Ženský klub

Příjemné večery, kde si ženy vyměňují své zkušenosti z byznysu a navazují kontakty u sklenky prosecca. Vždy mini-workshop s hostem. Stačí se registrovat a přijít.

  • 18:00 příchod a přivítání
  • 18:30 workshop
  • 19:30 networking a prosseco

Michala Pítrová

UX výzkumnice a psycholožka

Michala je UX výzkumnice, psycholožka, somatická koučka a psychoterapeutka ve výcviku. Jejím zdánlivě širokým záběrem se táhne jedna motivace – porozumět lidem a dělat svět lepším místem skrz lepší produkty, eticky vydělávající byznysy a zdravé a šťastné lidi. Když si zrovna nepovídá s lidmi, tráví čas s rodinou a snaží se se ctí užonglovat všechny pracovně-rodinně-osobní míčky.

Přijďte 16. dubna na další klubový večer!

Workshop povede Michala Pítrová

Naučte se prověřovat své nápady a domněnky: Chce to výzkum!

Jsem přesvědčená, že v podnikání ten nejdražší výzkum je žádný výzkum. I když máte pocit, že svým zákazníkům rozumíte, nikdy to nemůžete vědět jistě, pokud s nimi pravidelně nemluvíte.

Přijďte se se mnou naučit:

  • kdy se vyplatí dělat výzkum (spoiler alert – skoro vždycky)
  • jak ho zvládnout bez masivní investice
  • jak ho strukturovat
  • jak a kde najít cílovku
  • jak informacemi získanými z výzkumu reálně zlepšit svůj produkt nebo byznys

Kdy

POZOR přesunuto

na úterý 21.5.

otevíráme v 18:00

Kdo

Ženy v byznysu

podnikatelky, manažerky, ženy na volné noze

Kde

Praha

bude upřesněno

 Registrujte se a přijďte. Čím dříve, tím lépe.

Máme kapacitu 30 míst. Cena vstupu je 390 Kč do 20.3. a poté 480 Kč. Zahrnuje skleničku prosecca, drobné občerstvení, workshop/přednášku a hlavně networking. 

Sdílení, výměna zkušeností a skvělá atmosféra

To je ženský byznysový klub pod hlavičkou Ženy v byznysu

Ať už jste podnikatelka, manažerka nebo žena na volné noze, jste srdečně zvána na naše večery u sklenky prosseca. Cílem je propojit ženy, které chtějí budovat svoji kariéru. Každá máme zkušenosti, které se mohou někomu jinému hodit. Pojďme mezi sebou sdílet, budovat kontakty nebo se třeba jen pobavit o byznysu. Těšíme se na vás.

Kateřina Tygl & Alena Barnová, organizátorky konference Ženy v byznysu

Moc díky za to, co děláte. V ženském prostředí jsem byla vždy zvyklá spíš na konkurenci a tahle akce byla naprostý opak. Je vidět, že přitahujete skvělé lidi, takže jen tak dál!

Skvělá přednáška i doplňující program. Boží byla ta hra i forma networkingu.

Určitě uvítám taková setkání pravidelně…je mi jasné , že každých 14 dní to asi nikdo nedá…ale třeba 4x-6x za rok super 🙂 Díky vám ženy, děláte to skvěle a je úžasné, že jste vytvořili takovou komunitu žen. To zní jako placená recenze…co? :-D…ale já to tak cítím!

JIŽ PROBĚHLO

TÉMA: Jak dělat dvě věci zároveň? A v odlišném oboru!

Kateřina Ryvolová

Příběh Kateřiny Ryvolové. Jako projektant pozemních staveb se profiluje od roku 1989. Loni ji zlákaly esenciální oleje a tak se pustila do úplně odlišné profese. Jak si rozděluje čas mezi tyto dva projekty? Jak získává klienty pro pozemní stavby a pro esenciální oleje? To vše s vámi nasdílela ve svém workshopu.

TÉMA: Jak podnikat a mít z toho radost i finance?

Andrea Vřešťálová

Andrea je podnikatelka, která zvládá dělat spoustu různých věcí a ještě se z toho nezbláznila. 15 let provozuje anglickou mateřskou školu v Praze a osmým rokem také Rekreační areál Lhotka na Vysočině, kde pořádá letní tábory pro děti i dospělé. Celý tento obří areál se svým týmem od píky buduje, rozvíjí a v minulém roce se taky vrhla do pořádání víkendových svateb. Mezi její koníčky patří cestování, čas s rodinou a přáteli a dlouhé procházky se psem.

TÉMA: Jak na PR a neprodělat firemní kalhoty

Mgr. Adéla Dittmannová

Public Relations může být velmi užitečným nástrojem, který vám pomůže se zviditelnit. A nemusí to být ani nákladné, když na to půjdete správně. V našem workshopu se dozvíte jak začít a pomocí PR posunout svůj byznys na další level!

TÉMA: Komunikační techniky aneb jak efektivně řešit spory

Diana Lokajíčková

Chcete umět reagovat tak, abyste konflikt vyřešili. Máte pocit, že neumíte vyjádřit co potřebujete a stává se Vám, že nevíte co chce Váš protějšek?

Diana je zapsaná mediátorka a IP mediátorka. Pomáhá Vám tak najít řešení, tam kde si myslíte, že už pro něj prostor není

TÉMA: Marketingové tipy, triky a fuck-upy

Kateřina Tygl

Marketingová konzultantka a byznys poradkyně, lektorka. Online prostředí a marketingu se věnuje od roku 2011 a prošla firmami jako je L’Oréal či softwarová firma Digimind, kde z Paříže vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii a Maroku. Z vlastního podnikání je to digitální agentura Stario, kde byla spoluzakladatelkou a ředitelkou celé agentury.

Nyní konzultuje a mentoruje jednotlivce i firmy, aby jejich marketing fungoval a interní tým marketingu rozuměl. Buduje funkční online projekty. Vede marketingovou akademii Marketingová výzva

TÉMA: Jak překonat sama sebe a začít s vlastním podnikáním

Andrea Bohačíková

CEO&Founder M.arter. Andrea má přes 12 let zkušeností s obchodní strategií, byznys developmentem a prodejem v rámci komoditního a mezinárodního obchodu. Od nuly vybudovala startup M.arter: vzdělávací a networkingovou platformu pro ženy i muže na rodičovské dovolené (B2C/B2B). Dále je spoluzakladatelka informativní a networkingové platformy Jaké chceš Česko? Spoluzakladatelka iniciativy zabývající se adaptací vzdělávání na 21.stol, Educator. Mentorka a konzultantka startupů, jednotlivců i neziskových organizací, kterým pomáhá v dalším růstu. Má nadšení pro inovace, tvorbu komunit, marketing a leadership. Miluje čokoládu a volný čas ráda tráví aktivně.

 

TÉMA: Jak na dobré nápady

Lenka Kerlická a Jitka Štádlerová

Lenka Kerlická založila značky 27JEWELRY, 27ASCENT. Její vášeň je potřeba tvořit. Značky mají za cíl zpříjemnit všední okamžik. Lenka vystudovala obor pedagogika, ale protože v sobě cítila silné nutkání tvořit, rozhodla se vystudovat ještě středoškolský obor zlatnictví. Dnes stojí za třemi úspěšnými značkami a plní si další své sny.

Jitka Štádlerová je lektorka ~ mentorka ~ vydavatelka. Má za sebou praxi přes 20 let, tisíce hodin na sebevzdělávacích seminářích a programech, sama podniká.Vydává deníky v projektu Korálky dní. Založila celorepublikově úspěšnou akci Meet Papír, kde se jí podařilo získat přes 80 partnerů a naživo ji celkem navštívilo více než 6000 (3 akce) návštěvníků.

TÉMA: Proč jsem to zvládla

Vanda Seidelová

Zakladatelka Twigsee. Chtěla být diplomatkou, pracovala v Číně i ve Washingtonu D.C. Nakonec se vrátila do ČR a vrhla se na digitalizaci v mateřských školkách, kde získala významné investice.

Pro podnikatele píše blog www.luciekrausova.cz.

TÉMA: Ukliďte si své podnikatelské finance

Lucie Krausová

Lucie je účetní a ekonomka, dlouhodobě se věnuje financím a účetnictví podnikatelů a neziskových organizací. Pomáhá jim zorientovat se ve finančních a účetních otázkách, zkalkulovat ceny, správně a výhodně nastavit všechny povinné platby, odhalit finanční rizika a připravit se na ně.

Pro podnikatele píše blog www.luciekrausova.cz.

Buďte s námi ve spojení na sítích

 

Kdo za Klubem stojí?

Kateřina Tygl založila komunitu Ženy v byznysu. Marketingu se věnovala ve firmách v České republice a v Paříži. Založila a vedla digitální agenturu. Svou praxi z online marketingu nyní rozšířila o praktickou zkušenost s mateřstvím.

Alena Barnová podniká od roku 2013. Má zkušenosti z velkých i menších firem. Specializuje se na projektové řízení a e-commerce. Akcím, které pořádá, dokáže dát řád a punc profesionality.

Chcete se na něco zeptat? Nebo navrhnout řečníka?

Napište nám

7 + 12 =

v=spf1 include:_spf.mlsend.com a include:spf.wedos.cz include:_spf.google.com ~all