organizací, kterým pomáhá v dalším růstu. Má nadšení pro inovace, tvorbu komunit, marketing a leadership. Miluje čokoládu a volný čas ráda tráví aktivně.

Přijďte 4. dubna 2022 na další klubový večer!

Hostem bude Andrea Bohačíková.

Jak překonat sama sebe a začít s vlastním podnikáním

  • Jak opustit jistotu zaměstnání a jít za svobodou, ale také nejistotou podnikání?
  • Co mi pomůže dopředu zajistit odbyt pro můj produkt nebo službu?
  • Jak si to všechno dobře spočítat?

Na workshopu získáte informace přímo z praxe, pořádnou dávku inspirace i otázky, které vám pomohou rozklíčovat, zda jdete tou správnou cestou.

Kdy

4. dubna

otevíráme v 17:30

Kdo

Ženy v byznysu

podnikatelky, manažerky, ženy na volné noze

Kde

HubHub

Panská 2, Praha

Registrujte se a přijďte. Čím dříve, tím lépe.

Máme kapacitu 40 míst. Cena vstupu je 380 Kč. Zahrnuje skleničku prosecca, drobné občerstvení, mini-workshop a hlavně networking.

Sdílení, výměna zkušeností a skvělá atmosféra

To je ženský byznysový klub pod hlavičkou Ženy v byznysu

Ať už jste podnikatelka, manažerka nebo žena na volné noze, jste srdečně zvána na naše večery u sklenky prosseca. Cílem je propojit ženy, které chtějí budovat svoji kariéru. Každá máme zkušenosti, které se mohou někomu jinému hodit. Pojďme mezi sebou sdílet, budovat kontakty nebo se třeba jen pobavit o byznysu. Těšíme se na vás.

Kateřina Tygl & Alena Barnová, organizátorky konference Ženy v byznysu

Moc díky za to, co děláte. V ženském prostředí jsem byla vždy zvyklá spíš na konkurenci a tahle akce byla naprostý opak. Je vidět, že přitahujete skvělé lidi, takže jen tak dál!

Skvělá přednáška i doplňující program. Boží byla ta hra i forma networkingu.

Určitě uvítám taková setkání pravidelně…je mi jasné , že každých 14 dní to asi nikdo nedá…ale třeba 4x-6x za rok super 🙂 Díky vám ženy, děláte to skvěle a je úžasné, že jste vytvořili takovou komunitu žen. To zní jako placená recenze…co? :-D…ale já to tak cítím!

Potkávat se budeme v HubHub Praha a také u zajímavých značek

HubHub vytváří dokonalé prostředí pro zhodnocování lidského potenciálu, a vytváří tak unikátní komunitu lidí. Směřuje k vytvoření maximální možné synergie mezi členy, komunitou mladých podnikatelů a korporátním prostředím. Ze vzájemné blízkosti tak těží startupová komunita, ale i úspěšné domácí a zahraniční firmy. Jejich propojováním totiž vzniká prostor pro spolupráci a vznik nových nápadů či obchodních příležitostí.

JIŽ PROBĚHLO

TÉMA: Jak na dobré nápady

Lenka Kerlická a Jitka Štádlerová

Lenka Kerlická založila značky 27JEWELRY, 27ASCENT. Její vášeň je potřeba tvořit. Značky mají za cíl zpříjemnit všední okamžik. Lenka vystudovala obor pedagogika, ale protože v sobě cítila silné nutkání tvořit, rozhodla se vystudovat ještě středoškolský obor zlatnictví. Dnes stojí za třemi úspěšnými značkami a plní si další své sny.

Jitka Štádlerová je lektorka ~ mentorka ~ vydavatelka. Má za sebou praxi přes 20 let, tisíce hodin na sebevzdělávacích seminářích a programech, sama podniká.Vydává deníky v projektu Korálky dní. Založila celorepublikově úspěšnou akci Meet Papír, kde se jí podařilo získat přes 80 partnerů a naživo ji celkem navštívilo více než 6000 (3 akce) návštěvníků.

TÉMA: Proč jsem to zvládla

Vanda Seidelová

Zakladatelka Twigsee. Chtěla být diplomatkou, pracovala v Číně i ve Washingtonu D.C. Nakonec se vrátila do ČR a vrhla se na digitalizaci v mateřských školkách, kde získala významné investice.

Pro podnikatele píše blog www.luciekrausova.cz.

TÉMA: Ukliďte si své podnikatelské finance

Lucie Krausová

Lucie je účetní a ekonomka, dlouhodobě se věnuje financím a účetnictví podnikatelů a neziskových organizací. Pomáhá jim zorientovat se ve finančních a účetních otázkách, zkalkulovat ceny, správně a výhodně nastavit všechny povinné platby, odhalit finanční rizika a připravit se na ně.

Pro podnikatele píše blog www.luciekrausova.cz.

Nepropásněte žádné další setkání

Máme omezený počet vstupenek. Pokud chcete o setkání vědět vždy jako první, nechte nám váš e-mail a my vám napíšeme.

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení na uvedenou e-mailovou adresu a prohlašujete, že tato e-mailová adresa je moje. Seznámil/a jste se s dokumentem Zásady zpracování osobních údajů.

Buďte s námi ve spojení na sítích

 

Kdo za Klubem stojí?

Kateřina Tygl založila komunitu Ženy v byznysu. Marketingu se věnovala ve firmách v České republice a v Paříži. Založila a vedla digitální agenturu. Svou praxi z online marketingu nyní rozšířila o praktickou zkušenost s mateřstvím.

Alena Barnová podniká od roku 2013. Má zkušenosti z velkých i menších firem. Specializuje se na projektové řízení a e-commerce. Akcím, které pořádá, dokáže dát řád a punc profesionality.

Chcete se na něco zeptat? Nebo navrhnout řečníka?

Napište nám

14 + 14 =

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all